לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1127811,278 עוקבים אודות עסקים

פורום תרומת ביציות

ברוכים הבאים לפורום תרומת ביציות, הפורום מהווה בית חם עבור כל מי שבמסע להורות הנכספת קיבלו את הבשורה ש "לא תוכלי להרות מביציותייך" וכי הם זקוקים לתרומת ביציות. אנחנו כאן כדי לעזור כשנראה שהשמיים נופלים עם קבלת הבשורה, לעודד כשנראה שהדרך אל ההורות לא תגמר לעולם ושאבדה כל תיקווה.

הפורום איננו מקום לפירסום של חברות או רופאים בעלי מסלולים העוסקים בתרומת ביצית, לחיפוש תורמות או פירסום הודעות מסוג זה.

אנחנו כאן בכדי לסייע ולעזור להתגבר על הקושי שבקבלת הבשורה ולתת מידע על האופציות השונות הקיימות בעולם תרומת הביציות, לתמוך, לעודד, להיות אוזן קשבת וכתף להתייעץ ולהישען עליה בימים הקשים. אנו כאן גם לתמוך ולעודד בימים השמחים של הבטא החיובית, ליווי ההריון, הלבטים למי לספר, מתי לספר וגם בהתלבטויות ההוריות לאחר הלידה המיוחלת                             

הנהלת הפורום:

אודות הפורום תרומת ביציות

ברוכים הבאים לפורום תרומת ביציות, הפורום מהווה בית חם עבור כל מי שבמסע להורות הנכספת קיבלו את הבשורה ש "לא תוכלי להרות מביציותייך" וכי הם זקוקים לתרומת ביציות. אנחנו כאן כדי לעזור כשנראה שהשמיים נופלים עם קבלת הבשורה, לעודד כשנראה שהדרך אל ההורות לא תגמר לעולם ושאבדה כל תיקווה.

הפורום איננו מקום לפירסום של חברות או רופאים בעלי מסלולים העוסקים בתרומת ביצית, לחיפוש תורמות או פירסום הודעות מסוג זה.

אנחנו כאן בכדי לסייע ולעזור להתגבר על הקושי שבקבלת הבשורה ולתת מידע על האופציות השונות הקיימות בעולם תרומת הביציות, לתמוך, לעודד, להיות אוזן קשבת וכתף להתייעץ ולהישען עליה בימים הקשים. אנו כאן גם לתמוך ולעודד בימים השמחים של הבטא החיובית, ליווי ההריון, הלבטים למי לספר, מתי לספר וגם בהתלבטויות ההוריות לאחר הלידה המיוחלת                             
x
הודעה מהנהלת הפורום
 הפורום הינו פורום תמיכה, היעוץ בפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי ומקצועי. 
הפורום איננו מקום לפירסום של חברות או רופאים בעלי מסלולים העוסקים בתרומת ביציות, הודעות מסוג זה יימחקו ללא אזהרה מראש. כמו כן זהו לא המקום לחיפוש תורמות או פרסום מודעות מסוג זה

