אני מותשת

רוניתי37

New member
אני מותשת

לא מפסיקה לבכות. עושה תרומת ביצית דרך אחת החברות הידועות עם מוקפאים. נודע לי היום שהעוברים האחרונים שנשארו לי לא שרדו בהקפאה. הצטברו להם גושי קרח. מה עושים? החברה ממנה קניתי ביציות אמרו שאם הם גמרו עם חובתם הם לא אחראים. הגעתי להחזרה מוכנה לאחר טיפול הורמונאלי וכמו שהגעת כך חזרתי הביתה. בבקשה אשמח לשמוע על חוויותיכן. לא יודעת מה לעשות. תודה מראש. רונית

איזו עוגמת נפש

לגייס כוחות לעוד ניסיון, לעבור את שלבי ההכנה ההורמונלית, להגיע להחזרה ואז לגלות שאין מה להחזיר. נורא.
האם הכוונה ב"סיימו את ההתחייבות" היא שקיבלת את מספר העוברים המובטח עפ"י החוזה? אם זה כך, נראה לי שלמרבה הצער, אין מה לעשות. אבל אני לא יודעת בוודאות ולא רוצה לרפות את ידייך. אולי למישהי כאן תהייה המלצה פרקטית.
אני מאוד מבינה את ההרגשה של תשישות... בנתיים, שולחת לך חיבוק.

רוניתי37

New member
מקווה

לא בטוח. במסלול הבטיחו לי שני עוברים באיכות גבוהה לפחות ואחד בינונית. אתמול הצצתי בדוח של העוברים ששלחו לי ומסתבר שבשתי מבחנות בהן היו עוברים טובים היו 8 תאים לעוברים. בינתיים עשו לי שתי החזרות בלבד והרופא אמר שלעוברים במבחנה השנייה היו 11 תאים ו 12 כמו דוח העוברים במבחנה בה היו בינוניים. מקווה שבכל זאת יעקבו אחר הרישומים. לא ייתכן שהעוברים ימשיכי בכמה דקות את מסע ההתחלקות לא? ויהפכו מ8 ל12 תאים...
תודה

רוניתי37

New member
ועוד שאלה

האם ייתכן מצב כזה שעוברים חזקים לא ישרדו? האם זה לא אומר משהו על שאר ההחזרות שעשיתי עם הסדרה הזו... רק אם ההקפאה לא טובה קורה מקרה כזה. לא? ואלו שתי שאלות שחשוב לי לשמוע תגובה מניסיונכן. אני אחרי 8 שנות אי וי אף בנוסף. )-:

לא הבנתי...

למיטב הבנתי עוברים עם 8 תאים ביום 3 זה אכן טוב, אבל האם רשום בדוח אחוז פרגמנטציה ? ולגבי העוברים במבחנה השניה, זאת המבחנה עם עוברים בדרגה ״בינונית״?
ממה שאני מבינה, גם הפרמטרים האחרים (כמו שברים, לכידות ועוד) משפיעים על היכולת לשרוד הקפאה והפשרה...

רוניתי37

New member
תשובה

רשומים רק: עוברים בדרגה טובה או בינונית, אין פירוט מעבר לזה.
מה שהתכוונתי שלא יודעת בכל פעם אילו עוברים מחזירים לי - נראה שבפעם השנייה החזירו את העוברים הבינוניים ולכן לא הגענו למלאי העוברים באיכות הטובה.
סליחה שאני לא ברורה, אני מניחה שרק מי שמכיר מבפנים מבין. תודה לתשובות ולעידוד (-:

מצטערת לשמוע
הרופא שלך צריך לתת לך את התשובות לגבי איזה עוברים הוחזרו והאם קיבלת את מלאי העוברים שהיית אמורה לקבל. אני לא יודעת על איזו מעבדה מדובר ומה שיטת ההקפאה שהעוברים הוקפאו, אלה דברים שהרופא צריך לענות עליהם
בעיקרון מרבית המסלולים מתחייבים לשתי החזרות אז לא יודעת מה יהיה במקרה שלך.
בהצלחה
איילת

רוניתי37

New member
תודה ל

חיבוקים. בכל זא. רציתי לשמוע אם למישהי קרה מצב כזה שההקפאה הרסה שני עוברים יקרים. גושי קרח? כיצד זה ייתכן. כל העוברים הוקפאו באותה שיטה. אולי זה פגע גם בשאר העוברים ולכן לא נקלטתי? אודה ממש לניסיונכן. מיואשת

את נותנת מידע חלקי מאוד כך שלא ניתן להתייחס....
יש צורות הקפאה שונות במעבדות שונות. קורים מקרים שעוברים לא שורדים הפשרה. אם הבעיה היא בהקפאה של המעבדה אז הם צריכים לקחת על זה אחריות לדעתי
מעבדה יודעת אם עובר הופשר בצורה טובה או לא, כך שסביר להניח שזאת לא היתה הבעיה בהחזרה הראשונה
חג שמח
איילת

רוניתי37

New member
לא היו משהו בהחזרה הראשונה

כי כששאלתי את הרופא, הוא לא התחמק מלענות... גם הבחורה מהמעבדה. הם שתקו... שאלתי "נו הם יפים?"... והיה הס
.
בכל מקרה אקבל תשובה ביום שני. מיותר לציין כמה אני ממתינה...
חג שמח יקירה. ושכולן יחזיקו תינוק בקרוב קרוב. אמן ואמן

irenealexandra

New member
עוברת חוויה דומה

עם החברה שלי. אכזבה גדולה. הבלסטו שהיה התקווה הגדולה לא שרד. הם טוענים שזאת הייתה אחריות שלי אם לא החזרתי שני עוברים יחד.
אני עדיין עם הרופא שלי בטלפון אך לא נראה שייצא מזה משהו.

זה פשוט נורא.
אני רוצה להמשיך הלאה ולנסות טריים....

מילי7777

New member
מתסכל ביותר

אחרי ההכנה, המחשבות וכל ההתכווננות לגלות שלא מתקדמים להחזרה ברגע האחרון
רונית, המסע הזה הוא לא תמיד קצר, גם עבורי, אבל חייבים להמשיך הלאה
היום הזה בו נחזיק תינוק רך על הידיים עוד יגיע, רק חשוב להיות נחושות וממוקדות מטרה
מותר לבכות, קצת ליפול, להיות עצובות אבל אחרי כמה ימין אנחנו קצת מתאוששות וחוזרות למסלול
מאחלת לך הצלחה מעומק הלב

היי רונית

אני מצטערת לשמוע מה קרה לך
מה זאת אומרת החברה שקנית אצלה? זה לא בית חולים שמקפיא את הביציות?
אני ממש חדשה בעניין הזה וגם פוחדת שיקרה לי דבר כזה
התורמת שלי צריכה לתת לי לא פחות מ 4 ביציות ואני חוששת שאם יחזירו לי 2 עוברים ויקפיאו לי את האחרות יקרה לי אותו דבר

למעלה