אמבריון

באסף הרופא יש תרומה מתורמת ישראלית מה שמאוד מוזיל את העלויות. היום מדובר בתורי המתנה של כחצי שנה, בהדרגה יש מעט יותר תורמות והתורים מתקצרים
איילת

סליחה לא ראיתי ששאלת אותי

היי, דבר ראשון תתקשרי אליהם והם יקראו לך תוך יום יומיים לשיחה עם ג'נה המקסימה, וכבר מתחילה ההמתנה, בזמן שאת עושה בדיקות זה מושך את הזמן

המתנה של חצי שנה זה ממש לא הרבה
לי זה עבר מהר כי היו לי הרבה בדיקות לעבור

יש שם את פרופ' רון אל המופלא איש אדיב מקסים ומקצועי דופר דופר ועוד הרבה רופאים מעולים
חוץ מזה שיש שם צוות נהדר של אחיות ופקידות כמו זיוה המקסימה שתמיד עונה וגם היא מקצועית כמעט כמו אחות

אני ממליצה לך בחום להתקשר אליהם
08-9779005 תבקשי את זיוה ותגידי לה שאת רוצה לפתוח תיק לתרומת ביצית
היא תקרא לך תוך יום יומיים

בזמנו נפגשתי איתם

לפני שידעתי שיש בתי חולים שנותנים תורמים יהודיות בארץ
ת'אמת הם לא היו נראים כאלה מומחים ואמינים... זאת דעתי
ולמה לתת להם לעשות את כל התהליך שאת יכולה לעשות אותו לבד?
ההזוי היה שהוא אמר לי שאני אצטרך לקחת את הזרע של הבן זוג שלי במטוס ללא הקפאה, וששאלתי אותו הוא אמר שככה כולם עושים

זה נשמע מוזר ביותר
בכל אופן בואי לאסף הרופא הכל פה בארץ והכל טוב ויפה

רוחנית11

New member
שוחחתי אם איציק מאבריון לפני שבחרתי מסלול

ויצאתי מהשיחה בתחושת אי נוחות
הרגשתי שהוא נכנס לי לחיים הפרטיים כאילו אני אצל פסיכולוג
הסברתי לו שאני מעוניינת לשמוע פרטים על ההיבטים הטכניים של העניין: עוברים טריים/מוקפאים/בדיקות דם וכו', אבל הוא המשיך בקו הפסיכולוגי שלו וזה לא התאים לי.
הוא גם אמר שהמחיר לעוברים טריים ולעוברים מוקפאים זה אותו מחיר - 34,000 ש"ח, לא יודעת אם זה אמור להיות אותו מחיר. במהלך השיחה הוא ניסה לשכנע אותי לטוס לאוקראינה כי זה כיף שכל הבנות טסות ביחד (בהתחלה לא הבנתי בכלל באיזה בנות מדובר), כך שנשארתי עם טעם לא כל כך נעים משיחת הטלפון הזו ובחרתי בסוף במסלול אחר
&nbsp

היי שאצי

שאצי אני ממליצה לך בכל זאת להרשם לשם ולכל הבתי חולים שעושים את התהליך ולהמשיך עם מה שאת עושה

יכול להיות שהיו לך בדיקות וכל מיני דברים שגם ככה יקחו לך זמן
מקסימום עשית את הדרך שרצית תמיד את יכולה לבטל אותם

אני רשומה גם בבית חולים ברזילי שהם בכלל לא יודעים שעברתי הפריה במקום אחר, בקיצור אין לך מה להפסיד, אסף הרופא יש צוות מעולה שלא נדבר על פרופסור רון אל המעולה והמיוחד ועוד מלא רופאים, כדי לך

שבת שלום

למעלה