תרומה בארהב

וואלה...טוב לדעת!- תודה!

אשמח אם תרחיבי קצת על התהליך מניסיונך...
נכנסתי לאתר הזה, ולפי מה שאני מבינה -זה אתר לתרומה יהודית מארה"ב בלבד (יודעת כמה תורמות יש בממוצע?), ולא ממש הבנתי איך הם מייבאים עוברים לארץ. היישר מארה"ב ? כי בחוזר של משרד הבריאות ארה"ב לא מצויינת כאופציה כלל וכלל (גם לא ע"י ד"ר ימיני האמת).
וכמה עוברים הם נותנים? יש התחייבות למינימום? זוכרת מה סדר גודל של העלויות?
סוררי על מתקפת השאלות.. אבל ממש ממש אשמח למידע !
המון תודה מראש !

Giglipuff

New member
לעליזה - עשית החזרה / החזרות בארץ?

מי הרופאים והמרכזים הרפואיים בארץ שאפשר לעשות אצלם החזרות של עוברים מארה"ב?

כמה בערך עלה כל התהליך בסה"כ, כולל ההחזרה?

ואשמח גם לעוד מידע בנושא הבאת העוברים לארץ. מי בפועה ביצע את ההעברה, והאם זה היה כרוך בתשלום?

תרומה בארהב

שלום לאיילת. חשד בפורוםץ קיבלתי את קישור מחברה בו שהציעה לי לפנות אליך. בשבועות האחרונים קיבלתי מספר רב של טלפונים מנשים מהפרום בבקשה לאינפורמציה על תרומה בארהב ואפשרות החזרת העוברים לארץ. שמחתי ליצור איתן קשר מקווה שעזרתי להן בדרכן . ברור לי שאין לעלות תוכן פירסומי לפורום אך כמה מהן הציאו וכן שאלו האם יש דרך ליצור סמינר בפורום או תכתובת מסודרת שתאפשר ידע ברור של התהליך בארהב . מבחינתי אישית אני שמח להצטרף לפורום. בסופו של יום ככל שאני לומד יותר על הצרכים והשאלות שעולות כך גם אפשר לעזור יותר. אשמח לשמוע ממך. בברכה דר מתן ימיני

ד"ר ימיני -מברכת על הצטרפותך לפורום !

לא יודעת אם זה מקובל ואם מאושר ע"י מנהלות הפורום או לא, אבל בהחלט חסר כאן מידע על התהליך לתרומת ביצית מארה"ב, ועל הדרך- אם אכן קיימת כזאת - לייבא עוברים לישראל (שכן בחוזר משרד הבריאות לא מופיעה ארה"ב ברשימה), על העלויות הכרוכות בכך, מידע על התורמות וכולי...
אני אשמח לקבל מידע ואני חושבת שיש כאן עוד בנות שישמחו לשמוע ממקור ראשון.
תודה רבה מראש

כפי שכתבתי לדר ימיני בפרטי
זוהי לא מטרת הפורום, כפי שאת לא רואה כאן נציגים מהדסה, מנור, אימהית וכו׳
המידע יועבר אלינו ונוסיף אותו בהודעות
יש אפשרויות שונות בארה״ב, בטוחה שהמסלול של ד״ר ימיני רק אחד מהם
איילת

אוקי -אשמח שתשלחי קישור למידע בהודעות...

אגב זה נכון שיש אפשרויות שונות ורבות בארה"ב, אבל לפי מה שידוע לי עד כה, רק ד"ר ימיני מורשה לייבא עוברים לישראל. רק שזה לא מופיע בחוזר משרד הבריאות המעודכן. וזה מידע שחשוב מאוד לדעת.
ואומנם את צודקת כמובן ששאר החברות לא מפרסמות כאן (מלבד מנור בעלות הפורום), אבל מאחר וכל השאר יותר פופולאריות מארה"ב, אז יש עליהן יותר מידע. והמידע על ארה"ב חסר.
תודה רבה מראש!