אנא קיראו את תקנון הפורום לפני הכתיבה בפורום. גלישה מהנה
המשך >>

לצפיה ב-' שמחה לחזור לכאן פותחת בשירשור היכרות '
שמחה לחזור לכאן פותחת בשירשור היכרות
<< ההודעה הנוכחית
19/01/2016 | 22:52
48
1075
שמי איילת, בת 48, עד לפני מספר חודשים הייתי תושבת קבועה בפורום 3 שנים ברציפות ולפני כן מהמציצניות. שמחה לחזור לכאן. אני אמא יחידנית לגוזלית מהממת בת שנה וחצי הודות לתרומה כפולה.
חיכיתי וחיכיתי לנסיך על הסוס הלבן שלא הופיע, בסופו של עניין הופיעה דמות שונה איתה החלטתי לבנות הורות משותפת. התחלתי את דרכי בעולם הפוריות קצת לפני גיל 44, הייתי תמימה כי הרי נשים בנות 50 יולדות אז מה הבעיה? . לאחר תקופה של טיפולים וכשהאמת טפחה על פנינו נפרדו דרכינו בטריקת דלת. נשארתי מרוסקת מהידיעה שהדרך היחידה בה אוכל להרות היא מתרומת ביצית ומכך שנותרתי לבד. הפחד מהתרומה הכפולה היה אדיר. לאחר תקופת אבל לא פשוטה, צלילה אל תוך התהום התחלתי להתאושש (בליווי משפחה חברים ופסיכולוגית מקסימה) והתחלתי לגשש את דרכי בעולם תרומת ביצית. מצאתי כאן בפורום בית חם, לא מעט חברות שהפכו להיות חלק בלתי נפרד מחיי.
הריתי בהחזרה שלישית של עוברית שלישית מוקפאת (מתוך שלושה עוברים שקיבלתי), הריתי כשכבר הייתי בטוחה שזה כבר לא יקרה.
אשמח לשתף בידע שצברתי ולנסות ולבנות את הפורום מחדש שיהווה לנו בית חם
תרומת ביציות >>
לצפיה ב-'עשינו את זה!'
עשינו את זה!
19/01/2016 | 23:22
260
והוכחנו שלפורום אין קיום בלעדינו. וכשם שניצחנו באתגר הזה מאחלת שננצח בכל האתגרים שאנחנו מתמודדים עימם, ולא חסרים כאלה. מברוק ובהצלחה לנו.
תרומת ביציות >>
לצפיה ב-'מזל טוב והמון הצלחה למנהלות המקסימות'
מזל טוב והמון הצלחה למנהלות המקסימות
19/01/2016 | 23:38
3
181
בת 46, מתגוררת בארה"ב. נשואה 14 שנים. בהתחלת הנישואים עברתי 2 הפריות שלא הצליחו, ואז הודיעו לי על הצורך בתרומת ביצית. מאוד יקר פה התהליך הזה ולכן שנים רבות לא עשיתי כלום. ממש לא היה קל לי רגשית. בגיל 44 לקראת הסוף עברתי תרומת ביציות, 2 עוברים. התחננתי ליושב בשמיים שאקלט להריון כי ממש לא יכולתי לאסוף שוב את הסכום הגבוה,,,,ותודה לאל נקלטתי . היום אני מבורכת בבן מקסים ומדהים בן שנה וחודש,,,,,
אני חייבת לציין שהפורום הזה עזר לי המון,,,,כל כך הרבה שאלות וחוסר הבנה וחוסר ידע , שבלי הפורום הזה כול התהליך הזה היה יכול להפוך לסיוט . ובעיקר עליי לשבח ולהודות להבנה ולהקשבה ולידע של איילת המקסימה והמדהימה , שתמכה בי לפני התהליך ובזמן התהליך וגם אחרי,,,,,זכיתי לחברה מדהימה,,,תודה תודה תודה , וכמובן מאחלת לכולן הצלחה מהירה
תרומת ביציות >>
לצפיה ב-'כל הכבוד וישר כוח!!!'
כל הכבוד וישר כוח!!!
20/01/2016 | 09:25
1
150
אתן אלופות!
מודה לכן , באופן אישי, על כל המלחמה, בהחלט היה שווה.
הפורום הזה יקר מפז וחשוב ביותר.
מלא במידע הכרחי, בתמיכה יוצאת מגדר הרגיל ובבנות אינטיליגנטיות, אמיצות ומדהימות!
ממש אחת אחת.
כיף לחזור לבית חם משלנו, בלי פרסומות ואינטרסים.
(אבל עדיין אציץ מידי פעם בקומונה...עד שכולן תגענה לכאן חזרה...)
יום מקסים לכולן
תרומת ביציות >>
לצפיה ב-'תודה!!!'
תודה!!!
20/01/2016 | 21:44
49
לצפיה ב-'תודה יקרה שמחה שאת כאן'
תודה יקרה שמחה שאת כאן
20/01/2016 | 20:32
48
לצפיה ב-'בהצלחה!!'
בהצלחה!!
20/01/2016 | 10:18
1
122
כל הכבוד על המאבק להחזיר את הפורום אחרי ה"טיפול" של תפוז...:)
אני בת 46 וחצי, בהריון שיהיה ילדנו השני. שנים רבות בת הזוג שלי ניסתה להיקלט בהפריות ומאוחר יותר עם תרומת ביצית, ללא הצלחה (את ההריון הראשון אני נשאתי). זו היתה תקופה קשה מאוד... נשארנו עם עובר מוקפא אחד והחלטנו לנסות אצלי (מאחר שגם לי כבר אין ביציות מזה תקופה). בנס העובר הזה נקלט ואנו עכשיו בשבוע 17.
זה הסיפור שלי :)
תרומת ביציות >>
לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
20/01/2016 | 20:34
75
ממש מרגש!!! שיהיה בשעה טובה, המשך קל
תרומת ביציות >>
לצפיה ב-'נעים מאוד להכיר שוב'
נעים מאוד להכיר שוב
20/01/2016 | 11:23
177
אני אשרת בת 43 גם אני כמו איילת הייתי תושבת קבועה בפורום כמעט שלוש שנים , יש לי ילדה בת שנה וחצי שנולדה מתרומת ביצית , פגשתי את בן זוגי בגיל 36 וכמעט מיד התחנו לנסות להרות כשההריון לא הגיע הגענו לרופא פוריות , שלוש הזרעות ותשע הפריות אחר כך למרות תגובה מצויינת לתרופות fsh מצויין המון ביציות ועוברים באיכות נמוכה מאוד בכל טיפול, הודיעו לי הרופאים שהסיכוי שלי להרות מביציותי שלי הוא אחד לאלף ( כל הנסיונו לשפר את איכות העוברים כשלו ) , לא היה לי קל אבל החלטתי לקבל  את המלצת הרופאים ועברתי בגיל 40 לתרומה , הריתי בהחזרה השלישית ( תרומה שניה ) ויש לי ילדה מהממת שאין לתאר את האור הגדול והשמחה שהכניסה לחיינו , כיום אנחנו מנסים להביא לעולם ילד שני החזרה מהעוברים שנותרו מהטיפול המנצח כשלה , התורמת שלנו הסכימה לתרום לנו שוב אולם לפני התרומה שברה את הרגל ואנחנו ממתינים שתחלים בתקווה שלא תשנה את דעתה , אני כאן על מנת שכל מי שהגיעה לצומת הדרכים בה אני עמדתי תזכה לאוזן קשבת ולמענה אשמח לשתף מהידע והנסיון שצברתי
תרומת ביציות >>
לצפיה ב-'איילת- בא לי לחבק אותך ! '
איילת- בא לי לחבק אותך !
20/01/2016 | 14:56
1
162
את מדהימה ! שמחה לחזור לכאן !

