לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1144711,447 עוקבים אודות עסקים

פורום תרומת ביציות

ברוכים הבאים לפורום תרומת ביציות, הפורום מהווה בית חם עבור כל מי שבמסע להורות הנכספת קיבלו את הבשורה ש "לא תוכלי להרות מביציותייך" וכי הם זקוקים לתרומת ביציות. אנחנו כאן כדי לעזור כשנראה שהשמיים נופלים עם קבלת הבשורה, לעודד כשנראה שהדרך אל ההורות לא תגמר לעולם ושאבדה כל תיקווה.

הפורום איננו מקום לפירסום של חברות או רופאים בעלי מסלולים העוסקים בתרומת ביצית, לחיפוש תורמות או פירסום הודעות מסוג זה.

אנחנו כאן בכדי לסייע ולעזור להתגבר על הקושי שבקבלת הבשורה ולתת מידע על האופציות השונות הקיימות בעולם תרומת הביציות, לתמוך, לעודד, להיות אוזן קשבת וכתף להתייעץ ולהישען עליה בימים הקשים. אנו כאן גם לתמוך ולעודד בימים השמחים של הבטא החיובית, ליווי ההריון, הלבטים למי לספר, מתי לספר וגם בהתלבטויות ההוריות לאחר הלידה המיוחלת                             

הנהלת הפורום:

אודות הפורום תרומת ביציות

ברוכים הבאים לפורום תרומת ביציות, הפורום מהווה בית חם עבור כל מי שבמסע להורות הנכספת קיבלו את הבשורה ש "לא תוכלי להרות מביציותייך" וכי הם זקוקים לתרומת ביציות. אנחנו כאן כדי לעזור כשנראה שהשמיים נופלים עם קבלת הבשורה, לעודד כשנראה שהדרך אל ההורות לא תגמר לעולם ושאבדה כל תיקווה.

הפורום איננו מקום לפירסום של חברות או רופאים בעלי מסלולים העוסקים בתרומת ביצית, לחיפוש תורמות או פירסום הודעות מסוג זה.

אנחנו כאן בכדי לסייע ולעזור להתגבר על הקושי שבקבלת הבשורה ולתת מידע על האופציות השונות הקיימות בעולם תרומת הביציות, לתמוך, לעודד, להיות אוזן קשבת וכתף להתייעץ ולהישען עליה בימים הקשים. אנו כאן גם לתמוך ולעודד בימים השמחים של הבטא החיובית, ליווי ההריון, הלבטים למי לספר, מתי לספר וגם בהתלבטויות ההוריות לאחר הלידה המיוחלת                             
x
הודעה מהנהלת הפורום
 הפורום הינו פורום תמיכה, היעוץ בפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי ומקצועי. 
הפורום איננו מקום לפירסום של חברות או רופאים בעלי מסלולים העוסקים בתרומת ביציות, הודעות מסוג זה יימחקו ללא אזהרה מראש. כמו כן זהו לא המקום לחיפוש תורמות או פרסום מודעות מסוג זה

אנא קיראו את תקנון הפורום לפני הכתיבה בפורום. גלישה מהנה
המשך >>

לצפיה ב-'בארץ רחוקה מעבר לים, בארמון רם ונישא...'
בארץ רחוקה מעבר לים, בארמון רם ונישא...
<< ההודעה הנוכחית
26/06/2008 | 03:27
6
3155
סיפור השינה שלנו הלך והשתכלל, אז החלטתי להעלות אותו על הכתב בגרסתו הנוכחית.

...חיו מלך ומלכה. הארמון היה גדול ורחב ידיים. קרני השמש חדרו דרך החלונות הגדולים והאירו את רצפת השיש הבוהקת, את הרהיטים המפוארים, את ציורי הקיר היקרים, את הוילונות הרקומים ואת כל חפצי הנוי ואבני החן שבארמון.
סביב הארמון היו גנים מופלאים. פרחו בהם פרחים בשלל צבעים. עצי פרי ועצי נוי מכל העולם כולו צמחו בהם. בין העצים היו בריכות קטנות בהן שחו דגי זהב, ובשבילים טיילו טווסים יפי זנב.
כל מי שעבר ליד הארמון אמר "וואו, איזה ארמון יפה". אבל המלך והמלכה שגרו בארמון היו עצובים.
למה הם היו עצובים?
-"כי לא היו להם ילדים" (מדקלמת הנסיכה הקטנה שלי).

