עזרה בבקשה- תופעות לוואי של אסטרופם

yaelina

New member
עזרה בבקשה- תופעות לוואי של אסטרופם

הי, לקראת תרומה בפברואר לוקחת מזה 11 יום אסטרופם (בהתחלה 3 ליום ועקב תופעות לוואי ירדנו ל 2 ביום) במחזור "דמה"
יש לי רעידות בכל הגוף ומין לחץ בראש- מרגיש כמו דפיקות לב מואצות
הרופא אומר שהתופעה לא שכיחה..
עשיתי בדיקות בקופת חולים - לחץ דם ודופק, א.ק.ג ויצא תקין. הרופאה אמרה שזה לא נראה לה מסוכן..
מישהי חוותה תופעות כאלה? זה מאד מאד מלחיץ אותי!
בעבר עשיתי בדיקות לקרישיות יתר וכל הבדיקות יצאו תקינות
תודה

אשרת 1972

New member
אני מגיבה נורא מאוד לאסטרופם ותחליפיו

גרם לי להרגיש חולה ומעולפת בקושי עומדת ובקושי מצליחה לתפקד כמו טלפון עם בטריה על אחוז אחד , זה לא נפוץ אבל יש נשים שמגיבות כך , הפתרון שלנו היה לקחת בערב בלבד שני כדורים יחד שעברתי לתרומה קיבלתי את האסטרופם וגינלית מה שמנע את מרבית התופעות ( שווה את הקושי בהחדרתו לוגינה ) המון בהצלחה .

לפני החזרת הטריים הרגשתי נורא קיבלתי אסטרופם ופרוגינובה, היה לי ממש קשה ללכת הרגשתי שאין לי כח ואויר, כשהורידו את הכמות היתה הקלה.
בפעמים הבאות כשלא היה תאריך איליו היה צריך להתכוונן הרגשתי ממש טוב.
הייתי שוללת דברים אחרים ומוודאה שאכן התופעת לוואי מהתמיכה.
וברוכה הבאה אלינו. רואה שהחלטת סופית לעבור לתרומה
בהצלחה!!!
איילת

yaelina

New member
החלטתי אבל הגוף שלי מתמרד..

לצערי אני מפסיקה עכשיו את האסטרופם כדי לראות שהגוף שלי חוזר לעצמו כך שלא בטוח שאוכל לנסוע בפברואר.. כ"כ חיכיתי לזה!
מה גם שאם אני מגיבה לאסטרופם או פרוגינובה כ"כ קשה - לא יודעת איך אפשר יהיה לתזמן תרומה בעתיד (אולי רק במחזור טבעי)
איזה באסה..
תודה על התשובות..

yaelina

New member
מסלול הדסה

בטיפולים קיבלתי הכל.. כולל אסטרופם ופרוגינובה, אבל תמיד אחרי החזרה ולא רק אסטרוגן כמו עכשיו (תמיד זה היה בתוספת לפרוגסטון)

yaelina

New member
תשובה

בהתחלה הציע לעבור לאסטרופם וגינלי, זה לא עזר ובעצם התופעות גברו. אתמול אמר לי להפסיק עם האסטרופם ולקחת שבוע פרוגסטרון להבאת המחזור.. כך שלמעשה לא ברור עם נצליח לתזמן להחזרת טריים :(

למעלה