תרומת ביציות >>
לצפיה ב-'תודה יקרה, ריגשת אותי!'
תודה יקרה, ריגשת אותי!
20/01/2016 | 20:35
93
חיבוק ענקי בחזרה 
תרומת ביציות >>
לצפיה ב-'כל כך מאושרת שהפורום שב לחיים '
כל כך מאושרת שהפורום שב לחיים
20/01/2016 | 16:58
1
147
אני סתם אזרחית כועסת, בת 40 בשבוע הבא (מרגישה זקנה, יודעת שתצחקו עלי), בבית 3 ילדים, הריון רביעי נפל בשבוע 9 ומרר את חיי זמן ארוך.
קוראת סמויה כבר כמה שנים, אף פעם לא כתבתי. אבל בשום אופן לא יכולתי לשתוק לנסיון להחריב את הקהילה האמיצה הזו, או יותר מכך - לנצל את חולשתן ותמימותן של הנשים המגיעות לכאן תוך שימוש כוחני בפרסומות סמויות.
מאושרת שהפורום שב לעצמו, לא האמנתי שזה יקרה.
תרומת ביציות >>
לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
20/01/2016 | 20:36
43
לצפיה ב-'יפה לכן הכחול......'
יפה לכן הכחול......
20/01/2016 | 19:58
3
167
אני מקווה שעדיין יש פה מקום לאבות גם.........

קצת על עצמי.....
אני ממקימי הפורום עוד מהפגש בביתה של שיר5520, המנהלת פורום הראשונה.
כעבור חמישה חודשים היינו ההריון הראשון בזכות הפורום הזה ובתי הייתה הילדה הראשונה בזכות הפורום הזה.

היום בתי בת 11 ולפני חודשים סיפרנו לה על מקור מחצית מהגנים שבה. 

הרבה זמן לא הייתי בפורום וממש פספסתי מה קרה לו. לדעתי זה יתרון מאחר ואין בי משקעים של נקמה או כעס - למרות שלדעתי מי שנפגע רגשית זה מכוון שהיא/הוא בחר/ה להיפגע ולא להמשיך הלאה.

מצד שני אני גבר ...... ואומרים שלנו זה יותר קל ....... אין לנו השפעת הורמנים למרות זאת שפלפלת מודא שאני ארגיש את השפעתן (יותר נכון מחסור של ההורמים) שבה......

המון המון בהצלחה ואני בטוח שמקום זה יחזור להיות בית חם לאילו:
שרק קיבלו את הבשורה... 
מקום להתאבל, לעכל ולהמשיך האלה....
מקום לקבל תמיכה ועיצות בלתי תלויות...
מקום לבשר בשורות "חיוביות" מאושרות..
מקום לקבל כתף וחיבוק על בשורות שלילות... 

והכי חשוב מקום להגשמת חלום ההרות.......

