בדיקת מי שפיר להריון מתרומת ביצית

בדיקת מי שפיר להריון מתרומת ביצית

שלום, אשמח לעזרה . מי שיודעת.
אני בהריון כתומאה מתרומת ביצית. בת 45. הריון שני.
אני רוצה לבצע בדיקת מי שפיר. קבעתי תור בביח ממשלתי.
אתמול נאמר לי שעלות הבדיקה היא לא בחינם.
שלא יקבלו אותי בבדיקה בבית החולים. ועליי לקיים אותה באופן פרטי.
יש לי תאומים. והעלות מגיעה לכ 8000 שח.
מישהי יודעת מה נכון? מה הזכאות שלי?

kobi932

New member
לא הגיוני בעליל

בבת חולים אסותה תשלמי בסביבות פלוס מינוס 1800 שקל שזה כולל גם לרופא המדקר וגם למעבדה ציינת שיש לך תאומים אז העלות כמעט כפולה (אלה אם כן מדובר בתאומים זהים ) מה שהם כנראה דיברו איתך זה בדיקת דם רגילה לזיהוי תסמונות קוראים לה וריפיי והיא אכן יקרה בדיקת דם רגילה שלוקחים מהאמא שלא מסכנת את העובר אנחנו גם חשבנו לעשות אותה וזה אכן המחיר שלה בין 3 אלף ל 5 אלף בטוח שהם התכוונו לבדיקה הזו לפי המחיר שאמרת וזה שציינת שיש לך תאומים

kobi932

New member
הילה את צעירה

כאן מדובר בגיל אחר לגמרה היא חייבת לציין שזו תרומה ביצית אחרת התוצאה לא אמינה לחלוטין או כמו שאיילת ציינה בפוסט לא מזמן ללכת במכון פרטי ולעשות

הילה724

New member
לקובי

במי שפיר בודקים בדיקה ממוקדת את העובר, אין קשר לגיל האישה. זה לא בדיקת סקר הבדיקה נעשית לגבי העובר בלבד. מגיל 35 ישנה זכאות לאישה אלא אם כן מציינים שזה תרומה ואז כנראה זה לא ממומן. בודקים ספציפית את העובר...

אני עשיתי ללא תשלום בתל השומר

אני בת 45 ואמרתי שזו תרומה והתורמת בת 27.
עשיתי בתל השומר לפני כשנה, הפקידות שם כתבו את הגיל שלי (למרות שזו תרומה ובקופה ידעו, כי לא הסתרתי כלום).
לא עשו בעיות - שילמתי רק על הצ'יפ (היום יש מקומות שגם זה נכלל בבדיקה)

לא זוכרת שזה עלה בכלל - סל הריון

פשוט הלכתי לתל השומר (לא פרטי), בהתחלה הפקידה לא היתה בטוחה ובסוף היא סידרה את זה.
לא עלתה השאלה אם זה קשור לסל הריון, במכבי זה אפילו לא הוזכר בשום מקום שראיתי, וביקשתי החזרים על כל מה שיכולתי ממכבי.
פה לא הייתי צריכה לבקש ממכבי כלום, הכל נעשה בו במקום בבית חולים

kobi932

New member
לאישתי אמרו לא משתתפים

וגם היא מעל 35 והיא בכללית איזה מוזר זה אולי שווה באמת לבדוק שוב למרות שאנחנו נותנים יותר לעשות בדיקת דם במעבדה פרטית פחות סיכונים הבעיה שזה ממש יקר

למעלה