עודף משקל וסיכויי ההצלחה...

Elisa46

New member
עודף משקל וסיכויי ההצלחה...

עד כמה זה משפיע? מישהו יודע?

לא יודעת מה נפל על העולם היום, אמא שלי נואמת לי שאולי כדאי שאסע לאומן להתפלל... ואולי זה לא טוב שאני תמיד טסה חזרה שלושה ימים אחרי ההחזרה ואולי כדאי להישאר עד הבטא (או אולי עד הלידה... מה אני יודעת..)
ו"לא יכול להיות שהכל תקין ולא הצליח כבר פעמיים.."

ובעלי הגדיל לעשות כשהתחיל לנאום לי שהקב"ה רוצה לראות שאני רוצה בכל מאודי את ההריון..
שאני לא מקפידה על תזונה עתירת ברזל (וחסר לי. וגם המוגלובין נמוך) , שאני אולי לא במצב נפשי נכון... ושאני צריכה לרדת במשקל כי עודף המשקל לא נותן לי להיכנס להריון...

חטפתי עצבים קצת אז הלכתי להתקלח כדי להירגע!

אז מה דעתכם? או מי שבקיאה בעניין... האם אכן עודף משקל משפיע עד כדי כך על סיכויי הקליטה להריון?

אני עם עודף משקל של 15 ק"ג (אולי כבר 20... המון זמן לא נשקלתי).. זה יכול להיות מה שמעכב?

נהייתי משוגעת כבר, בחיי.
ובתוך תוכי אני פוחדת לעשות את ההחזרה השלישית (העוברים האחרונים שנשארו לי מהתרומה הנוכחית) .. אני לא חושבת שאעשה עוד תרומה , מה שאומר שאם חלילה לא יהיה הריון- כנראה שסגרתי את הסיפור.
ה"סופיות" הזאת מעציבה אותי מאוד.

לא יודעת... היום אני מאוד מאוד מהורהרת ועצובה. יהיה בסדר בע"ה.

אילי43

New member
Elisa4631 יקרה

קחי בחשבון שאת עם עודף של 15 ק"ג" +20 ק"ג נוספים בהריון זה מאוד מסוכן לעובר שלך.
אז קחי את הפרוייקט הזה ואל תשברי.
אל תקבלי את כל הנאומים וההרצאות של הסביבה שלך כברור מאליו.
אני הדוגמא הכי טובה לאדם שכל העולם סביבו התפורר בטיפולים.
הרופאים הרימו ידיים וההורים..........הו.........ההורים כבר אמרו נואש.
כשאמרתי שיש לי סיכוי אחרון ויש לי 3 עוברים ........אז חשבו שהשתגעתי.
קבלי חיזוק
ואל תרימי ידיים.
ואני עשיתי יותר טיפולי תרומה ממך, לפחות כפול ממך

בהצלחה גדולה

אולנה1

New member
אל תתני לאיש

לשבור את רוחך.. יכולה לספר שגיסתי לשעבר עברה טיפולים רבים והפסיקה כי התייאשה...וגם אמרו לה על נושא המשקל..וכשהיא שנתה תזונה וירדה 20 קג נקלטה טבעי..אולי שווה לנסות לפני ההחזרה השלישית וגם תרוויחי מזה בזמן ההריון בעזרת השם

אנה194

New member
אל תתייאשי

היי אליסה.
אכן שלילי שני הוא כואב מאד.
אצלי הליח רק בחזרה שלישית אז חויתי את גם.
וגם אצלי זה היה לא מוסבר כי נראה שהכל תקין ב"ה. וזה היה מאד מתסכל.
(אגב אני עליתי במשקל בין ההחזרות).
אז ברור שיש תקוה.
אבל אני כן שיניתי תזונה לתקופה ארוכה עוד לפני ההחזרות שווה לך לנסות טבעונות דיקור או רפלקסלוגיה זה סתם יעשה לך טוב להרגשה.
לדעתי אל תחליטי מראש שאת לא עושה עוד תרומה אלא הפוך תחשבי מחשבות פתוחות שיפחיתו את הלחץ.
בהצלחה רבה רבה!

אומרים שיש קשר, ההסתכלות היא על ה BMI
אם את יכולה לנסות לשנות קצת תזונה, לעשות פעילות גופנית וכו לקראת ההחזרה האחרונה, בטוחה שזה ישפר את הרגשתך ובטוחה שייתן לך תחושת שליטה
מכירה לא מעט בעלות עודף משקל שהרו גם בתרומת ביצית
אל תתני לכולם לשגע אותך תעשי מה שמתאים לך
לגבי עליית 20 ק"ג בהריון שהוזכר קודם, אין שום סיבה לעלות כל כך הרבה בהריון, אני שמרתי על התזונה והייתי בליווי של דיאטנית ועליתי כ 6 ק"ג כל ההריון (אני גם סובלת מעודף משקל או כפי שהרופא שלי הגדיר "שמנמונת")
שיהיה בהצלחה
איילת

אשרת 1972

New member
הייתי בהריון עם עודף משקל גדול מאוד

החלתי מעל מאה קילו וסיימתי בפחות , הריתי בהחזרה השלישית , תרגעי תנשמי עמוק כל אחד מנסה למצוא תובנות ללמה זה לא הצליח תסנני תבכי תתאבלי ותמשיכי הלאה מקווה שהעוברים האחרונים יהיו המנצחים .

Elisa46

New member
החלטתי להקדיש לעצמי זמן!

מחר בלי נדר אני הולכת לראות חדר כושר קרוב לבית.
כבר משבוע שעבר התחלתי.בשינוי תזונה. לא שום דבר דרסטי או מלחיץ
אבל אשתדל להקפיד יותר.
בנובמבר אחליט בלי נדר אם לעשות החזרה בסוף דצמבר.
&nbsp
אני עדיין צריכה לאסוף את עצמי. קצת התפזרתי לחתיכות. איכשהו היתה לי הרגשה ממש טובה ההחזרה הזאת ... מילא. גם זה יש בחיים.
&nbsp
תודה על התגובות

&nbsp

עדין11

New member
אני רזה

ה-BMI שלי הוא סביב 20
ובכל זאת לא ניקלטתי ב-5 ההחזרות הראשונות....
יש כ"כ הרבה סיבות
מה שעזר בסוף היה טיפול הומיאופתיה קלאסית.....
לא קשור למשקל
בכל מקרה כדאי להיות בריאה ולשמור על הבריאות

אני הכנתי את הגוף עם דיקור סיני. ממש נהנתי מהטיפולים

גם לי לא הצליח כמה פעמים. פעמיים זה באמת לא הרבה. מעייף, מסכל אבל לא סוף העולם.
בכל מקרה מומלץ להתחיל להכין את הגוף לפני ההחזרה וגם לנצל את הזמן הזה. להתחיל לעשות ספורט. אפילו שאף פעם לא עשית. מאוד מומלץ. גם תרגישי טוב, גם בהריון המיוחל בעזרת השם יהיה קל יותר.

למעלה