אשמח להמלצות על רופא שהכין אתכם להחזרה...

adi00777

New member
אשמח להמלצות על רופא שהכין אתכם להחזרה...

אני לא כל כך מרוצה מהרופא שלי.....נראה לי שאנן ומרוחק מדי ואפילו עושה טעויות...
אם יש לכן המלצות למשהו באמת טוב ותומך וגם זמין כשצריך....מאד אשמח
תודה

adi00777

New member
תודה

adi00777

New member
ללא קשר למסלול..תודה

פשוט תרומת ביצית במסלול של 3 החזרות....בהעדפה לבלסטו...
למה יש קשר למסלול?
אשמח להמלצה על רופא מקצועי, זמין, אמין ורצוי...תומך...ולא אדיש ...
המתמחה בהכנה ומתן תמיכה הורמונלית למסלול תרומת ביצית...

אם את אצל רופא מסויים הוא קשור למסלול מסויים
למשל נגיש שבחרת במסלול של MOMS PROJECT אבל נגיד שאני מאוד ממליצה לך על ד"ר בר-חוה, הוא לא עובד איתם אז איך זה הולך יחד?
רופאים מסויימים עובדים עם מסלולים מסויימים
איילת

adi00777

New member
נכון...אבל במקרה ואני לא מרוצה מהרופא שבמסלול...אין לו

התנגדות שיכין אותי רופא אחר....(לפחות ככה הבנתי מהאחות....)
הבנתי שזה לא בעייתי....אז את ממליצה על ד"ר בר חוה?
תודה

לא, נתתי סתם דוגמא היפוטטית
הוא רופא שנחשב למעולה אבל לא חושבת שעונה על הקריטריונים שאת מחפשת
לא כל רופא יכול לעבוד עם כל מסלול....זה משהו שאת צריכה לבדוק...
איילת

קובי932

New member
איילת צודקת

יש קשר כי אותו רופא שעושה לך את כול התהליך גם עושה לך את ההכנה (אולטרסאונד פלוס פרוטוקל של ההורמונים)רק במקרים חריגים זה מופנה לרופא אחר לדוגמה אצלנו אנחנו גרים באילת והפרופ' שלנו נמצא בת''א אז את כול המעקב של רירית הרחם (אולטרסאונד) עשינו כאן אבל את פרוטוקול הטיפול (הורמונים) נתן הפרופ'

קובי932

New member
תגובה

אילת את צודקת אבל שוב יש חריגים ואילת נכנסת לקטגוריה כול אילתית שצריכה מעקב של רירית הרחם עושה ביוסף טל ובלי קשר את המעקב עשינו האופן פרטי לא ביקשנו החזרים בכלל המעקב של רירית הרחם עשינו בפרטי הרופא שייך בכלל למכבי עלה לנו סה''כ 300 שקל

קובי932

New member
איילת

דרך אגב אני נזכר עכשיו שהיינו גם בטיפולי IVF נתקלנו לא פעם בתיירות (ישראליות ) שגרות במרכז ועשו סופ''ש כאן באילת וגם עשו לא רק בדיקה של רירית הרחם אלה גם בדיקה לפני שאיבה (גודל זקיק) אבל שוב בבת חולים לא בפרטי

זה משהו שנכנס רק לאחרונה
שמעתי לא מעט תלונות על כך מנשים שזה דורש מהן נסיעות למעקבים על הבוקר, ביזבוז זמן וכו' כמובן שהכל סביב ענייני כספים
איילת

קובי932

New member
לא מסכים איתך סורי

לדעתי לא צריך לשנות שגרה בשביל טיפולי פוריות ואם אפשר לשלב את שניהם בייחד זה מבורך וטוב שיש את האופציה הזו תקחי בחשבון שמי שעושה טיפולים רציפים כול חודש (ואת יודעת שזה יכול גם לקחת זמן ) פעם משהיא אמרה לנו משפט שהוא מאוד נכון אומנם קשה ועצוב אבל נכון אני אצתת אותה ברשותך את יודעת בדיוק מתי מתחיילה אבל את לעולם לא יודעת מתי את מסיימת אז מי שרוצה לצאת משגרה ויש לא מעט כאלה איילת צריכה לקחת בחשבון שצריך ''לשרוף'' חצי בוקר במיון נשים

על מה אתה לא מסכים איתי?
לא כתבתי שום דעה....רק את הפרט שנשים מתלוננות על זה שהכללית שינתה לאחרונה את האפשרויות ולא מאפשרת לנשים לעשות מעקבים במרכזי בריאות האישה כמו שהיה עד עתה. לדעתי זה שינוי לא הוגן שרק מקשה על נשים ודורש מהן לבזבז זמן מיותר....
ותאמין לי שאני יודעת מה זה לבלות בתורים למעקבי זקיקים בדיקות דם וכו' עשיתי זאת ברצף כשנתיים

כללית ביטלה את ההוראה הזו

כללית נסוגו מהכרזה זו. כיום הם מאפשרים לכל הנשים שמטופלות באופן פרטי לבצע את כל הבדיקות- עד שימצאו פתרון לכל המטופלות הללו. מנהלת מרפאה הודיעה לי על השינוי

למעלה