צריכה להתייעץ להתפרק
ולהתעודד

elle3

New member
צריכה להתייעץ להתפרק
ולהתעודד

עברתי תרומה ו- 4 החזרות שכשלו.
מאחר ואין יותר מוקפאים, צריכה לחשב את דרכי מחדש וקצת אבודה..אני נפוחה מהורמונים, אחרי 5 שנות טיפולים שכשלו, ומרגישה שאזלו כוחותיי...
רציתי בבקשה לשאול:
1. מי מכן שמכירה את קופ"ח כללית, האם יכול להיות שמאשרים ניסיון אחד בלבד?
2. הגיוני שהרופא מבקש ממני בגין כל החזרה 500 ש"ח? (מההחזרה שניה)
3. אם הרירית טובה והעוברים היו בסדר, למה זה לא מצליח??
תודה מראש לכל המשיבות

מצטערת על התהליך הארוך...
לא הבנתי למה התכוונת באישור מהכללית.... להחזר מהפלטיניום או טפסי 17 להחזרה? האחד קשור לקופה והשני לביטוח המושלם שזה שני דברים שונים.
החזר הפלטיניום הוא לפעם אחת לילד ראשון ופעם לילד שני.
הרופא שלי לפני 4 שנים היה לוקח 1500 שח עבור כל החזרה....
איילת

האם נעשה נסיון לבירורים כלשהם
לאחר כישלון שניים? ( צילום רחם, קרישיות יתר, תפקודי בלוטת תריס ועוד)
האם הרופא ניסה לשנות את הפרוטוקול? להוסיף קלקסן לדוגמא?
שווה לקרוא את האירוח של פרופ קופרמינץ בהודעות הנבחרות
איילת

בבוקר כתבתי לך תגובה, ורק עכשיו אני רואה שהיא לא נקלטה

אכן הפלטינום לא מכסה סבב נוסף של תרומה, לצערי.
אני ממש מקווה עבורך שבסבב הבא תהרי ותצליחי, ושתהיה תמורה להוצאות הכלכליות והנפשיות הכבדות.
מאוד לא קל, קבלי חיבוק

עדין11

New member
הי

למה את מתכוונת תמיכה?
אני הריתי אחרי 5 החזרות מאותה התורמת (הריתי בהחזרה השישית) ובאמת שלא הבנתי מה קורה. במיוחד שבעבר הריתי בקלות מביציות שלי.....אוף זה ממש ממש ממש מדכא. בסוף לקחתי טיפול הומיאופתי....אולי זה מה שעזר...אי אפשר לדעת. לדעתי כדאי קצת לנקות את הגוף מידי פעם, הורמונים זה לא סןכריות וזה דיי רעל לכל המערכת. לנקות הכוונה לאכול בריא ולקחת פורמולה צימחית כלשהי (מחנות טבע) לניקוי כבד....

לצערנו גם הרופאים עוד לא יודעים הכל....

בהקשר לשאלתך השלישית, גם אצלי לא נמצא שום דבר לא תקין (לפחות לא כזה שהרופאים יודעים לבדוק) ולמרות רירית עבה (בערך 10) ותלת שכבתית ועוברים יפים (חלקם היו יום 3 וחלקם יום 5), נקלטתי רק בהחזרה השביעית.
פשוט להאמין, לקוות ולמצוא את הכוחות להמשיך....

אשרת 1972

New member
יקרה שלי צר לי על הדרך הקשה

לצערי אין הסברים למה טיפולים לא מצליחים יש פה נשים שהרו בחזרה שישית ושביעית מתרומה ויש מיותר , אולי צריך להחליף תורמת ( לא יודעת מה נתוני התרומה ) , הייתי מנסה לראות מה ניתן להוסיף לפרוטוקול אולי כדי לנסות לשפר ( אולי קלקסן אמפירי ) , כיוון שלא כתבת מה ניסו אצלך קשה לי לייעץ.
אם הבנתי נכון את השאלה לגבי קופת חולים כללית הם מאפשרים להבנתי החזר אחד עבור הילד הראשון והחזר נוסף עבור הטיפולים לילד שני , תוכלי לבדוק מעבר מכבי שם ניתן לקבל שני החזרים גם בטיפול לילד הראשון , תשומת ליבך שבעת מעבר קופת חולים יש תקופת המתנה ומתבטל הביטוח הסיעודי ( לכן אני לא עברתי קופה בסופו של יום לאחר שניצלתי את שני ההחזרים במכבי )
לגבי עלות הרופא התשלום משתנה מרופא לרופא אז אין משהו הגיוני , מאחלת לך המון בהצלחה ומקווה שהפעם הבאה תיהיה המנצחת .

