מחזור ראשון של תרומה...למה לצפות?

יערה722

New member
מחזור ראשון של תרומה...למה לצפות?

היי לכולן אז יצאנו לדרך...ממתינים לעדכון במהלך החודש על כמות ואיכות העוברים שנקבל...הבטן מתהפכת.
בעקרון אנחנו בהסדר שמבטיח 12 ביציות ו- 4 בלסטוציסטים (לפי ההתחייבות אם אין שואבים שוב).
עד היום היינו ב-IVF והגעה לבלסטוציסט יחיד היה בגדר פנטזיה...
רציתי לשאול מניסיונכן - מבחינת כמות ואיכות העוברים שמקבלים, מה נחשב לתוצאה "סטנדרטית" במחזור אחד של שאיבה של התורמת?
המון תודה

kobi932

New member
היי יערה

אני לא יודע מה זה תוצאה סטנדרטית זה תלוי גם בהמון גורמים אני אציין כמה מהם גיל התורמת איכות הזרע איכות המעבדה שבה מבצעים את ההפריה גם תלוי איזה מסלול את עושה כמות הבלסטו היא לרוב נגזרת של כמות הביציות שהצליחו לשאוב מהתורמת ואיכות העוברים תלויה המון גם בגנטיקה של העובר ולא פחות חשוב גם איכות הביציות הגודל שלהם בזמן השאיבה וגורם לא פחות חשוב זה גם איכות הזרע

יערה722

New member
תשובה

אז כמו שכתבתי, ההתחייבות היא ל-12 ביציות ו-4 בלסטוציסטים.
התורמת בת24, הזרע תקין והרופאים טוענים שאף מצויין. הכוונה מבחינת ציפייה, האם 4 בלסטוציסטים ריאלי למחזור אחד? או האם זה בדרך כלל לוקח כמה סבבים?

kobi932

New member
לדעתי

זו בהחלט תוצאה יפה מאוד השאלה שלדעתי את צריכה לשאול היא אחרת מה קורה אם הם לא מגיעים ליעד הזה זה בהחלט יעד שאפתני מאוד הם מעבירים את התורמת סבב נוסף ?

kobi932

New member
יערה

כתבת אם לא מגיעים ליעד שואבים שוב זה נשמע לי מאוד בעייתי יתקנו אותי הבנות כאן אם אני טועה אבל לא נשמע לי הגיוני ששואבים את אותה תורמת פעמים זה לא חוקי לתורמת אסור לתרום חודשיים ברציפות וגם אם מותר אך בחוזה אפשר לחייב אותה בדיוק ? התפקיד שלה נגמר אחרי השאיבה כמה ביציות שאבו זה ממש לא קשור אליה בטח ובטח כמה עוברים הצליחו לעשות ובאיזה איכות הם אלה אם כן ואני מדגיש שעושים לך השלמה ליעד שהם התחייבו מתורמת אחרת ואז זה נשמע הגיוני

יערה722

New member
לשמחתי, התוצאה מעל למצופה

התבשרנו כי מ-13 ביציות, התפתחו 9 בלסטוציסטים.
עכשיו אנחנו מחכים בקוצר רוח להתחיל להחזיר אותם (בתקווה כמובן שלא נצטרך להחזיר את רובם (-:

למעלה