בדיקות שקיפות עורפית ובדיקת דם

בדיקות שקיפות עורפית ובדיקת דם

היי,כותבת לכם באופטימיות זהירה מאוד שאני ב"ה בהריון בשבוע תשיעי.לצערי מדממת לעיתים ויש לי הימוטומה של 3 ס"מ ברחם שמקווה ומתפללת שתעלם היות שעד אז זה "הפלה מאיימת" חלילה.כעת רוצה לשאול ולהתייעץ איתכם:הופניתי לשקיפות עורפית .אני מבינה שיש לעשות גם בדיקת דם וגם אולטרסאונד לשקיפות.אני בת 43 ואילו התורמת בת 23.אינני רוצה שזה יירשם בתוצאות הבדיקה.כלומר-ברור לי שאני חייבת לדווח לרופא שעושה זאת אך אינני רוצה שיכתב בדף התוצאות שאותו אצטרך להראות במירפאה לסיכון שבה אני מטופלת(עקב יתר לחץ דם ודימומים) .שם אני רוצה שיהייה כתוב הגיל שלי.בבקשה מה אתם מציעים??אשמח לתשובות.וגם האם היה לכם מיקרה של הימוטומה שניספגה??המון תודות.

kobi932

New member
חשובה (חלקית)

את יכולה לעשות בדיקה בפרטי (את משלמת את כול ההוצאות)ובדיקת דם גם במעבדה פרטית לקבל את התוצאות ומשם להמשיך הלאה בהצלחה....

בדיקות

תודה קובי השאלה רק מה אני מראה כשיבקשו ממני להציג את טופס הבדיקה בביח שבו אני עושה מעקב הריון(כי אצלי זה ניקרא הריון בסיכון גבוה)אני ממש לא רוצה שזה יירשם בתיק המעקב שלי...

בשעה טובה! מספר פוסטים מתחתייך יש דיון על כך עם אופציות שרשמה כותבת הפוסט לאחר בירור שעשתה. יש לך אפשרות לעשות זאת במעבדה פרטית. גם הסקר הראשון וגם השני משוכללים עם גיל הביצית והשקיפות העורפית איילת בהצלחה איילת

בדיקות

תודה איילת יקרה..מתפללת להמשך משעמם.ועדיין קשה לי מאוד עם חשיפה.גם בקופח שמתי לב שחלק לא מבוטל של פקידות יודעןת כי הן טיפלו בהחזר.קשה לי עם זה.וכרגע גם אם אעשה הכל פרטי עדיין אצטרך להציג את הטפסים ביחידה ךמעקב הריון שלח ואז תעלנה השאלות....

מבינה אותך לגמרי
יכולה להגיד לך שאין חיבור בין מערכות בקופה, בין מה שיכתוב הרופא בתיק שלך לבין המזכירות וכו' את יכולה לשתף את הרופא בקושי הזה
ולייחל לידיים מלאות כי כשהן מתמלאות באושר הצרוף הזה זה הופך להיות בעל משמעות אחרת
המשיכי לעדכן
איילת

למעלה