מה עדיף, החזרה באוקראינה או בארץ?

כמהה5

New member
מה עדיף, החזרה באוקראינה או בארץ?

האם ידוע לכן אחוזי הצלחה בהחזרת עוברים באוקראינה או כאלה שהובאו לארץ? כי המסלול של mons project הוא החזרה בארץ ואני קצת חוששת שאיכות העובר תרד

לדעתי זה לא משנה

אני מכירה הרבה נשים שעשו בחול ולא הצליח. אני לעומת זאת ממש לא תכננתי לטוס.באמצע עבודה יצאתי להחזרה וחזרתי אחרי שעתיים. נוח, מהר ופחות מעייף. הצליח בכל ההחזרות.
אני לא מכירה את החברה הספיציפית הזאת, אבל לא חסר בארץ רופאים טובים.

יתרון בהחזרה בחול לדעתי זה רק הטיול

ואם זה יעודד זה לא רק ילד אחד :)

כמובן שגם לי היו כשלונות ולא תמיד זה הצליח מפעם הראשונה, אבל אם שינוי פרוטוקול פה ושם, נקלט.
אני באמת מאמינה ( ושבנות לא יכעסו עלי) שזה ממש לא משנה איפה לעשות החזרה.
הכל עניין של רופא יצירתי שמתאים את ההורמונים הנחוצים.
&nbsp

עם הבת הראשונה

נקלטתי מפעם הראשונה עם טריים. אבל לצערי לא נשארו לי מוקפאים
לאחר כמה שנים התחלנו שוב. פעם ראשונה לא הצליח ולכן זיכו אותי בפעם שנייה חינם.
( התשלום רק עבור בית חולים 4000 ש"ח).
נקלטתי אבל עוברים לא התפתחו ועשיתי הפלה יזומה.
החלפתי מקום, עברתי לרופא אחר.
גם שם מפעם הראשונה לא הצליח ( למרות פייפל). עשיתי הפסקה של 4 חודשים, עשיתי דיקור סיני שמאוד עזר לרירית שלי ואז התחלתי עם כוחות מחודשים. נקלטתי בפעם השנייה.
&nbsp
העיקר לא להתייאש.

כמהה5

New member
תודה

לא יכולה לדבר על אחוזים קיימים הצלחות עם עוברים טריים הן באוקראינה, הן כאלה שמגיעים טריים ארצה והן עם מוקפאים. כל מסלול יגיד וישכנע אותך עם מה שנח לו. שווה לבדוק אם חאותו המסלול אישור הבאת עוברים ארצה ואם לא אז למה ( הבאת עוברים מוקפאים לדוגמא)
אני הריתי מעוברים שהובאו ארצה, לא רק שהובאו ארצה אלא העוברית שנקלטה והיום בת שנתיים פלוס הוקפאה בארץ והופשרה
לי אישית היה נח לנסוע לבית החולים בארץ, לא לבזבז מספר ימים על התהליך שגם כולל טיסות ועלויות נוספות
בהצלחה
איילת

כמהה5

New member
אוי לאאא..

לא ידעת למה חשבתי טריים אבל עכשיו גרמת לי וטוב עשית להסתכל שוב באישור שלהם ממשרד הבריאות וכתוב מוקפאים. חשבתי טריים וגם קראתי אצל לברן שהוא מביא טריים כי פיתח איזה אינקובטור שמדמה את תנאי המעבדה. עכשיו אני מבולבלת. אני חוששת ממוקפאים, מעדיפה טריים

כמהה5

New member
בדקתי עכשיו שוב.. ומיבאים טריים

קצת התבלבלתי אבל עכשיו סידרתי את הראש. אני אצל זיידמן והוא עובד עם moms project. ממנו הבנתי שמדובר בטריים וגם באתר שלו כתוב במפורש טריים.
אבל החשש שלי הוא שבמסמך האישור של משרד הבריאות כתוב מוקפאים. צירפתי צילום מסך מהאתר של זיידמן שכתוב טריים
&nbsp

כמהה5

New member
נכון בידר מביא טריים...

זיידמן עכשיו עובד עם moms project ולהם יש אישור להבאת מוקפאים, בגלל זה אני מבולבלת. בכל מקרה אדבר עם זיידמן.
תודה

chris1982

New member
החזרה בארץ

אני עברתי פעמיים החזרה באוקראינה. בפעם הראשונה חזרתי באותו יום בערב וזה לא הצליח אז ייחסנו את זה לעייפות שבמסע ולכן בפעם השניה נשארנו שם עוד יומיים וגם לא הצליח. תעשי את זה בארץ תחסכי לעצמך את הטיסה

למעלה