אשמח לשמוע מה דעתכן ...

לא ממש נכון...
מסכימה שלאיכות העוברים יש משמעות לא קטנה, אבל יש משמעות לא קטנה גם לרופא, האם עושה בירור מקיף לאחר כישלונות ( תפקודי בלוטת התריס, היסטרוסקופיה ועוד..)
האם נעשו נסיונות לשינוי פרוטוקולים ושינוי וחשיבה לאחר כל שלילי
התהליך מאוד יקר וצריך למקסם את כל האפשרויות
איילת

dafnasegal

New member
אשמח לשמוע מה דעתכן ...

יש לי ילדה בת שנה וחצי מתרומה אחרי שנה של נסיונות אצל רופא אחד, עברתי לרופא שני ונקלטתי בפעם ראשונה, מאז שהילדה בת חצי שנה אנחנו מנסים שוב, לצערי כבר חמישה נסיונות, ללא הצלחה, הרירית תמיד באזור ה6.1 בהחזרה ותמיד ביטא שלילית אני אצל רופא מדהים, ועצם המחשבה על להחליף רופא גורמת לי להרגיש בוגדת, כי אני לא אמצא כזה יחס ומקצועיות, מה הייתן עושות?

הילה724

New member
לדעתי תלכי עם האינטואיציה

המטרה הסופית שלך היא ילד.
אם את מרגישה שלא מתאים להמשיך עם הרופא ולא משנה הסיבה ברור שהייתי נפרדת יפה מהרופא ועוברת הלאה...
&nbsp

מספר מחשבות...
אני חושבת שבשלב כלשהו בטיפולי הפוריות הבנתי שרופא צריך להיות הרבה יותר מנחמד...
חסר לי מידע...
איך היתה איכות העוברים? כולם היו מאותה התורמת?
האם עברת בדיקות כלשהן/בירורים לפני ההחזרות או במהלכן? ( היסטרוסקופיה, תפקודי בלוטת תריס, תפקודי קרישה ועוד)
האם הרופא עשה שינויים בפרוטוקול או הציע שינויים?
מה הוא מציע עכשיו?
שבת שלום
איילת

מוסיפה על הנאמר

קליטת הריון זה פונקציה של שני דברים: א. איכות עובר ב. רירית הרחם. בדרך כלל הרירית המינימלית להחזרה היא 7 מ"מ,חשוב כמובן גם שהיא תהייה סדירה ותלת שיכבתית. ייתכן גם הריון על רירית 6,אבל כדי למכסם סיכויים כדאי להחזיר על רירית 7 ממ ומעלה. האם הציע ניסיון של פיפל, תכשירי אסטרוגן שלא היה בשימוש? כמה החזרות עשיתם? כמה עוברים נותרו?

אשרת 1972

New member
השאלה האם החלפת רופא אכן תפתור את הבעיה

אני לא יודעת מדוע הרירית בעבי כזה או מה נעשה בטיפולים לעיתים החלפת רופא פותרת את הבעיה אבל חלק נכבד מהזמן היא לא מעלה ולא מורידה , אם את מרגישה שהרופא נותן לך שירות מקצועי ומענה רפואי טוב יכול להיות שמעבר לרופא אחר לא יעלה ולא יוריד , אולי כדי ללכת לפגישת יעוץ לשמוע איזה פרוטוקול היה רופא אחר מציע לך ואז להחליט , המון בהצלחה

עוד הצעה לא בדוקה

נסי לעבור את הטיפול בעונה דומה לעונה בה נקלטת.
פעם אמר לי אחד הרופאים שגם לנו הנשים יש עונה בה הפוריות שלנו יותר טובה, למרות שכביכול אנחנו פוריות כל השנה.
אחר כך, התחלתי לבדוק עם כל מיני אנשים שאני מכירה - בעבודה ובכל מיני מקומות, על תאריכי הלידה שלהם ואחיהם או של ילדיהם הוספתי כ-3 חודשים כדי להגיע בערך לחודש הקליטה ומסתבר שבהרבה מקרים כולם לא היו בהכרח באותו חודש אבל בהחלט באותה עונה - סתיו אביב וכד'. גם אצלי עם הטיפולים כל ההריונות (אחד הצליח וחגג 8 לאחרונה) עדיין הקליטה היתה בעונת הסתיו.
נסי להתכוונן על אותה עונה שנקלטת עם בתך.

למעלה