זרע מחו"ל ובדיקות גנטיות

mam70

New member
זרע מחו"ל ובדיקות גנטיות

אני מעוניינת בזרע של תורם מחו"ל כי יש אפשרות שזו תהיה תרומה פתוחה. בגלל שזה שילוב של תרומת ביצית, הרופא אמר לי לבקש זרע עם מקסימום בדיקות... בבירור עם קריובנק...נאמר לי שלתורם מחו"ל יש מספר בדיקות מינמליות באסותא בהתחלה הפקידה אמרה שבתוספת תשלום ניתן להגדיל את הבדיקות לתורם... אח"כ כשרציתי לקבוע...היא גמגמה בנוגע לאפשרות. מישהי עשתה זאת עם תרומת זרע מחו"ל, יש לה אינפורמציה לעזור לי?!
תודה שקראתן עד הסוף:)

בעבר עשיתי בירורים
ירדתי מהבנקים הפרטיים בגלל העלויות המטורפות שלהם
כפי שכתבתי לך בשאלתך הקודמת הזמנתי דרך אסף הרופא תורם פתוח מארה"ב אבל זה היה לפני 3.5 שנים
איילת

mam70

New member
בנקי זרע ציבוריים

לא ידעתי שאפשר דרך הציבוריים תורם פתוח מחו"ל... לפי קריאה באינטרנט הבנתי שעדיף פרטי.
אבדוק שוב את הנושא. בהחלט מתאים לי לחסוך כאן בעלויות.
תודה

mam70

New member
עדכון

בדקתי את נושא תרומת זרע מחו"ל מבנק תל השומר, הם לא מבצעים את היבוא, המטופלת אמורה לנהל את הכל באופן פרטי והם רק מאחסנים את הזרע אצלם וזה עולה סביב 4000 ש"ח.
מי שלא רוצה להתנהל מול בנק הזרע בחו"ל באופן עצמאי... נתנה לי טלפון של דר מנשה שדרכו ניתן לבצע...
אחרי שיחה אתו... לא בטוחה שזה יותר זול או נוח...

mam70

New member
אסף הרופא

בדקתי מולם היום, זה בהחלט הרבה יותר זול...טווח המחירים נע בן 2000-4700 כאשר המחיר עולה אם זו תרומה פתוחה....יותר בדיקות וכדו. המחיר הוא סופי (כולל שינוי)
החיסרון הוא שאין יותר מידי בדיקות גנטיות.... איך מתגברים על הבעיה הזו עם תרומת ביצית?
תודה

למעלה