הבטחתי לעדכן אותכם

kobi932

New member
הבטחתי לעדכן אותכם

אני אספר לכם קצת על אישתי ועלי ולמה הגענו לצרוך של תרומת ביצית לפני שאני מספר לכם אך היה היום באולטרסאונד לאישתי אין בעיית פריון וגם לי לא זה הגנטיקה שלה אישתי נשאית לגן שגורם לפיגור שכלי אצל בנים בלבד והנשים הם נשאיות ולא חולות (זה לא x שביר ) זה גן שעבר מוטציה במשפחה שלה בלבד והוא לא מוכר בספרות הרפואית הוא יחודי אך ורק למשפחה שלה הכרנו ותוך תקופה קצרה מאוד התחתנו בידיעה שיש אצלה כמה שלא בסדר אבל לא התעסקנו בזה יותר מידי הרי שמאוהבים לא מדברים בשפת הגנטיקה תוך זמן קצר היא נקלטה שעובר ממין זכר גדל ברחמה הגענו לרופא נשים לאולטרסאונד ראשון הרופא שואל שאלות כלליות ואנחנו עונים לו אך שהוא שומע את התשובות שלנו ישר הוא נעמד ובטון נחרץ אתם חייבים לטוס לבלינסון ליעוץ גנטי (אנחנו גרים באילת אז שהוא אמר לטוס הוא מתכוון לזה ) מגיעים לבלינסון מתחילים לעבוד בדיקות דם אילן יחוסים של אישתי לבינתיים הזמן עובר עושים שקיפות עורפית סקירה ראשונה בבלינסון מתחילים להבין למה אישתי בידיוק נשאית הזמן עובר סקירת מערכות שניה כול התוצאות של המעקב הריון טובות שם דבר מחשיד בבלינסון מתחילים לסגור על הגן מחליטים לעשות מי שפיר אישתי כבר סוף חודש שישי התוצאות לא טובות בכלל העובר ירש ירש את הx שלה האיקס הבעייתי העובר שהוא ממין זכר אם יוולד יהיה אם פיגור שכלי מאוד קשה מחליטים לעשות הפסקת הריון יזומה אבל יש בעיה העובר גדול מידי אם יולדים עכשיו הוא יוצא חי ונשאר חי הראות שלו כבר יכולים לעבוד מחוץ לרחם על פי חוק צריכים להמית אותו בעודו ברחם ואז לילד אותו רופא מוסמך מזריק ללב העובר תמיסת מלח על פי חוק חובה עלינו לשמוע את לב העובר לפני ההזרקה ואחרי לשמועה את פרפורי ליבו עד שהוא מפסיק לפעום אלו היו השעות הקשות בחיינו לא מאחל את זה לא לאויבנו ולא לשונאנו האמת לא מאחל לאף אחד חשבנו שיותר נמוך מזה כבר לא נגיע לעולם לא אשכח את ההרגשה הזו לעמוד ליד אישתי ולתת לרופא להפסיק באופן יזום את לב של מי שאמור להיות ילדנו הבכור ובוא בזמן לנחם אותה כול זה קורא ביום הולדת שלי גם כן יום הולדת אחת העצובות בחיי אישתי יולדת ערב למחרת מה שנקרא לידה שקטה באמת לידה שקטה אין בכי של ילד אחריה רק בכי שלנו אוספים את עצמנו בשארית כוחנו וטסים חזרה לאילת יושבים בבית כמה ימים מתאפס על עצמי ואוסף אותה חזרה יאללה אני אומר לה חזרה לעבודה ולשיגרת חיינו יש לנו משימה עכשיו להביא לעולם ילד בריא בשביל להתחיל ivf בשילוב של pgd צריך לדעת עוד על הגן היחודי הזה אחרת קופת חולים לא מאשרת השתתפות שולחים את כול הדמים של החולים למעבדה מיוחדת בגרמניה עולה כמה עשרות אלפי שקלים מתחילים להבין מה זה בכלל ivf pgd מקבלים תשובות מגרמניה מתכוננים לשאיבה ראשונה יושבים איתנו מלא בנות כאלה שזה סיבוב 10 וכאלה שזה סיבוב 18 שלה מחליטים שאנחנו לא נגיע לשם קובעים מראש שמספר הסבבים שלנו יהיה אפשר לספור ביד אחד תמיד יש פתרון תמיד יש חלופה קובעים שבמידה ולא הולך עושים תרומת ביצית סיבוב ראשון אין עוברים בריאים וגם שזה שאחריו ובאלה שכן היו עוברים בריאים אישתי לא נקלטה מחליטים תרומת ביצית מספר האצבעות ביד נגמרו בוחרים תורמת בצורה הכי קרה ועניינית יפה חכמה ידענו מראש שלא יהיה תורמת שדומה לאישתי ולכן גם בחירה היתה קלה בלי יותר מידי אוי איזה באסה שהילדים לא יהיו דומים לה עוברים החזרה ראשונה מתרומת ביצית בטא מתחילה להכפיל את עצמה כול יומים הגענו היום לרופא לאולטרסאונד ראשון יש דופק הכול בסדר סוף סוף דמעות של אושר החשיפה שלי כאן לא קלה לי ולאישתי והיא מוקדשת לכול אותם בנות שעוברות את אותו תהליך המסר שלנו הוא לא להיכנע לעולם אבל גם לא ללכת אם הראש בקיר יש פתרונות יצירתיים גם אם הם בגדר של בררת מחדל לא להתיאש לעולם גם שאתם חושבים שאתם במקום הכי נמוך שיש זכרו שיש כאלו שהיו במקומות נמוכים מאלו צריך לדעת להתאשת ולהרים את עצמנו גם שקשה כי פשוט אין ברירה אחרת קל ליפול למראה שחורה אבל קשה קשה לצאת משם תשתדלו מאוד לא להגיע למקומות האלו גם אם לא הולך בתרומת ביצית יש עוד פתרונות פונדקאות לא הולך פונדקאות אז אימוץ לא חשוב מה תמיד יש פיתרון ללמוד לקחת את החיים בקלות והכי חשוב בנות .... לקחת הכול בפורפורציה נכונה במיוחד שאתם מבואסות או שעוד סבב לא הצליח אני תמיד כאן לעזרה בשביל כולם מתפלל שכולם יראו כאן פרי בטן בהקדם

EFRAT500

New member
סיפור מאד מאד מרגש ומחזק

בס"ד
ראשית- אאחל לך ולאשתך המשך הריון תקין ולידה קלה בעיתה ובזמנה, כשהכי חשוב ידיים מלאות ולב שמח ב"ה. החשיפה הזו ממש תורמת בתחושה כמה צריך להיות עם הפנים קדימה ולא ליפול. יישר כח!

שירולה3

New member
קובי

וואו מה עברתם.. איזה כיף שאתם אחרי וקרובים מתמיד לחלום המתוק להיות הורים. שהכל ילך בקלות ובבריאות.
שאלה_
אני מבינה שבחרתם תורמת ביצית במסלול של פרופ בידר והייתם מרוצים?
איך אפשר לבחור חכמה? מילא יופי לפי התמונה אבל חוכמה?
תודה על השיתוף המחזק. ..

למעלה