מנוחה לאחר החזרה?

מנוחה לאחר החזרה?

היי בנות, האם יש מישהי שלוקחת חופש מהעבודה ביום ימיים שאחרי ההחזרה? בדרך להחזרה שישית,כל פעם ניסיתי משהו אחר. בהתחלה לא היה לי נעים מכל החיסורים בעבודה אז לא הייתי לוקחת חופש בכלל. הפעם ביקשתי 2 ימי מחלה לאחר ההחזרה. אני יודעת שאין ממש טעם וזה לא בדיוק תורם, זה אפילו מביך, לקחת חופש סתם ובסוף זה לא מצליח :( אבל מה אתן עשיתן?

ההמלצה של הרופאה שליוותה אותנו בברנו הייתה לנוח אחרי ההחזרה

בערך 45 דקות או שעה. זה מה שעשיתי. למחרת כבר חרשתי את ברנו וגם ביום שאחרי, עד הטיסה חזרה.

נטע701

New member
אני הלכתי לעבודה אחרי

ההחזרה היתה לפני הצהרים, ואחריה חזרתי לעבודה.
העבודה שלי היא עבודה משרדית, כנראה שלו הייתי עובדת בבניין או בעבודה פיזית אחרת הייתי הולכת הביתה לנוח :)

תודה בנות

לפי איך שזה נראה רק אני הגזמתי ולקחתי יומיים חופש..כנראה שאני יותר מידי בלחץ- אני גם נלחצת מהנסיעה ברכב לאחר מכן :) אני מניחה שזה בסדר מידי פעם החופש... אני עובדת במשרד גם כן, אבל יש לפעמים שצריך לצאת ומטרטרים אותי מפה לשם כמה פעמים אז העדפתי להמנע מזה במיוחד כשזה יומיים 'מחלה' ולא מתקזז מימי חופש אז למה לא? :)

לי 2310

New member
לא הגזמת

אני בעד מנוחה, כמה שהגוף והנשמה צריכים. גם שבוע. הרי אנחנו עוברות כל כך הרבה. לי אישית אין כוח לרוץ לעבודה אחרי טיפול, לקום מוקדם, להתרוצץ ולהתעייף. מותר גם לקחת פסקי זמן, לישון טוב, לקרוא ספר ולעשות כיף.

למעלה