הלכו המלך והמלכה מרופא לרופא, מרופאים, לפרופסורים, למומחים, למטפלים, למכשפים, לידעונים, לקוראים בקלפים, למגידי עתידות, ולרואי נסתרות.
הם קיבלו תרופות וזריקות, נרות ופרוטוקולים, שיקויים וקמיעות, הבטחות ותקוות. אבל שום דבר לא עזר, הבטן של המלכה נשארה ריקה ולא היו להם ילדים.
יום אחד פגשה המלכה רופא חכם אחד וטוב לב עם שיער לבן. הרופא בדק אותה ואמר- אני יודע למה אין לך ילדים.
למה- שאלה המלכה?
כי נגמרה לך אבקת התינוקות- אמר הרופא.
אבקת תינוקות?- שאלה המלכה.
כן, אבקת תינוקות- אמר הרופא- אבקת תינוקות שנובטת בבטן וממנה צומח תינוק. אבל האבקה שלך נגמרה.
אז מה- שאלה המלכה בעצב- אף פעם לא יהיה לי תינוק? אתה יכול לעזור לי?
אני יכול לעזור- אמר הרופא טוב הלב- אנחנו יכולים לחפש אשה אחרת שתתן לך כמה גרגירי אבקה וכשהם ינבטו לך בבטן יהיה לך תינוק.
והתינוק?- שאלה המלכה - הוא יהיה של האשה?
מה פתאום- צחק הרופא- התינוק יגדל אצלך בבטן, הוא יהיה רק שלך, שלך ושל המלך.
הסכימה המלכה.
יצאו המלכה והרופא למסע ארוך. הם צרפו אליהם את הקוסמת בעלת ידי הזהב ושרביט הקסמים. הם עברו יערות והרים, נהרות וימים וארצות. עד שבארץ רחוקה פגשו אשה טובה אחת שנתנה לרופא ששה גרגירי אבקת תינוקות קטנטנים ( אנחנו- אני והנסיכה- מצמידות אגודל לאצבע כדי לציין כמה קטנים היו הגרגירים). לקח הרופא את גרגירי האבקה ונתן לקוסמת. הניפה הקוסמת את שרביט הקסמים וקראה "גרגירי אבקה- היו לתינוקות ". אחר כך צררה שלושה גרגירים בצרור והכניסה למקרר, ושלושה גרגירי אבקה קטנטנים היא נתנה לרופא. לקח הרופא את הגרגירים ובזהירות בזהירות הכניס לתוך הבטן של המלכה (" אמא תשימי את זה בבטן שלי" מבקשת הנסיכה).
וגרגיר אחד קטן השתרש, נבט, הנץ והיה לתינוקת קטנטנה בתוך הבטן של המלכה. והתינוקת הקטנטנה התחילה לגדול ולגדול (שוב מצמידות אגודל לאצבע ומרחיקות אותן לאט) והבטן של המלכה התחילה לגדול ולגדול. שמחה המלכה כל כך שיש לה תינוקת בבטן, שמח גם המלך ("שמח גם הרופא" מוסיפה פתאום הנסיכה בזמן האחרון). שמחו כל הנתינים בממלכה, שמחו כל המשרתים בארמון. אפילו הסוסים באורווה שמחו.
והתינוקת הקטנה גדלה וגדלה וגדלה, וגם הבטן של המלכה גדלה וגדלה וגדלה. עד שיום אחד, אחרי תשעה חודשים, ילדה המלכה בת. תינוקת יפיפיה, נסיכה מושלמת. שמחו המלך והמלכה עד בלי די. הם הכריזו על משתה בכל רחבי הממלכה. שבעה ימים ושבעה לילות כולם אכלו עוגות ושתו יינות, אכלו ממתקים וקיבלו מתנות ושרו ושמחו כל היום וכל הלילה.

