לא מרגישה כלום !!!!! שמישהו ייתן סימן

אמא 3 ב 36

New member
לא מרגישה כלום !!!!! שמישהו ייתן סימן

הי בנות, טוב כרגיל הטירוף בהמתנה ... מזמן לא כתבתי...�� מנסה לא לחשוב על הפיל הוורוד והנה מה קורה ? חושבת על הפיל הוורוד. אני מוצאת שללכת לעבודה מאוד עוזר לי.. הזמן הפנוי פה ושם בסוף השבוע די מכניס אותי ללופים של מחשבות. זה קטע ההמתנה הזו. אתה ממתין לתוצאות הבטא, ממתין לדופק, ממתין לשקיפות, לסקר, מי שפיר, עוד סקר, אולטרסאונדים.. אנחנו בתקופת המתנה אחת גדולה. יש פעמים שמרגישה ויש פעמים שלא מרגישה כלום. בוכה משטויות כי מפוצצת הורמונים כמוכן, מנסה להעביר את הזמן. כל כך רוצה לכתוב כאן בקבוצה- בטא 630... משהו כזה מפוצץ. מנסה לשדר את זה לייקום. מנסה להיאחז בתקווה , הרצון, שימת המטרה ובאמת לשדר לייקום שהפעם זה זה.. כי באמת זה לא ממש תלוי בי. רוצה ככ להחזיק עוד תינוקי ביד שלי, הריח, השיער, הצחוק וזה עוד יקרה!! זה עוד יקרה אני בטוחה וזה בדיוק מה שאני הולכת להגיד כאן, לעצמי ולעולם הזה שלא תמיד מקל עלינו.. אז תודה שאתן נותנות מקום ובמה להשתפך, להעלות על הכתב את רגשותינו.. וכל מה שאאחל לכולנו זה הצלחה, אהבה ולצאת יום אחד בקרוב מאוד ככה 9 חודשים מהיום מבית החולים בידיים מלאות.. אמן !!! שבת שלום

אמא 3 ב 36

New member
בדיקת שתן ביום ה 7 שלילית

הי הילה
בדיוק כתבתי בפורום שהבוקר עשיתי בדיקת שתן שיצאה שלילית.. זה היום ה 7 להחזרת בלסטוציסט. הספקות מתחילות לחלחל... אני די מפחדת האמת היא...
הבדיקה ביום חמישי.... מבטיחה לעדכן...
חושבת שש עוד סיכוי?

הילה724

New member
בדיקת שתן

היי, עשית מוקדם את הבדיקת שתן.
בטח שיש סיכוי.
אני אישית אמרתי לך לא אוהבת בדיקות שתן.
הלוואי שביום חמישי תבשרי לנו על בטא חיובית, אמן!!!

למעלה