מתרגשת ומספרת...

מתרגשת ומספרת...

לאחר דרך ארוכה ומייגעת, עם כלכך הרבה תהפוכות, בכי, כאב ותסכול, אני מוצאת את הפורום הזה, ואתכן הבנות הנהדרות, כנשות הסוד שלי, אשר מלוות אותי לאורך כל התהליך, בטוב וברע והיום אני מתרגשת בטירוף, הגיעו בדיקות הדם של מטירני(כמו וריפיי) והכל תקין!!!
וגם נודע לי שיש לי בת....אני פשוט בהיי לגמרי ומתפללת ומקווה שימשיך תקין!
לא מאמינה שהגעתי לשבוע 12!!! אחרי כל ההפלות והקטסטרופות שעברתי!!!
יודעת שעדיין מוקדם,וחוששת מכל יום שעובר, שחס וחלילה משהו יכול לקרות...אבל מנסה לא לחשוב על זה ולהאמין לטוב.
תודה שאתן כאן, תמיד תומכות ומקשיבות ומצילות( כן בפירוש ככה- מצילות!)

את מרגשת

אני שמחה בשמחתך. מאחלת לך שימשיך בטוב!
מנוגונית

בסופו של דבר בחרתי בבדיקה הזו

מכיוון שהיה לי יותר נוח, הם באים אליך הביתה.
היא עלתה 5400 ש"ח ויש החזר מכללית מושלם של 75%, כך שאת משלמת בסופו של דבר 1300 ש"ח.(או 1325)
בדיקה זו בודקת 17 תסמונות לעומת וריפיי 15 תסמונות.
סה"כ כולן פחות או יותר אותו הדבר וזה רק עיניין של שיווק ופרסומת של הרופאים, כך נאמר לי.
לאחר שכבר החלטתי המומחה להפלות אמר לי, כי מעבדות פרונטו, איתן מטירני עובדת, הן המדוייקות ביותר והטובות ביותר והראשונה בתחום, (אבל מי יודע),כך שהייתי יותר שלמה, אך הרבה מחברותי עשו דרך וריפיי.
לא נראה לי שיש הרבה הבדל.בעיקר באחוזים של כל בדיקה.
ודרך אגב בנוסף הומלץ לי גם לעשות מי שפיר וזו הדילמה הקשה יותר עכשיו, עבורי...לא יודעת מה לעשות...
המון תודה ובהצלחה גדולה!!!

חשוב לזכור שההחזר הוא דרך הסל הריון של הפלטיניום
שהוא סכום חד פעמי לכל ההריונות
לי למשל היה חשוב להכניס לסל הריון בדיקות US פרטיות, בסוף ההוצאות שלי היו קטנות יותר אז הכנסתי גם את הוריפי. השנה גם עלה סכום הסל הריון,
אבל מי שהשתמשה בו בעבר לא תוכל לקבל את מלוא ההחזר.אלו האותיות הקטנות שלא אומרים לנו

BABYBO2

New member
גם אני בחרתי בהם...אבל...

אבל אני מבינה שזה לא פתר את דילמת המי שפיר ??
אז ...??
מה את מתכוונת לעשות ??
זו השאלה שאני מתמודדת איתה כל יום .

למעלה