מעבדה בקייב

מה למעשה המשמעות של אישור משרד הבריאות בישראל

תודה רבה לכן...
מבחינה מעשית להצלחת הטיפול למה בעצם חשוב שיהיה אישור משרד הבריאות בישראל לייבוא הביציות? כי כך הם מפקחים על ההקפאה? לא מספיק שהרופא מישראל שטס לקייב מפקח? מה משמעות הפיקוח של משרד הבריאות?

אז לוותר עליהם?

תודה ענקית שיר!
השאלה אם אני יכולה להישאר אצל הרופאה בקליניקה שמפנה לאדוניס ובד בבד לפנות לקליניקה אחרת בחו"ל שיש להם אישור של משרד הבריאות בישראל.
מישהי כאן עברה התרמה דרך אדוניס? אני אישית לא חשבתי לנסוע והם מאפשרים זאת (למרות שטוענים שעדיף לנסוע מבחינת הסיכוי), שאלה נוספת שמתבקשת היא איך הם מאפשרים לא לנסוע לקייב אם אין להם את אישור משרד הבריאות בישראל

goldib

New member
אישור משרד הבריאות ועוברים טריים

אני גם לא מבינה מה ההתלבטות?? אפשר לקבל את הטיפול במרפאת מומחים, שעובדים מול בית חולים באוקראינה שיש לו גם אישור משרד הבריאות הישראלי וגם האוקראיני, וגם מביאים עוברים טריים להחזרה בארץ

מעבדה בקייב

האם מישהו יודע / בדק אם יש להם (מעבדת אדוניס) אישור של משרד הבריאות? בקליניקה שעובדת איתם טוענים שכן...
הם גם טוענים שהחזרה של טריים מגדילה את הסיכויים, זה נכון? יש להם איזשהו אינטרס אישי לטעון כך?

איזו מהשתיים עדיפה אם בכלל

למסלול של תרומת ביצית מי עדיפה מתוך השתיים:
ד"ר מירי גודין או ד"ר עירית קפקא
אני מעוניינת בפרטי
מכירות? מעבר למקצועיות מאוד חשוב לי שתהיה נחמדה, סבלנית ואנושית!
אשמח לעזרתכן בדחיפות
תודה

Mic0137

New member
קפואים לעומת מוקפאים

אז... גם אני שאלתי לא מעט רופאים עקב כך שאמרו לי שלטריים יש אחוזים גבוהים יותר ממוקפאים...זה לא נכון.
אין הבדל מבחינה סטטיסטית כל עוד מדובר במעבדה טובה שמקפיאה אותם.
לגבי אישור משרד הבריאות, אני לא יודעת אבל מניחה שניתן לברר מול משרד הבריאות.

למעלה