מלח של פלפלת וניצן 
תרומת ביציות >>
לצפיה ב-'קצת נוסטלגיה.....'
קצת נוסטלגיה.....
20/01/2016 | 20:14
172
לצפיה ב-'תודה מלח יקר'
תודה מלח יקר
20/01/2016 | 20:38
111
שמחה שאתה כאן לשתף ולתת לנו פרספקטיבה
עוד זוכרת שהיית אדום....
נשמח מאוד לשמוע על ההתמודדות עם המידע של ביתך ובכלל
איילת
תרומת ביציות >>
לצפיה ב-'איך הבת קיבלה את זה?'
איך הבת קיבלה את זה?
20/01/2016 | 21:35
125
אנחנו מתלבטים האם לספר בכלל? ואם כן מה הגיל הנכון. האם היא כעסה שלא סיפרתם לה קודם? האם מבחינתה זאת רעידת אדמה? תחושה שמשהו בעולמה התערער? האם חל בה שינוי בעקבות הידיעה?
תרומת ביציות >>
לצפיה ב-'איך אני שמחה שהפורום חזר למה שהוא היה באמת'
איך אני שמחה שהפורום חזר למה שהוא היה באמת
20/01/2016 | 21:13
3
170
שמחה שבהנהלת תפוז הבינו שהנהלה מטעם חברה היא לא הנהלה טובה ונתנו לכן לנהל את הפורום.
קצת עלי: יעל בת 40 נשואה 15 שנה למירון שהוא בן 41. עברנו כבר 17!!! טיפולים מתוכם חמישה עם תרומה ומתוך החמישה נכנסתי שלוש פעמים להריון ועברתי שתי הפלות ולידה שקטה אחת.
כרגע במצב של התלבטות אם לחזור ואיך, חושבים אולי על פונדקאות אבל, עדיין לפחות אני מתקשה קצת לעכל את הרעיון.
תרומת ביציות >>
לצפיה ב-'שמחה שאת איתנו'
שמחה שאת איתנו
20/01/2016 | 21:27
108
מכירה אותך כבר לא מעט, יכולה להבין את הקושי במעבר לפונדקאות אבל מניחה שצריך לעבור תהליך כמו בתרומה
תרומת ביציות >>
לצפיה ב-'האם עשיתם בירור מקיף של הפלות חוזרות?'
האם עשיתם בירור מקיף של הפלות חוזרות?
20/01/2016 | 21:37
1
91
האם הרופאים ממליצים לפנות לפונדקאות?
תרומת ביציות >>
לצפיה ב-'עשינו בירור'
עשינו בירור
21/01/2016 | 19:37
92
הייתי אצל המטולוגית ששלחה לכל הבדיקות ולא היתה שום בעיה והייתי גם אצל פרופ' כארפ בתל השומר והוא שלח לעוד בדיקות ולא מצא כלום, אבל המליץ על פרגניל ובהריון האחרון לקחתי את זה עד שבוע 12 והייתי אצלו גם בהריון וגם אחרי הלידה השקטה והוא אמר שקשירה זה הפתרון היחיד.
עוד לא דיברנו עם רופא על האפשרות של פונדקאות, תמיד הרופאים אמרו שאני יכולה לשאת הריון אבל, במצב הנוכחי כבר אין לי כח לעוד טיפולים. התעייפתי.
תרומת ביציות >>
לצפיה ב-'גם אני כאן... בשמחה!'
גם אני כאן... בשמחה!
20/01/2016 | 21:18
3
152
הסיפור שלי: בת 45, עוד מעט 46 (מתקשה להאמין!). יש לי ילדה בת כמעט 6 מהריון ספונטני מזוגיות שהסתיימה כשהיא הייתה בת שנתיים וחצי. לאחר הפרידה היה לי ברור שלא אוותר על הבאת ילד/ה נוסף/נוספת, ובגיל 43 התחלתי לנסות להרות מביציותי עם תרומת זרע. כשזה לא הצליח, החלטתי להפסיק בטיפולים וניסיתי לוותר על החלום. לאחר חצי שנה של עצב גדול, עד כדי קושי לקום בבוקר, ומבלי שהצלחתי להוציא לי את החלום על ילד נוסף מהראש, החלטתי - בין היתר בעזרת הפורום המדהים הזה- ללכת את ה- extra mile כמו שאומרים, ולהגשים את חלומי באמצעות תרומה כפולה.
היום אני אמא לשתי בנות מופלאות, וזה חלום שהתגשם.
התינוקת שלי בת 4 חודשים, הושגה (בקלות יחסית) במסלול מוקפאים בהדסה עין כרם (בסוף שנת 2014, רגע לפני שהמסלול המעולה הזה נסגר בפני יחידניות), בהחזרה ראשונה שנקלטה.
אני רוצה בהזדמנות זאת להודות לחברות הותיקות של הפורום הזה, שתמכו, עודדו וסיפקו אינפורמציה יקרה מפז לאורך כל הדרך עד להגשמת החלום שלי. אני באמת לא בטוחה שאהובתי הקטנה הייתה מגיעה לעולם בלעדיכן.
ולאיילת, אושרת ונועם- המון תודה על שהרמתן את הפורום הזה מבור התחתיות שנגרר אליו בניגוד לרצון כולנו. תבורכו!!!
תרומת ביציות >>
לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
20/01/2016 | 21:33
2
74
מדהים שהודעת הלידה שלך היתה עם חורבן הפורום והנה הגענו לרגע מרגש זה של לידה מחדש
הסיפור שלך מצליח לרגש אותי בכל פעם מחדש
תרומת ביציות >>
לצפיה ב-'גם אני כאן חוזרת עוד מעט לסיבוב שני '
גם אני כאן חוזרת עוד מעט לסיבוב שני
23/01/2016 | 08:32
1
108
אני בת 35 כעת עם רזרבה שחלתית נמוכה מגיל 30
אבל ניסיתי כמה שנים ולא צלח עד שהחלטנו שהגיע הזמן להיות הורים בסופו של דבר וגם בתרומה לקח זמן ושש החזרות מתישות אבל בסופו של דבר מקבלים דבר מדהים וכמובן הפורום הזה עזר לי עוד להתאושש ולקבל תקווה שאולי אצליח ואכן כך
וחוזרת עוד מעט לסבב שני
(:
תרומת ביציות >>
לצפיה ב-''
23/01/2016 | 22:42
12
לצפיה ב-'מצטרפת '
מצטרפת
20/01/2016 | 21:21
7
208
בת 49++, את הפורום הכרתי רק אחרי הנסיעה המנצחת לברנו. שמעתי עליו מהבנות שהיו אתי בקבוצה. כך שלאורך כל המסלול המתסכל שעברתי לא היה לי את מי לשתף, ועם מי להתייעץ פרט לבעלי. וזה משהו שהיה מאד חסר לי. לשמוע ממשהי שעברה את מה שעברתי. לשמוע שיש אור בקצה המנהרה. פרט לרופא שלי בזמנו לא היתה אישה שעברה את זה, ושממנה יכולתי לשמוע שילד מתרומת ביצית אהוב, רצוי ויקר לא פחות מילד מביצית שלך. אם רק הייתי מבינה את זה אז, אולי היו נחסכים ממני טיפולים רבים ומיותרים, תיסכולי, אכזבות והרגשת מיאוס איומה כל כך בבוף הטיפולים, הרגשה שגרמה לי לעזוב את כל הנושא להרבה זמן.
התחתנתי בגיל 40,  וכמעט מיד פניתי לטיפולים. כצעד ראשון עשיתי צילום רחם, שלאחריו הריתי באופן טבעי. אולם ההפלה לא איחרה להגיע. בדיעבד ההיריון הזה רק דחה דחיה מיותרת את הטיפולים, כי נוצרה אצלנו אשליה שאם הצלחנו כל כך מהר, אז כדאי להמשיך לנסות לבד. אז עוד היינו תמימים. לא הכרנו את מגבלות הגיל. המחזור היה סדיר, ההריון הגיע ממש מהר אחרי החתונה. אז נוצרה אשליה שהכל בסדר ושרק נמשיך לנסות. אחרי כל מחזור החלטנו שננסה רק החודש ואם לא אז נתחיל טיפולים, אבל כל פעם החלטנו לתת לזה צ'אנס נוסף. איבדנו זמן יקר. אחרי  בערך 10 חודשים כבר הבנתי  שזה לא יקרה לבד.  והתחלנו בטיפולים. בהתחלה 3 מחזורי איקקלמין, אחר כך 6 מחזורי הזרעות. גם כן טיפולים מיותרים שהיום אם אני לא טועה כבר לא מחייבים לעשות בגיל שהייתי. ואחר כך התחלנו בטיפולי IVF, בתחילה במערכת הציבורית, מה שהתגלה כטעות איומה. כל פעם קבעו לי לרופא אחר, וכל רופא מתחיל כאילו מחדש, בלי להתחשב וללמוד איזה פרוטוקול נתן הרופא הקודם. אחרי שהבנתי את זה פניתי לטיפולים פרטיים, נאמר לי שהסיכוי מאד נמוך, אבל התעקשתי. לא הייתי מסוגלת לשמוע את המילה תרומת ביצית. לא יכולתי לחשוב על זה. לא יכולתי לדמיין את זה. זה נראה לי סוף העולם. משהו שאני לא מוכנה לעשות. בעלי אמנם ניסה לעצור את הטירוף, אבל לא היה עם מי לדבר. הייתי נחושה להמשיך עד להצלחה. כך המשכתי והמשכתי בטיפולי IVF, ובסך הכל עשיתי כ 20 טיפולים כאלה, שכמעט לא הניבו דבר. עובר אחד גרוע, מקסימום 2. בסופו של דבר הבנתי שאם אני רוצה ילד לא יהיה מנוס מתרומת ביצית. בנקודה הזו כבר לא התנגדתי לתרומת ביצית, אבל כבר הייתי מותשת עד מוות מכל הטיפולים והתיסכולים שעזבתי את הנושא להרבה זמן. בסופו של דבר החלטתי ללכת על תרומת ביצית.  לא הכרתי בכלל את הנושא. הרופא שלי המליץ על מסלול קפריסין. לא בדקנו  יותר מדי. אפילו לא השוותי למסלולים אחרים, לא היה לי בכלל עם מי להתייעץ, ולא היה לי כוחות לבדיקות כאלה. חשבתי שאם ממילא זאת לא הביצית שלי אז בעצם מה זה כבר משנה? קיבלנו 4 עוברים ונאמר לנו שכולם טובים. במבט לאחור קשה לי להאמין שזה נכון, כי  הזרע לא היה איכותי במיוחד. אז עשינו סיבוב טריים שנכשל ואחרי כמה חודשים חזרנו לסיבוב קפואים שגם הוא נכשל. אחרי שני הכישלונות האלה, איבדתי בכלל את האמונה שמשהו אכן יצליח, ושוב עזבתי את הנושא להרבה זמן. השלמנו עם זה שלא יהיו ילדים. שנינו הרגשנו שטוב לנו ביחד כמו שאנחנו, שהחיים שלנו נהדרים ושאולי בשלב הזה ילד עלול אפילו להפריע. הרגשנו טוב עם החופש, טיילנו הרבה, יצאנו הרבה והכל היה בסדר. אבל אחרי כמה זמן משהו התחיל בכל זאת לנקר, והתחלתי לשקול שוב את הנושא של תרומת ביצית. הפעם כבר עשיתי שיעורי בית, והחלטתי על מסלול הדסה. בעלי כבר היה די סקפטי מכל העניין, אבל הסכים לזרום עם זה. וגם כאן עברנו מסלול ארוך ומתסכל. טיפול אחרי טיפול בוטל. תורמות שלא הגיבו טוב, תורמות שהניבו רק עוברים גרועים. כבר היינו מאד קרובים לבקש את הכסף חזרה ולהפסיק עם כל הנושא והפעם לתמיד, ואז החלטתי על טיפול אחד נוסף ודי. קיבלנו 5 עובוברים 2 טובים, 2 בינונים ואחד גרוע. מהטיפול בטריים נוצרה הבת המהממת והאהובה שלנו. אין גבול לאהבה, אין גבול לאושר. מהקפואים אני עכשיו בהריון.  
מאחלת לכולכן בהצלחה. ושיהיה לכן הרבה יותר שכל ממה שהיה לי.
תרומת ביציות >>
לצפיה ב-'ואו איזה סיפור....'
ואו איזה סיפור....
20/01/2016 | 21:41
4
115
לא חושבת ששמעתי אותו בעבר...
ברוכה השבה הביתה 
תרומת ביציות >>
לצפיה ב-'ברוכה הנמצאת ובהצלחה בניהול הפורום'
ברוכה הנמצאת ובהצלחה בניהול הפורום
20/01/2016 | 21:52
3
57
לצפיה ב-'תודה!!'
תודה!!
20/01/2016 | 22:13
2
27
לצפיה ב-'התרגשתי לקרוא את סיפורי ההיכרות'
התרגשתי לקרוא את סיפורי ההיכרות
20/01/2016 | 23:33
1
120
הנפלאים של הבנות , את חלקם לא ידעתי
תודה למנהלות הנפלאות איילת אשרת ונועם על הטרחה בהחזרת הפורום , זה לא מובן מאליו.
תודה על הדאגה לבית חם לבנות החדשות . 
אני כבר מרגישה מקריאה של חודש וחצי בפורום שכל הנושא של התרומה נעשה פחות מפחיד .
הסיפורים על השמחה והאושר מהילדים  מחמם את הלב ונותן לי כוח להתחיל במסע הזה

