מעונינת לפרסם פה סיפור יפה לשמושכן על לידה מתרומת ביצית!

45נעה

New member
מעונינת לפרסם פה סיפור יפה לשמושכן על לידה מתרומת ביצית!

שלום לכולן, ברוכות הנמצאות. היית פה לפני אי-אלו שנים... כאשר ביקשנו את שאהבה נפשנו, ונעזרתי רבות בפורום. לאחר לידתה של ביתי כתבתי לה סיפור כיצד הגיעה לעולם. בזמנו פרסמתי אותו בפורום, במסמך ללא תמונות. לאחרונה יצא הספר עם התמונות. ויצא מ ה מ ם !! היות ולא קיים למיטב ידיעתי ספר כזה בארץ, ורבים מתלבטים בסוגייה כיצד לספר, אשמח לפרסמו כאן, בקובץ ניתן להורדה - למי שימצא חן בעיניו ויתאים לו (..מסופר על בת:) ולשמוש פרטי בלבד (לא מסחרי), במתנה ממני ובאהבה - לכל הנשים שכמוני עוברות מסע שונה ומיוחד כואב אך גם עשיר ומאושר בסופו, בהבאת ילד מתרומת ביצית. אז כיצד עושים זאת? אשמח אם תפנו אותי למנהלת/ות הפורום כי לא מצאתי מי הן !בברכה:)

אין

לפתע פתאום הודיעה שפרשה....
אני גם אשמח. מוכנה לקחת על עצמי לבדוק כיצד ניתן להעלות
איילת

45נעה

New member
אז פשוט לנסות לצרף קובץ PDF כאן בשרשור הזה?

אין מקום יותר מתאים? בזמנו היה מן טאג-ליין כחול ובו היו שמים אנפורמציה בסיסית או הודעות נבחרות.

45נעה

New member
אז הנה הסיפור "גורגורוני" בקובץ PDF+הנחיה להדפסה

מקוה שיצליח לעלות ושתצלחנה להדפיסו לשימושכן. להלן הנחיה להדפסה כפי שהספר מופיע במקור:
עמוד ראשון ואחרון הם כריכה. כל יתר העמודים ע"פ הסדר בדיוק מופיעים בזוגות - כלומר לעיתים הציור יופיע בצד ימין והכיתוב בשמאל ולעיתים ההיפך. כמובן ניתן להדפיס גם כחוברת,אבל זה יראה פחות מוצלח... אם בלתי ניתן להורדה מוזמנות לפנות אלי במסר ואשלח אישית במייל.

45נעה

New member
אוי..ושכחתי עוד משהו..!

יש בספר מקום למלא את שם הילדה, וגם את שם ההורים, ובסוף הסיפור - לאחר הלידה - שוב את שמה, ואת הסיבה - מדוע בחרתם בשם זה...השארתי קווים ריקים שכל אחד ימלא כפי שמתאים לו

מיה או

New member
אהבתי את הפשטות שבסיפור ואת הציורים המקסימים

לצערי הוא לא מתאים לי, כי בסיפור שלי אין אבא.
אולי למישהי יש סיפור לילד מתרומת כפולה...?

יש ספר על ילד מתרומת זרע שנקרא "לתומר יש אמא", שנתקלתי בו כשישבתי בבנק הזרע בהמתנה שיכינו לי את המנה, ומצאתי אותו בין המגזינים שמונחים על השולחן להנאת הממתינות...

תומר

לבן המקסים של אח שלי קוראים תומר ואני "התנדבתי" להיות אמא שלו ומשקיעה בו כמה שאני רק יכולה. זאת כיוון שכבר ש נ י ם אני לא מצליחה לייצר ילד משל עצמי.
רק שלתומר יש 2 אבא וסיפור "לתומר יש אמא" זה בדיוק מה שלא מתאים לו.. מצחיק.
גם אני תרומה כפולה ומה שאפשר לעשות הוא לקחת את הסיפור הבסיסי של תרומה ולעשות ספר משלך, פשוט ספר תמונות ב'לופה' וכאלו. אח שלי וגם אחותי עשו כאלו ספרים לילדים שלהם עם כל תמונות הלידה וכו' והילדים מתים על זה.
ונעה - המון תודה על הסיפור המקסים שבטוח יעזור לכולנו.

מילי7777

New member
סיפור מתוק

שמסביר בצורה פשוטה את התרומה. אהבתי את האמת הפשוטה שלא עושה ענין מהסיפור. ולרגע חשבתי זה הרי כ״כ תמים ויפה. הלוואי והרבה מבוגרים היו מתוודעים לנושא ומגיבים אליו בפשטות. כל הכבוד על הספר והחריזה המתוקה. האיורים מקסימים! תודה ששיתפת אותנו

למעלה