עדיין לא מאמינה- ילדתי בת מקסימה!!!! והיא שלי!!!

עדיין לא מאמינה- ילדתי בת מקסימה!!!! והיא שלי!!!

היי בנות יקרות, בדמעות אני כותבת ומתרגשת כלכך, לספר לכן, שילדתי בת מהממת!
מי שמכירה אותי ומי שלא, חזרתי לעדכן, לאחר מסע ארוך ומייגע, מלא בתהפוכות, כשלונות, אכזבות, הפלות ואין ספור ימים ללא שינה ובכי, אבל תמיד עם המון תקווה, אמונה ואופטימיות. אולי סיפורי יתן תקווה ואור לבנות אשר באמצע המסע ולבנות אשר ליוו אותי מההתחלה לאורך כל הדרך, כאן בפורום הנהדר הזה, שאין יום שלא ניכנסתי(לפחות 4 פעמים) לקרוא, לקבל כוח,לקבל כיוון,לקבל אהבה, לה הייתי זקוקה כלכך.
תמיד הרגשתי מוקפת בנשים חזקות ומדהימות, שצועדות איתי במסע המפרך בדרך אל האושר.בית חם שהפורום הזה נתן לי.
עברתי לתרומה לפני שנתיים(קצת יותר) בהבנה ובכאב ניפרדתי מביציותיי לאחר הריון שנפל מהר מאוד.
קיבלתי 7 עוברים מושלמים והשמחה הייתה רבה, מיד האמנתי שאכנס להריון בפעם הראשונה וגם ישארו לי עוברים שיהיו אחים בעתיד ותהייה לי משפחה גדולה ומדהימה כמו שחלמתי.
אך בין זה למציאות, קרו דברים שלא היו בשליטתי, והחזרתי כל פעם 2 עוברים, ובכל פעם ניכנסתי להריון ושמחתי ולצערי מיד גם הפלתי(שבועות צעירים) מהפך נפש...אבל לא נתתי לעצמי ליפול ומיד התחלתי בטיפול הבא. אני זוכרת שנילחמתי כמו לביאה, לא התעכבתי, ולא שקעתי. אך ככל שהתקדמנו בזמן, 6 עוברים נפלו ונישאר אחרון חביב, אותו לא רצינו להחזיר, כי היה ברור לנו ולרופאים, כי תהיה בקרוב הפלה...מיד נירשמתי לחברה בה עשיתי את התרומה, קבעתי תאריך להבאת עוברים חדשים, אך הרופא שלי, היה חד משמעית בנושא ואמר לי כי אין קשר בין העוברים ועלי כן להחזיר את האחרון.
אז בשביל שלא יקרה מצב, שלא אסלח לעצמי אם לא אנסה, החזרתי את הבודד האחרון והופ בטא חיובית! שיצאה מעל 300. לא התאפקתי, כי ממש רציתי לראות על הסטיק בבדיקה ביתית תשובה חיובית ויצא שלילי, פעמיים בשתי בדיקות שונות!
בכיתי לבעלי והיינו מאוכזבים ביותר ולמען הסר ספק הלכתי לבדיקת דם ולהפתעתי הבטא הוכפלה והוכפלה והוכפלה ואני הייתי בשוק! ואז הגיע הדופק ואז החלו להם 9 חודשים קסומים של הריון קל ומשעמם, הכל היה תקין ומושלם ולמרות כל החרדות שלי והקפיצות למיון ולרופאים רק כדי לקבל אישור על כך.
אני בת 45+ וזה לי הריון שישי וילדה ראשונה, לאחר 17 טיפולי IVF וכמויות הורמונים מטורפים, עשיתי זאת! אני אמא!!!!!!!!!!
קשה להעביר במילים את האושר והשמחה שאני חווה!
אני רוצה ממש להודות לכולן מי בפורום ומי בפרטי, על התמיכה האין סופית והליווי הצמוד לאורך כל המסע הזה.
מאחלת לכולכן לא לוותר ולהמשיך להלחם, למרות הקושי, וכן, הוא רב, עד האושר הנכסף.
בסוף זה קורה!!!!!
המון המון בהצלחה!!!
מחבקת כל אחת ואחת וממשיכה להיות כאן בפורום, כי התמכרתי...
בין הנקה להנקה אני עוד כאן.
שלכן- אני