תודה לכם, אתן ( ואתה) נפלאות
תרומת ביציות >>
לצפיה ב-'ברוכה הבאה ותודה...'
ברוכה הבאה ותודה...
21/01/2016 | 08:17
67
שלושתינו נשים בשלב זה או אמר בתהליך.
שיהיה בהצלחה!!
איילת
תרומת ביציות >>
לצפיה ב-'וואו סיפור מדהים ונותן תקווה '
וואו סיפור מדהים ונותן תקווה
21/01/2016 | 09:58
51
לצפיה ב-'איזה סיפור!!! אני כל כך שם...'
איזה סיפור!!! אני כל כך שם...
21/01/2016 | 13:45
103
כמעט כל מה שעברת, אני עברתי ועוברת, עם הבן זוג ולפעמים ישנו הייאוש, שאולי זה לא יקרה, ומליון מחשבות...כיף לקרוא את הסיפור שלך, מכל הלב מאחלת לך רק אושר ,בריאות ואהבה גדולה!
נתת לי המון כוח ותקווה להמשך...
תרומת ביציות >>
לצפיה ב-'איזה כיף לפגוש כאן שוב את כולן!'
איזה כיף לפגוש כאן שוב את כולן!
21/01/2016 | 08:53
1
121
המון תודה לאיילת, אושרת ונועם. אני עוד אחת מיני רבות שנעזרה בפורום הזה ובנשים הנפלאות שמאכלסות אותו.

