התייעצות לגבי נטילת הורמונים

EFRAT500

New member
התייעצות לגבי נטילת הורמונים

בס"ד
שלום לכולם
לאחר שהתחלתי שימוש בהורמונים, התברר שלא יהיה טיפולהחודש (מסיבות הקשורות לתורמת). רציתי להפסיק את השימוש עד שיהיה חדש ממנה, אך נאמר לי מפי האחות במחלקה כי רצוי ליטול במשך מס' חודשים הורמונים, על מנת להחזיר את הרחם לפעילות סדירה(פחות או יותר..). הייתי שמחה לשמוע את דעתכן מנסיונכן האישי בנטילת הורמונים (פרוגילוטון), ליותר מתקופה קצרה. תודה רבה

אשרת 1972

New member
הייתי מתייעצת עם הרופא ומקבלת הסבר לצורך

בטיפול והשפעותיו , מקריאה באינטרנט עולה שזו תרופה שנועדה להסדיר את המחזור אך כיוון שלא טופלתי בה , לצערי אייני יודעת עליה יותר , בהצלחה .

EFRAT500

New member
תודה על תגובתך

מכיוון שאני נמצאת במנאופזה, נאלצתי לשתות פרוגילוטון. בשלבי סיום של החבילה, הסתבר שלא יהיה החודש טיפול. ביקשתי לדעת האם אוכל להפסיק ליטול את הכדורים, היות ואני חוששת מנטילת הורמונים, ובטח כשאין סיבה לכך, והאחות טענה כי כדאי לתת לרחם לתרגל וסתות, אף אם אין טיפול, וזאת כדי לחדש פעילות רחמית. מצד אחד זה נשמע הגיוני, מצד שני אינני רוצה ליטול הורמונים עד שאשמע שעתיד ב"ה להיות טיפול

EFRAT500

New member
אולי לא הייתי מספיק מובנת

ידוע לי היטב כי פרוגילוטון נוטלים 21 יום ואז אמורה להגיע הווסת. מאחר ואני נמצאת במצב של כשל שחלתי, הציעה לי האחות האחראית שאטול פרוגילוטון במשך כמה חודשים ברציפות כדי לעורר פעילות רחמית סדירה "ולאמן" את הרחם. שמעתן על דבר כזה? לדעתכן, כדאי ליטול הורמונים או שמא להמתין עד שתיהיה תורמת פונטציאלית? אני נמצאת בהמתנה לתורמת עדיין...

למעלה