חדשה כאן 7 החזרות כושלות מתרומה

חדשה כאן 7 החזרות כושלות מתרומה

היי,חדשה כאן אבל קוראת וותיקה.הפורם ממש מהווה בית חם ומחזק אותי תמיד.ובכן,אני אחרי 7 החזרות שכשלו.שתי החזרות של עוברים בני שלושה ימים דרך מנור וחמש החזרות של בלסטוציסטים טריים(בכל פעם הוחזרו שניים) דרך המסלול של ד"ר בר .(ההחזרות מבוצעות( בריגה).בהחזרה השלישית עם ד"ר בר (שזוהי בעצם פעם חמישית בתרומה)הריתי אך לצערי חוויתי מיד הפלה בשבוע חמישי.אני בת 43 עם כשל שחלתי מוקדם מגיל 30.מטופלת מזה חמש שנים.כל הבדיקות תקינות!!!הכל מהכל!כעת רוצה לנסות שוב בפעם האחרונה וממש אובדת עיצות.ראשית אשמח לקישור לטבלת קו המשווה כי אני לא מוצאת אותה.שנית,ממש אשמח לשמוע תובנות שלכן לגבי מסלולים.ממש מיואשת ומרגישה שהחלום מתרחק ממני....עיזרו לי.

7 כישלונות בתרומה

היי איילת,עברתי צילום רחם ,היסטרסקופיה,קרישיות(מה שניתן עי הקופה ובמידה ורואים צורך אז מוסיפים בדיקות.אצלי לא ראו צורך וקבעו שאין קרישיות),וכל מיני בדיקות למחלות זיהומיות שאין לי.בנוסף הרירית תמיד היתה 8.5 ומעלה והזרע של בעלי תקין לגמרי(מורפולוגיה,בדיקת שברים dnaוכו..)לגבי איכות העוברים,לפי מה שנאמר לי היו ממש טובים.הפרוטוקולים היו דיי זהים:2×3פרוגינובה ליום,2×3אנדומטרין,וכל 3 ימים זריקה של פרוגסטרון ריטארד. למעט תזוזות קלות בלקיחת האנדומטרין עקב שינויים בחלון השרשה(שנעשו עי ביופסיה מהרירית)לא היו עוד שינויים.איילת יקרה ושאר החברות לפורם,אשמח לתובנות,לכאורה אין אצלי שום בעיה אך זה לא קורה(למעט הפלה אחת בשבוע 5+2)האם שמעתם על מיקרים דומים?מפחדת שאין תקווה...
..

יש כאן מקרים דומים
ממליצה לך לקרוא את האירוח של פרופ קופרמינץ בנודעות הנבחרות
האם קיבלת דוח על איכות העוברים שקיבלת? אישית לא מכירה את המסלול של ד"ר איליה בר, כן מכירה את מנור.
איילת

כשלונות בתרומה

מד"ר בר קיבלתי דוחות שהוא כתב בעצמו בארץ ונתן לי אותם.כשביקשתי את הדוחות המקוריים מריגה ,הד"ר טען שהוא מקבל את המידע הזה מהמרפאה בריגה ומתרגם אותו בטבלאות בארץ....בוא נאמר שלא ראיתי דוחות אותנטיים מריגה במסלול שלו.אגב במנור החזרתי לפני שלוש שנים עוברים בני שלושה ימים עם שש-שמונה תאים ועם אחוז שברים קטן.העוברים הוגדרו אז "בסדר."אשמח לשמוע המלצות ...לא יודעת לאן לפנות מכאן...

zoee170

New member
מחשבותי סביב העניין

היי,
ליבי איתך.... גם אני כעת במנופאוזה.עם התורמת הראשונה היו פעמיים בהם הבטא החלה לעלות ונעצרה בשלב מוקדם. עם השניה שתי החזרות כושלות. לאחר ברור קרישיות הוחלט על תוספת של קלקסן ושל אספירין. כרגע בשבוע 12 על אף שהעוברים היו דרגה B. נראה לי שאולי כדאי להתעקש על ברור מעמיק של קרישיות. בנוסף מבחינה סטטיסטית הכשלונות יכולים להיות גם ללא סיבה מיוחדת ולכן הייתי מנסה שוב עם תורמת חדשה.
שיהיה בהצלחה.

אני עשיתי בכללית באופן פרטי
לפני קצת פחות מ 4 שנים, המחיר לא היה מטורף.
נתן לי את ההפניה לבדיקות ד"ר איתי בר- חוה שהיה הרופא שלי.
מניחה שבפורום פוריות כאן בתפוז ידעו להמליץ לך למי לפנות
איילת

למעלה