עזרה דחופה..מתלבטת על תרומה

TWEETY =^.^=

New member
לי יש ילד ביולוגי ואחד מתרומה

ועכשיו בדרך לעוד אחד מתרומה, אני מבוגרת ממך, וממש לא מעסיק אותי מה אנשים חושבים,,,, אני הכי חטיארית בגן, לא מתחברת לשטויות של הצעירות, ושלמה עם ההחלטה ואפילו חושבת על עוד - רק שאם יהיה עוד זה יהיה דרך פונדקאית אם יהיה לי כסף כי עוברים יש לי מוכנים ומזומנים להחזרה. אני תמיד מתבדחת שאפסיק להביא ילדים לעולם רק אם בבית אבות המטפלות לא יגלגלו את הכסא שלי במרתון של בדיקות ותרופות הכנה לקראת החזרה.

יש לי גם ביולוגי ומתרומה

מבחינתי כל הכבוד על האומץ לילד רביעי... אני לא יכולה לחשוב על השלישי וזה לא בגלל גיל

זה כמובן מאוד אישי אבל לא הייתי מאוד חוששת מהגיל- במהלך השנים עם הבן הבכור פגשתי אמהות שילדו בגיל 45/46 וזה לא מאוד שינה ולא בלט לי. אני ילדתי בגיל 41 ואני מבינה את החשש אבל אם הרצון שם אז זה העיקר לדעתי. אני חושבת שזה שיש עוד שלושה יכול להקל כי סה''כ יש לך יותר עזרה. הבית שמח. כיף.

לגבי הבדל בין הילדים ממש אין. רבים, משלימים, הכל כמו כל משפחה רגילה. הגדול יודע על התרומה, לא ממש מבין כי הוא בן 8. יש בשכונה שלי עוד ילד תרומה שגם שם הכל גלוי. לא דומה לי - לא במראה ולא באופי וזה דווקא כיף לי לא להתקל במגרעות שלי כמו עם הילד הביולוגי.

בהצלחה!

Didi197

New member
טויטי את מגניבה

אהבתי את הגישה, הלוואי ואוכל להנות באופן הזה ולשים קצוץ על כולם כשיגיע זמני. כאם מבוגרת יש חששות , אבל את באמת נותנת לי אופטימיות וכוח. תודה!

עזרה דחופה..מתלבטת על תרומה

הי לכולן, פעם ראשונה כותבת אבל נעזרתי בדבריכן רבות.
יש לי 3 ילדים ביולוגיים מקסימים. כבר כמה שנים מנסים להביא ילד רביעי ללא הצלחה. בעיקר חשוב לי ללדת בת (יש לי רק בנים). אני בת 45 (46 בקרוב) וכבר פנינו לתרומה. אבל פתאום יש לי רגליים קרות ושאלות ודאגות רבות: האם היחס אליה יהיה זהה כמו לילדים שלי? או שמא ארגיש משהו זר? האם אסור לי לוותר על חווית גידול בת גם היא מתרומה? איך היא תרגיש אם אהיה האמא מבוגרת בגן? האם זו משימה גדולה מדי להכניס למשפחה עכשו ילדה מתרומה?
אשמח לשמוע מניסיונכן, בייחוד מי שיש לה ילדים ביולוגיים גם, ואפילו לשוחח....
תודה..

TWEETY =^.^=

New member
ויי בנות תפסיקו

תמשיכו תמשיכו....

נראה לי שאני פשוט אוהבת להיות בהריון, וכמו ילד שאוהב משהו ורוצה נורא נורא, לא אכפת לו מה אומרים... נראה לי שאם הרציונל היה עובד אצלי ולא הרגש, לא הייתי נכנסת להרפתקה בשנית... אתמול אגב קיבלתי בשורה שוואלה היה שווה את המאמץ, אחרי 2 נסיכים זכיתי לנסיכה הללויה.

הילה724

New member
אחת ההחלטות הטובות שלקחתי בחיים

הסיפור שלנו מעט דומה, 3 בנים ביולוגיים, הרביעי מתרומה בן חצי שנה.
לא שינה לי מין העובר, רציתי תינוק ומהר (תהליך ברירת מין העובר כרוך בPGD, שמוריד את סיכויי ההיקלטות).
ברור שאני אוהבת אותו כמו יתר ילדיי, כולם שווים ואין סיבה שלא.
אין הבדל בינהם, ארבעתם גדלו בבטני, ילדתי אותם, האכלתי אותם, הדאגה אותה דאגה, הכל זהה לחלוטין.
מזל גדול שיש לנו את האופציה הזאת, מרגישה שקיבלתי מתנה גדולה, הגשמת חלום, אהבה ענקית לילד הזה.
ו...מה אכפת לה מה הסביבה תחשוב? תעשי מה שטוב לך, מנסיון.
בהצלחה (אל תתלבטי יותר מדי, כפי שראית לא תמיד נקלטים מהר)

הילה724

New member
היי

לא סיפרתי לילדים (זה לא בדיוק מעניין אותם בשלב זה).
אנחנו לא עסוקים בזה בכלל, הכל מתנהל כרגיל.
אנחנו לא עושים מזה עניין, עסוקים בשגרת החיים ונהנים מהילד.
&nbsp

למעלה