מתי ראית כאן בפורום שמנור כתבו?
אף חברה לא כותבת או מפרסמת את עצמה כאן, למעט הבאנרים.
אשרת ואני כאן לא מטעם אף חברה וחשוב לנו לשמור על הניטראליות
חשוב לי להזכיר שמטרת הפורום הוא העברת מידע בין הנשים שזקוקות לתרומת ביצית מתוך נסיונן ורצונן הטוב, אך זה בהחלט לא מאגר מידע או בנק מידע
איילת

התכוונתי לבאנר...

ולא כתבתי או רמזתי או התכוונתי שאתן לא ניטראליות...
אבל מטבע הדברים, יש כאן יותר מידע על בנקים כאלה, ופחות על אחרים.
וחבל..
אני אישית עוד לגמרי בשלב ההחלטה.. ומרגישה שחסר לי מלאאא מידע. אז שואבת מכל מקור אפשרי. גם מהפורום (מבצעת חיפושים).
אז אם אפשר לספק יותר מידע חשוב להקל על ההחלטה של הנשים כאן- אז למה לא?
&nbsp

אם יש לנו מידע הוא ניתן כאן בכיף שימחה ואהבה
אכן יש כאן יותר מידע על מסלולים שיותר פופולאריים לפי תקופות. יכולה לספר לך שכשנכנסתי לכאן לראשונה לפני 5 שנים זה היה לאחר סגירת זיגי בקפריסין שהיה פופולארי מאוד, גם פדיוס בקפריסין היה פופולארי וגם מסלול הדסה.
לצערי שומעים עליהם פחות בפורום, נוספו עוד מסלולים. יש כאלו שבוחרות מסלולים בחו"ל אבל לא משתפות במידע
בסופו של יום אנשים בוחרים מה שנח להם
אישית עשיתי חיפושים על אפשרויות מארצות הברית (לא היה כאן מידע) ובסופו של עניין שמתי לעצמי גבול שאני רוצה להיות אמא בטווח הגיוני ובסכום בו אצליח לעמוד ובלי נסיעות וירדתי מהנושא
בהצלחה
איילת

גם לעלית היה אישור להביא לארץ
ובעבר דיברתי עם רופא בארה״ב שאמר שהביא לארץ
אני חושבת שבמקרים כאלה האישור הוא אישי ולא גורף כלפי רופא ספציפי. אני זוכרת על ביצית מקושקשת שהמליצה על מרפאה ממנה הביאה עוברים
איילת

עלית היו גם אז בקפריסין
ההחזרה הראשונה היתה בקפריסין ואח"כ היתה אפשרות להביא לארץ. חלק מהבעיה היא במקומות בו ניתן לאכסן את העוברים
איילת

אני אישית אשמח לשמוע על האפשרויות השונות

מה האפשרויות בארה"ב? אילו מרכזים מומלצים? מה העלויות?
איילת, האם את יודעת את כל הפרטים?
ארה"ב לא נמצאת בטבלת קו המשווה ואני אשמח שאם יש מידע הוא יתווסף לשם.
&nbsp

המידע יהיה ברגע שנקבל אותו
הוא איננו מאחר ולא הגיע מסודר על ידי אף אחת מהנשים שעשו שם (כולל עכשיו)
כשאקבל מד״ר ימיני זה יוכנס להודעות הנבחרות

אני כבר כתבתי כמה פעמים פה על ארה"ב

אבל אני עדיין בשלב הבירורים ושיחות עם קליניקות שונות בארה"ב. כך שאני עוד לא יכולה להמליץ מניסיוני על מסלול כזה או אחר. ישנן שיקולים שונים לכל אחת ואחת (נדמה לי שמישהי בשם mic גם כתבה על זה בפורום). אני רק יכולה להגיד שמרגיש שהם לגמרי מקצועניים בליגה אחרת -שזה מעולה ומשרה אופטימיות! אבל גם שהעלויות ממש ממש -אבל ממש גבוהות -שזה .. פחות..

אשמח לשתף בפורום בהמשך כשיהיה לי יותר מידע ומסקנות משל עצמי.
ממליצה גם לקרוא על מה שכתבתי על ספרד ועל מיקסום הסיכויים להרות ולסיים בלידה בריאה. כמובן שאין הבטחות ואין 100% .. אבל אפשר רק להתרשם מהם ולקוות לטוב.
בכל מקרה- המווווון בהצלחה !

למעלה