אז נעים להכיר שוב.
אני אמא לילד בן חמש וחצי (מהריון ספונטני), שכשהיה בן  שנה וחצי (ואני בת 36) התחלתי בניסיונות להביא ילד נוסף.  זה קרה בסופו של דבר לפני ארבעה חודשים, כשהצטרפה אלינו תינוקת עגולה ומתוקה, שמעוררת כ"כ הרבה אהבה ושמחה בכולנו.

באופן אישי, אני מרגישה שהדרך שלי פה מלאה בהתמודדויות ואינה מסתיימת בהריון או בלידה, אבל גם יודעת להתקדם בה בנחישות ומרגישה את האושר והשמחה שטמונים בה. אשמח לשתף מנסיוני ולסייע לכל אלה שצועדות בה.
ושוב, המון תודה למנהלות הנפלאות שהחזירו את המקום הזה למה שהיה.  
תרומת ביציות >>
לצפיה ב-''
21/01/2016 | 09:50
18
לצפיה ב-'גם אני שמחה לחזור לכאן '
גם אני שמחה לחזור לכאן
21/01/2016 | 21:54
3
194
קצת עלי: בת 45. לאחר מספר שנים של הפריות והריונות שלא הצליחו בשלבים שונים, החלטתי בגיל 43.5 שנמאס לי, ושאני רוצה להיות כבר אמא, גם אם הילד לא יהיה גנטית שלי . הפורום הזה עזר לי מאד לקבל את ההחלטה ולהבין שה"שד לא נורא כל כך"... (אשרת 1972, הושפעתי מאד ממה שסיפרת שהרופא שלך שאל אותך : האם את רוצה להיות אמא או אמא ביולוגית)
כיום אני אמא לתינוקת מקסימה שנולדה לאחר החזרת טריים בברנו, מסלול הדסה ממנו הייתי מאד מרוצה. 
לאחר שהחזרת שני המוקפאים שנשארו נכשלה, נאלצנו לפנות לסבב נוסף. במרץ אטוס לברנו להחזרת טריים, ואני מקווה שתהיה לנו הפעם תורמת שתניב לנו יותר עוברים באיכות טובה, כך שיהיו לנו יותר הזדמנויות להצליח...

