מתקררות לי הרגליים....

Elisa46

New member
מתקררות לי הרגליים....

פתאום אני לא שלמה עם כל הענין של תרומת ביצית..
הראש יודע שזו הדרך שלי להיות אמא אבל הלב מסרב לקבל ..

מזל שיש לי זמן לחשוב ולעכל מחדש עד ההחזרה ביוני בע"ה..
מקווה לחדש את הכוחות ולפזר את כל ענני הספקות..

חג פסח כשר ושמח לכולנו. בע"ה רק בשורות טובות!

תקוות וספקות

גם לאורך כל טיפולי הפוריות הרגשתי שאני צריכה לבחור בזה כל פעם מחדש. ששום דבר לא מובן מאליו. יכול להיות שמה שאת מרגישה עכשיו הוא גם תגובה לאכזבה של הניסיון שעשית. ואולי "פשוט" יש ימים ותקופות כאלה של הרהורים, ספקות, מחשבות נוגות?
את נשמעת בסה"כ מאוד אופטימית ועם שמחת חיים וכמו שכתבת, גם יש עוד זמן לחשוב. אני מאחלת לך שכוחותייך יתחדשו.
חג שמח

אשרת 1972

New member
כשהגעתי להחזרה הראשונה מתרומה לא רציתי ללכת

היה לי לילה קשה מאוד לא הצלחתי לישון בכלל , אמרתי לבן זוגי שאני עושה את זה בשבילו הוא ביקש שאל אעשה משהו בשבילו , זה היה לא פשוט הפעמים הבאות היו קלות יותר ולוו בתובנה שזוהי הדרך שלי להפוך לאם , ההריון הסיר את כל הספקות והיום כשאני מביטה בבת המהמת שלי אין לי ספקות ואין לי תהיות רק אהבה , שיהיה בהצלחה

rabbitm

New member
ההרגשה הזו מוכרת ומובנת

שאני הגעתי להחזרה הראשונה (הראש ידע בוודאות שזו הדרך) ואמרו לי להכנס לחדר לא הפסקתי לבכות. פשוט לא יכולתי לעלות על הכסא ולקח לי מלאאאא זמן להרגע. רק אחרי 7 חודשים, שעיבדתי עם עצמי את עצם המעבר לתרומה כבר הלך יותר קל.

המון בהצלחה וחג שמח!

Elisa46

New member
אוי ויי... מקווה שאצלי ההשלמה תגיע לפני 7 חודשים
תודה

בטי68

New member
כ"כ מבינה אותך..נמצאת באותו מקום

גם אני אמורה לעבור טיפול בחודש יוני דרך תרומה
מאז אני במחשבות,חרדות...
מותשת נפשית קשותתתתת
מאחלת לך בהצלחה רבה ומחזיקה אצבעות לבשורות טובות

ד"א - אפשר לשאול אצל איזה רופא את מטופלת והאם הטיפול מתבצע בארץ או בחו"ל?
&nbsp
תודה ושוב המון

בטי.

Elisa46

New member
אני לא בחרדות וכאלה, רק שאין לי השלמה עם הענין ב100%

תהיי רגועה בטי.. הלחץ לא מוסיף/תורם להצלחה.
תודה על האיחולים, גם אצלך בע"ה

&nbsp
הטיפול בארץ ואני מטפלת אצל ד"ר כהנא באסותא ודרך מנור

אני ממש הייתי צריכה לעשות החלטה לפני כל החזרה
היה לי מאוד קשה, למרות שעיבדתי את הקושי עם הפסיכולוגית שלי מכל הכיוונים
והיום בדיעבד זה היה שווה את הכל....

Elisa46

New member
זה בדיוק מה שאני מרגישה!

והלכתי להחזרה הראשונה מאוד שלמה ורגועה..
ופתאום הספקות האלו... כנראה שאני צריכה "עבודה" לפני כל החזרה..
&nbsp
בע"ה גם אצלי יגיע היום שבו אגיד: היה שווה את זה :)
&nbsp

Elisa46

New member
תודה לכולכן על השיתוף והתמיכה

כבר חשבתי לעצמי שכולן כאלו בטוחות בתהליך ורק אני עם התלבטויות וספקות
אבל באמת שהראש יודע שזו הדרך אולי היחידה שלי...
ומזל שיש לי בעל מיוחד כזה שעוזר לי להיפתח ולדבר על מה שמפריע לי
ויודע איך לחזק אותי. מודה לאל כל רגע ששלח לי מתנה כזאת כמוהו.

מעריכה מאוד את התגובות. תודה!

ועכשיו כשאני כותבת עולה בדעתי שבטח ה' עשה שההחזרה לא תצליח כדי שאוכל לנקות בנחת בלי לפחד להרים כבד או להתאמץ:))
הכל לטובה בסופו של דבר!

נשיקות

מילי7777

New member
אליסה, את אחת המדהימות כאן..

הכי טבעי המחשבות האלו
ובקרוב יבואו מחשבות אחרות שיחזקו אותך להמשיך
מהמעט שאת כותבת, אני מגלה בחורה מקסימה, פתוחה ואופטימית
בעז״ה שההצלחה תהיה בקרוב

אהבה411

New member
את חייבת לקרא!

לי יש ילדה מביצית שלי (ממש ברגע האחרון נזכרתי והצלחתי להכנס להריון). ניסיתי שנתיים לעשות טיפולים ולא הצלחתי. היום אני מבינה שזו הדרך היחידה. אני יכולה להגיד לך, כשהילדה שלי הלכה לגן והתחברה עם כמה ילדים שהזמנתי אלי הביתה, התאהבתי בהם וחשבתי לעצמי, אם אחד מהם היה הילד שלי האם הייתי אוהבת אותו? אז התשובה היא כן! ובגדול! אני מאוהבת בחברות והחברים של הבת שלי בלי לגדל אותם. תתארי לך אם הייתי מגדלת אחד מהם מיום הראשון להוולדו (אחרי שהיה אצלי בבטן) מה הייתי מרגישה? אני חושבת שילד שגדל אצלך מיום הראשון ועוד אצלך בבטן זה ממש שלך ורק שלך ורק לך הוא יקרא אמא ורק אותך הוא יאהב וירצה לידו. ואת כנ"ל. כשיהיה ילד את תביני איך כל החיים שהיו עד כה היו סתמיים (ולא משנה כמה החיים שלך סוערים ויפים, אם את מנכ"לית חברה או שיש לך מיליונים בבנק) הילד יביא לך משמעות ענקית לחיים ותרגישי פתאום שיש לך כוחות שלעולם לא היו לך. לפני שהיתה לי ילדה למשל 8 שעות שינה לא הספיקו לי להיות ערנית. היום אני ישנה 4, קמה רואה אותה מחייכת אלי ואני ערנית עם כוחות לשבוע! כשהילד שנשאת ברחמך יבוא ויגיד לך סוד "אמא אני אוהב אותך" את תתעלפי לא משנה אם יש לך משלך או לא. יש לי חברה שהביאה ילד מתרומת ביצית, אין הבדל בין אהבה שלי לבת שלי לאהבה שלה לבן שלה.... פשוט אין! היא פורחת ומאושרת. אל תהססי!

למעלה