מזל טוב!!!! מדהים איך מעוברית שלא מאמינים בה נוצר כזה דבר מדהים וכזה אושר עצום (גם אני החזרתי את העוברית האחרונה שלי למען הפרוטוקול בלבד וקיבלתי את האושר הכי עצום שיש)
שיהיו רק ימים מלאי אושר ולילות מלאים בשינה
מזל טוב!
איילת

colorforyou

New member
היי המון מזל טוב ושאלה

בתהליך החזרת העובר היחיד מה עשית איזה תרופות קיבלת
אשמח לקבל מידע גם בפרטי כל דבר שעזר לפני החרת עובר קפוא אחד
תודה
וגם לשמוע מי היה הרופא ( נמצאית באותה נקודה גם ורוצה להצליח !!!!

Elisa46

New member
ואני קוראת אותך ועיניי דומעות מהתרגשות

נס! פשוט נס משמיים! כ"כ כייף לקרוא על סיפורים כאלו
כמו שלך שמחזקים ומעודדים!
&nbsp
תגדלי אותה בנחת ותיהני ממנה.
הרבה אושר

נעמה532

New member
המון מזל טוב... נתת לי תקווה

בשעה טובה ומוצלחת!
גם אני לאחר אינספור החזרות 3 הפלות, לידה שקטה לפני חודשיים וחצי בשבוע 22.
עכשיו חוזרת לטיפולים.
כיף לשמוע על הצלחות אחרי כל כך הרבה כשלונות ואכזבות.
מאחלת לך אושר ונחת מעכשיו!
&nbsp

נעמה532

New member
עצב גדול

אהל לא נותנת לעצמי לשקוע בדכאון, יש לי גם בעל מדהים שדואג להרים אותי כל פעם.
עם חלוף הזמן הכאב קצת פוחת ונהיה יותר טוב.
תודה לך

ועכשיו

ראיתי את ההודעה שלך באובדן הריון, חיפשתי אותה אחורה.
וואוו, כל כך קשה. את מדהימה. וכל הכובד שהצלחת לחזור ככה כל כך מהר.
אני עברתי חצי ממה שאת עברת, לפני יותר זמן.. גרידה בשבוע 13, שקיבלנו מאוד קשה...
וקשה לי לחשוב על חזרה לטיפולים, ממש לא מצליחה להביא את עצמי לזה, למרות שכבר משתוקקת מאוד להיות אימא...
בהצלחה רבה!
הלוואי שהפעם תהיה הפעם המנצחת, שתחזיק מעמד ותביא לאושר הגדול שאתם מחכים לו וראויים לו.

נעמה532

New member
חזרה לטיפולים

היי, שמולי קיפוד,
יש בנות שמעדיפות לעשות הפסקה קטנה וזה בסדר.
אני כבר 5 שנים בטיפולים (תרומת ביצית), מפנטזת להיות אמא!
כל חלק בגופי צמא לתואר אמא!
כל יום שעובר, מבחינתי זה עיכוב לחלום שלי.
מאחלת לכולנו הריון במהרה וידיים מלאות אמן

שתדעי לך שקצת בזכותך אזרתי כח

וקבעתי תור להמשך הדרך...
גם אני כבר יותר מדי שנים בסיפור הזה, אמנם לא בתרומת ביצית כל השנים, אלא גם בIVF רגיל, אבל שנים (יותר מ8) חולמת על ילד/ה...
נקווה לטוב!

מזל טוב לאמא היקרה

איזו בשורה משמחת!!!! קראתי את שכתבת ודמעות ירדו
להן בלי הפסקה. הסיפור שלך אכן מעודד ומעניק השראה לכל אלה
שנמצאות בדרך להגשמת חלומן.
מאחלת לך מכל הלב הרבה אושר ובריאות

למעלה