אני מאחלת בהצלחה לכל מי שעומדת לעבור תרומת ביצית, ומקווה לפגוש אותה בקרוב בפורום הריון 
תרומת ביציות >>
לצפיה ב-'ברוכה השבה'
ברוכה השבה
21/01/2016 | 22:30
33
לצפיה ב-'ברוכה השבה שמחתי לשמוע שמה שכתבתי סייע בידך '
ברוכה השבה שמחתי לשמוע שמה שכתבתי סייע בידך
22/01/2016 | 14:35
1
73
מקווה שהטיפול הקרוב יהיה מנצח , אני מבינה שאת מקבלת עוברים מתורמת חדשה ? אנחנו בדיוק בהתלבטות בעניין שכן לא ברור עם התורמת שלנו תוכל פיזית לתרום שוב , תוכלי לפרט כיצד החלטת
תרומת ביציות >>
לצפיה ב-'החלטנו להחליף תורמת'
החלטנו להחליף תורמת
23/01/2016 | 16:14
88
אמנם מהתורמת נולדה לנו בתנו המקסימה, אבל חוץ מהעוברון הטרי, ממנו היא נולדה, קיבלנו מעט עוברים ובאיכות לא משהו : אחד מעולה של שמונה תאים, שלא שרד את ההפשרה, שניים בינוניים שאחד מהם שרד את ההפשרה חלקית בלבד, ועוד שניים ממש גרועים
אז החלטנו שעדיף להחליף תורמת ובלבד שיהיו יותר עוברים איכותיים ויותר סיכויים להצליח, מאשר שהאח/ות יהיו עם אותו מטען גנטי. גם ככה במשפחות רבות האחים לא דומים אחד לשני...
תרומת ביציות >>
לצפיה ב-'וזהו סיפורי'
וזהו סיפורי
22/01/2016 | 23:14
1
157
רווקה בת 46 (וחודש), שותפה בפורום כבר 4 שנים וזה סיפורי (הארוך) בקצרה:
10 - עשר שנים מרגע שנפלה ההחלטה להביא ילד/ה
9 - בהפרייה התשיעית המליץ לי הרופא לגשת לתרומת ביצית (התנגדתי נחרצות)
8 - במקסימום מקסימום הוצאתי שמונה ביציות (שלי)
7 - קיבלתי שבעה עוברים והרגשתי שזכיתי בלוטו (מסלול הדסה)
6 - שש החזרות של עוברים בתהליך של תרומת ביצית (מסלול אסותא ת״א והדסה)
5 - חמש פעמים קיבלתי בטא חיובית (רק אחת המשיכה ללידה)
4 - לפחות ארבע היסטרוסקופיות
3 - שלושה ניתוחים של הוצאת חצוצרות וגרידות (לא כולל הניתוח הקיסרי)
2 - שני עוברים אחרונים הוחזרו ב-21.12.15
1 - ילדה אחת מהממת !!!
שנים של זריקות, ריצות לבדיקות, שאיבות, החזרות, החזקת אצבעות ומפחי נפש.
לאחר שהייתי במסלול אסותא תל אביב, שהאכזבה ממנו היתה גודלה, בזכות חברה שהכרתי בפורום הזה גיליתי את מסלול הדסה הנפלא. היא טענה שמהדסה יוצאים בהריון והיא צדקה.
המסלול הנפשי לא היה פשוט. הייתי צריכה כמעט 7-8 חודשים של עיכול על מנת לעבור בלב שלם לתרומה (יש פעמים שאני מצטערת שהתעכבתי עם זהת כי הייתי רוצה שיהיו לה אח/ות). גם היום, שהיא כבר כאן, עולות וצצות לי מחשבות כמו ״איזה תיק הפלתי עליה״ ואיך אבשר לה בעתיד (אני מאסכולת המספרים) אבל אני מאמינה שבעזרת תמיכה נפשית והפורום הזה אצלח גם את המשוכות שיגיעו.
ועוד משהו קטנטן לסיום - לפי חודש, ביום ההולדת שלי, עשיתי סיבוב שופינג בקניון (בכל זאת יומהולדת), החזקתי את הקטנה על הידיים והרגשתי מאושרת!

מאחלת הצלחה מהירה לכל המנסות וסופ״ש נעים לכולן!
תרומת ביציות >>
לצפיה ב-'שמחה שאת כאן ראביט יקרה'
שמחה שאת כאן ראביט יקרה
23/01/2016 | 12:49
49
לצפיה ב-'זה גם היה ביתי שנים רבות'
זה גם היה ביתי שנים רבות
23/01/2016 | 22:45
1
127
ועדיין מבקרת מפעם בפעם...
גם אני חיכיתי לנסיך שלא הגיע וכך בזבזתי שנים רבות. 
אחרי הטיפול העשירי שגם בו היו הרבה עוברים יפים שחלקם הוקפאו, ואחרי הריון שנפל כיום אחרי הבטא הבנתי שצריך להמשיך הלאה.

הרבה דמעות זרמו בים, הרבה תהיות, הרבה תובנות וכמובן הרבה חששות.

ואז הגעתי לפורום, עברתי כמה מסלולים שונים: בהתחלה החלפתי רופא אח"כ החלפתי מסלול (אך עם אותו רופא). כאן שמעתי על מסלול עדיף יותר (שכבר נסגר), כאן חברות עזרו לי להתמקח, חברות מכאן שלא פגשתי עזרו לי להעביר זרע מוקפא, וחברות אחרות סמכו עלי שאעביר כסף למרפאה (סכום גדול בלי להכיר אותי. אמנם לא אכזבתי, אך זה הדהים אותי). כאן חברות כוונו אותי לרופאים ולדרכי טיפול ולימדו אותי לשאול. כאן יכולתי לבכות בכשלונות. כאן חברות התפללו עבורי ושלחו לי אנרגיה ביום ההחזרה. 

