שלום לכולם ואחרי החגים שמייייח

Elisa46

New member
שלום לכולם ואחרי החגים שמייייח

מה נשמע? איך עבר החג..
פה היה נחמד, וארוךךךךךךךךךךך
כך שהיה הרבה זמן לפטפט ולקבל החלטות ולתכנן תוכניות עם בעלי אהובי.
אז קודם כל אני לוקחת הפסקה מהעבודה, לא כי צריך או כי חייבים אלא כי העבודה בבי"ס מפריעה לי בנסיעות לארץ (אני גרה בחו"ל ועושה טיפולים בארץ) , אני לא פנויה כשבא לי .. תמיד בלחץ לחזור לעבודה.
עכשיו בתרומה השניה שאני לוקחת אני רוצה להשקיע את כל המאמצים, הזמן והכוחות כדי שיצליח. נקווה שגם ה' מתכנן לי עתיד עם ילדים אבל בכל אופן אני אעשה כל מה שאני יכולה.
בכל מקרה, גם הפסקה מהעבודה לא תזיק לי... קצת חופש וזמן להתבוננות פנימית.
אני בת 47 ועובדת מגיל 19.5 (אחרי שירות לאומי) - אז החלטתי להוציא אותי לפנסיה מוקדמת :)
בקרוב אסע לארץ אחתום בחברת מנור (שוב:)) , ונקווה שבעלי יוכל לעשות את הבדיקות הנדרשות.
אח"כ כנראה שבסוף אוגוסט אתחיל... אני רוצה לבלות קיץ של כייף בלי לדאוג לבטא חיובית ולחץ של אם ואולי ..

תחזיקו לי אצבעות שהפעם יצליח!! בע"ה

בהצלחה לכולןןןןןןןןןןןןןןןןןןן

הילה724

New member
שמחה לשמוע ממך

היי אליסה,
חופש תמיד עושה טוב.
מאחלת לך בהצלחה ושתעשי בחירות נכונות.
מחזיקה לך אצבעות שתקלטי בהחזרה הקרובה.
תעדכני...

היי אליסה

אני שמחה לשמוע שהחלטתם ללכת על סבב נוסף, ומאחלת לכם המון בהצלחה!!
אני גם מקווה שתבקשו הפעם להקפיא כל עובר בנפרד, כדי שיהיו לך כמה שיותר הזדמנויות (ולא רק שלוש, כמו בסבב שעכשיו היה). ותאמיני לי שאת לא רוצה הריון של תאומים , שגם ככה הוא הריון בסיכון, ובגיל 47 בכלל אין על מה לדבר.
לפי דעתי, כדאי לך לבדוק שוב את החברות לפני שאת הולכת שוב על מנור. אני אומרת כי עד כמה שידוע לי מנור לא מוסרים פרטים רבים על התורמת, בניגוד להדסה למשל (שם אני עשיתי). אין לך מה להפסיד... מקסימום תהיי שלמה יותר בהחלטה שלך.
וחוץ מזה, למה לחכות עד סוף אוגוסט? יקירתי, את בת 47, למה לחכות?
ועוד משהו - בניגוד לחברותי כאן בפורום, לדעתי לעזוב את העבודה ולשבת בבית כל היום זה לא מתכון לחיים מאושרים, אלא אם כן את מתנדבת איפה שהוא או ממלא את הימים שלך בפעילות שנותנת לך סיפוק והנאה. אני מבינה שהעבודה הנוכחית מפריעה לך להגיע לארץ לעיתים תכופות, ואין ספק שילדים כרגע זו המטרה החשובה ביותר, אבל אולי תבקשי להיות מורה מחליפה או תפקיד אחר שיהיה גמיש יותר?
להיות בבית כל היום ולחפור במאמצים להביא ילדים יכול להביא לדיכאון ומתח רב. היתרון של העבודה זה הסחת הדעת, שהיא חשובה מאד בתקופות כאלו.
זו דעתי בכל אופן...
מאחלת לך המון
,
בשורות טובות,
פיפה

Elisa46

New member
תודה על התגובה:)

אני כנראה אמשיך עם אותו רופא ואותה חברה.. פשוט כי אין לי כוח, חשק או זמן להסתובב בין החברות/רופאים שונים.
סוף אוגוסט כיוון שיש לי תוכניות לחופשת הקיץ:)
לעזוב את העבודה לא אומר לשבת כל היום בבית, זה אומר לימודים,חוגים וטיולים מבחינתי אז שכל אחד יעשה מה שמתאים לו, אצלי באופו אישי גם אם לא הייתי בענין של הטיפולים- הייתי לוקחת הפסקה מהעבודה כדי לעשות דברים למעני.
&nbsp
תודה רבה ובע"ה מקווה לבשר דברים טובים בקרןב:)
&nbsp
&nbsp

למעלה