elle3

New member
עונה לכולכן

ההיסטוריה שלי בקצרה:
בגיל 38.5 הריתי באופן טבעי, אולם נאלצתי לעבור לידה שקטה בשבוע 22.
כעבור שנה פניתי לפרופסור ג'קי אשכנזי כדי לעבור טיפולי IVF על מנת להרות כמה שיותר מהר, ואכן בנסיון השני, ועם הביצית האחת שלי (ההורמונים לא השפיעו), הריתי, ותודה לאל נולדה לי ילדה.
כשהיא היתה בת 10 חודשים, חזרתי לאשכנזי במטרה להביא ילד נוסף.
הייתי בת 41 פוריה במיוחד אחרי 2 לידות, כשבלידה השניה ילדתי בניתוח קיסרי חירום.
אשכנזי אמר שצריך לבצע בדיקת היסטרוסקופיה לפני שמתחילים שוב, ושהוא יכול לבצע אותה בקליניקה שלו.
הוא עשה לי את הבדיקה והרגשתי כאבים עזים ביותר, ממש ברמה שבקושי נתתי לו לבצע את הבדיקה. הוא הפסיק אותה באמצע (את זה אני יודעת בדיעבד) ואמר שסיים ושהכל תקין.
ומכאן התחלתי בטיפולים.
הוא העמיס עליי עוד ועוד הורמונים, ומשהגעתי לטיפול השישי החלטתי לעבור רופא.
שוב פניתי לרופא פרטי (בין הטובים), ששאל אותי אם עשיתי היסטרוסקופיה, השבתי שכם ושהרופאאמר שהכל תקין. ושוב עוד כמה סבבים של טיפולים.
שוב עברתי רופי והגעתי איתו עד לטיפול 12 עד שהקופה לא אישרה יותר (גיל 45).
ואז לדאבוני הרב, הגעתי לרופא לתרומת ביצית, שאלתו הראשונה היתה האם עשיתי היסטרוסקופיה, ושהשבתי שכן והכל תקין, שאלתו הראשונה היתה: מתי? עניתי שלפני 5 שנים לפני הטיפול הראשון.
הוא ביקש שאעשה שוב את הבדיקה..הגעתי למומחה בתחום, הוא ניסה לבצע את הבדיקה, הגבתי בדיוק כפי שהגבתי כשאשכנזי בדק אותי, וישר הוא אמר: "בניתוח הקיסרי תפרו לך את הרחם! לא היית מצליחה להכנס להריון גם עם תרומת ביציות..עלייך לעבור ניתוח".
אתן בוודאי מבינות שעברתי לשווא 12 טיפולי פוריות כואבים, עם עלויות מטורפות ותוצאה אפס.
אבל מה שעצוב שבגלל רופא עלוב, שרק כסף מעניין אותו, נלקחה ממני האפשרות להביא ילד ביולוגי שלי כי הביציות כבר עשו את שלהן.
מאז עברתי עברתי 4 החזרות בתרומה וכולן כשלו.
אני נוטה לחשוב ש"דפקו" לי משהו נוסף בניתוח, מפני שלא יתכן שנכנסתי פעמיים להריון בקלות יחסית ומאז הלידה 16 נסיונות שלא הניבו אפילו הריון אחד!
לגבי שאלותיי..סוף סוף חזרו אליי מקופ"ח כללית ואמרו שלא מגיע לי החזר נוסף.
יחד עם זאת במסלול בו בחרתי החליטו לפצות אותי ולתת 2 עוברים ללא חיוב.
הגשתי בקשה לעבור למכבי וזה יקרה ב- 1 לספטמבר.
העוברים יהיו באוגוסט...אז אצטרך לבטל את המעבר למכבי.
אם שוב לא יצלח אז אפסיד כמה חודשים עד שאתקבל שוב למכבי.
מותשתתתתתתתת
החיים סביב הטיפולים כבר 5 שנים!
ואני כבר בת 46.5.
מיואשת מהרופאים, חסרת אמון וממש מבולבלת כבר.
תודה לכל המגיבות וסליחה על המירמור

ממש מצטערת שזאת הדרך שאת עוברת.... דרך לא פשוטה, מתישה ומתסכלת. סליחה שלא הבנתי, למה את מבטלת את המעבר למכבי? זה נהדר שאת מקבלת פיצוי! מקווה שלא תזדקקי לעבור קופה. האם עשו נסיון לשנות פרוטוקול בהחזרות של התרומה? עשו בירורים נוספים? איילת

למעלה