בסופו של דבר רק כאשר גם עוברים מתרומה לא הבשילו לילד קיבלתי קוקטייל גדול של תרופות נרות וזריקות ורק כך הצלחתי לגמור הריון בזמן עם ילד מוצלח מתוק ואהוב עד מאוד. לפעמים אני עדיין תוהה אם היה ניתן טיפול כזה על ביציותי אם הייתי מצליחה להרות. מצד שני לא הייתי מגיעה לילד שלי שבדרך נס גם דומה מאוד לבני משפחתי. 
זה היה הטיפול ה-30 (ביחד עם הזרעות IVF ותרומה). הוא היה העובר הקפוא האחרון ונגמר לי כל הכסף. היתה לי ציסטה בשחלה, חשש לאפנדציט והתחלה של צינון. אבל זה לא עמד בדרכו והוא הגיע.
תרומת ביציות >>
לצפיה ב-'שמחה שאת כאן'
שמחה שאת כאן
24/01/2016 | 06:40
65
הידע והנסיון שלך מאוד תורמים
איילת
תרומת ביציות >>
לצפיה ב-'איזה כיף לחזור ולגלות שהפורום חזר לחיים'
איזה כיף לחזור ולגלות שהפורום חזר לחיים
25/01/2016 | 18:49
1
68
מעריכה מאד את המאבק וטוב לחזור הביתה. מקוה שנשמע ונשבר כאן בשורות טובות בקרוב
תרומת ביציות >>
לצפיה ב-'תודה לכן'
תודה לכן
26/01/2016 | 22:31
13
לצפיה ב-'מקשישות הפורום'
מקשישות הפורום
25/01/2016 | 22:52
1
107
שמחה שהפורום חזר לחיים כי אני יודעת עד כמה הוא חיוני.

תרומת ביציות >>
לצפיה ב-'שמחה שהפורום חזר למתכונתו '
שמחה שהפורום חזר למתכונתו
26/01/2016 | 12:30
67
מצטרפת למה שאמרו מעלי - הפורום הוא הכרחי למי שנזקקת לתרומה.
הסיפור שלי עדין לא נגמר...
אחרי טיפולים רבים הגעתי גם אני לתרומת ביצית בינתיים שתי החזרות שהסתיימו בשלילי כואב.
לא יודעת איך הייתי עוברת את התקופה האחרונה בלי הפורום והקומונה שעודדו אותי שהכל עוד אפשרי.
אז תודה רבה. רבה.
תרומת ביציות >>
לצפיה ב-'הסיפור שלי'
הסיפור שלי
13/02/2016 | 17:56
1
68
ראשית שמחתי לראות שהפורום חזר למתכונתו הקודמת. האמת לא
האמנתי שזה יקרה אבל אני מסירה את הכובע בפני איילת שלא הרימה
ידיים. שאפו ענק!!!
ולסיפור שלי:
בת 43 במשך 10 שנים ניסינו להכנס להריון מטיפולי IVF. נכנסתי להריון
פעם אחד והוא נגמר באיבוד דופק בשבוע 10.
טופלתי ב4 בתי חולים שונים וסרבתי לעבור לתרומת ביצית למרות
שאמרו לי שאין לי ברירה. עברתי יותר מ20 טיפולי IVF. כל פעם היו לי
עוברים נהדרים ולכן סירבתי לוותר.
מה שהכריע את הכף היתה בדיקת ממוגרפיה לא תקינה. הביופסיה
שעשיתי היתה תקינה אך כירורגית השד סרבה לתת לי מכתב שיאפשר לי
לעשות טיפולים. היא היתה מאד חד משמעית ואמרה לי "אם את רוצה
להתאבד אני לא אתן לזה יד".
הפורום הזה עזר לי כל כך בכל ההתלבטויות שלי.
במהלך מבצע צוק איתן עברתי החזרת טריים במסלול מנור אסותא ראשלצ.
הוחזרו לי 2 עוברים. אחד מהם נקלט. גם במהלך ההריון נעזרתי בפורום
הנהדר, מאחר שגם בהריון יש שאלות שרק פה אפשר לחלוק ולקבל תשובות.
בגיל 42 ילדתי את הבן שמדהים שלנו. אין מילים לתאר את האושר הגדול
שהילד הזה הביא לחיינו. לא הייתי מחליפה אותו גם ב10 ילדים ביולוגים
שלי. בעלי אמר משפט שממצא את ההרגשה שלנו "יצאנו מהחושך לאור".
אני מאחלת לכל מי שנפשה חפצה בילד שהנס יקרה לה בקרוב.
תרומת ביציות >>
לצפיה ב-''
13/02/2016 | 18:06
10

הודעות אחרונות

23:29 | 16.07.19 חתולת עולם11
13:05 | 08.07.19 אורחים בפורום
19:21 | 06.07.19 אנונימי1510
16:45 | 03.07.19 myDoron
16:12 | 01.07.19 אורחים בפורום
21:39 | 30.06.19 איילת ר
11:30 | 30.06.19 kobi932
10:45 | 30.06.19 אורחים בפורום
13:01 | 29.06.19 יפהס 461
15:51 | 25.06.19 אורחים בפורום
11:05 | 24.06.19 אופטימית 55
05:31 | 21.06.19 אורחים בפורום
06:40 | 20.06.19 אורחים בפורום
20:54 | 18.06.19 אורחים בפורום

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