אחרי שהתינוקת גדלה מעט חזרה המלכה אל הופא ואמרה "עכשיו אני רוצה תינוק".
אין בעיה- אמר הרופא.
הוא קרא לקוסמת וביקש ממנה את הצרור שבמקרר. הוציאה הקוסמת את הצרור, הוציאה ממנו את גרגירי אבקת התינוקות הקטנטנים ונתנה לרופא. לקח הרופא את הגרגירים ובזהירות בזהירות הכניס לתוך הבטן של המלכה.
וגרגיר אחד קטן השתרש, נבט, הנץ והיה לתינוק קטנטן בתוך הבטן של המלכה. והתינוק הקטן התחיל לגדול ולגדול (שוב מצמידות אגודל לאצבע ומרחיקות אותן לאט) והבטן של המלכה התחילה לגדול ולגדול. שמחה המלכה כל כך שיש לה תינוק בבטן, שמח גם המלך. שמח הרופא, שמחו כל הנתינים בממלכה, שמחו כל המשרתים בארמון. אפילו ההטווסים בגן שמחו.
והתינוק הקטן גדל וגדל וגדל, וגם הבטן של המלכה גדלה וגדלה וגדלה. עד שיום אחד, אחרי תשעה חודשים, ילדה המלכה בן. תינוק יפיפה, נסיך מושלם. שמחו המלך והמלכה עד בלי די. הם הכריזו על משתה בכל רחבי הממלכה. שבעה ימים ושבעה לילות כולם אכלו עוגות ושתו יינות, אכלו ממתקים וקיבלו מתנות ושרו ושמחו כל היום וכל הלילה.

ומאז אותו יום שוב לא היו המלך והמלכה עצובים יותר, כי היו להם שני ילדים. בת ובן, תינוקת ותינוק, נסיך ונסיכה.

לילה טוב

תרומת ביציות >>
לצפיה ב-' איזה סיפור מקסים!!!'
איזה סיפור מקסים!!!
26/06/2008 | 06:32
75

שכולנו נזכה לספר אותו לילדינו!

ומרשה לעצמי להעתיק ולהפיץ בן מכריי.

תודה לך

אורלי
תרומת ביציות >>
לצפיה ב-'אחלה סיפור שבעולם. אני מאמצת אותו'
אחלה סיפור שבעולם. אני מאמצת אותו
26/06/2008 | 10:21
47
לצפיה ב-'כרגיל , הסיפור מדהים !!'
כרגיל , הסיפור מדהים !!
26/06/2008 | 14:10
42
לצפיה ב-'התרגשתי עד דמעות המון נחת לנסיך ולנסיכה'
התרגשתי עד דמעות המון נחת לנסיך ולנסיכה
26/06/2008 | 19:00
36
לצפיה ב-'מקסים '
מקסים
27/06/2008 | 18:56
32
לצפיה ב-'מקסים תודה על השיתוף. '
מקסים תודה על השיתוף.
29/06/2008 | 08:41
30

הודעות אחרונות

09:03 | 25.01.20 Silent witness
13:20 | 23.01.20 תמי419
22:25 | 17.01.20 אורחים בפורום
22:25 | 11.01.20 אופטימית 55
12:39 | 06.01.20 הכי מוכנה
17:13 | 03.01.20 אורחים בפורום
14:21 | 03.01.20 אורחים בפורום
15:56 | 01.01.20 איילת ר
08:35 | 30.12.19 אין יאוש בעולם 75
21:45 | 25.12.19 Niki29
12:59 | 24.12.19 חדשהפה34
12:59 | 18.12.19 אורחים בפורום
05:37 | 09.12.19 אורחים בפורום
22:43 | 07.12.19 אורחים בפורום
18:38 | 07.12.19 אורחים בפורום

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