שאלון פורום מורחב

S H I R O N I

New member
../images/Emo187.gif../images/Emo71.gif

כמה זמן אתה חבר בפורוני?בדיוק החודש הה אני חוגגת שנה D: [26 בינואר] מי החבר הכי טוב שלך מהפורום?בדיוק אני מעלה שמות של כל מיני ותוך כדי נוספים עוד ועוד ועוד שמות..
אז כנראה שכולם!
למה הצטרפת לפורום?נו, למה באמת?
איך הגעת לפורום?אממ סתם היתה איזושהי פרסומת לתפוז[כן, תפוז] ונכנסתי ואז ראיתי "פורום רוני" ורציתי להצטרף. אז נרשמתי לתפוז ואז הצטרפתי לפורום
ממתי התחלת להעריץ[או:להעריך
] את רוני?
אממ מ'לא עוצרת |'
.. סתם כזה הייתי עם אמא שלי בחנות דיסקים כלשהי
, וראיתי את הדיסק של רוני וזה היה שלא כ"כ הכרתי אותה..אז ביקשתי מאמא שלי שתקנה לי..ומאז הכל כבר היסטוריה
. מהי ההודעה הראשונה שכתבת בפורום? [אתם מוזמנים לחפש ב'חיפש' של הפורום שנמצא למעלה..
]
אוי לא
.
http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=925&msgid=70637757 כמה ניקים החלפת במהלך השנים בהם אתה חבר בפורום?נממ 3 פעמים.
בכמה מפגשי מעריצים של הפורום היית נוכח?הממ ביומולדת של רוני[זה נחשב?] ובמפגש בבר גיורא. 2[?] האם אי פעם בכלל פגשת את רוני בזכות הפורום
?
נו ברור. D: יש הודעה של רוני ע"ג הפורום שאהובה עלייך במיוחד?לא. כל ההודעות שלה הן
@#$%^&* כל עוד היא פה מה אכפת לי מה היא כותבת.
כפרעליה@#$%^&* מה אתה מאחל לפורוני לכבוד 'יום הולדתו' ה3
?
שנזכה לעוד המון שנים D: שלא נפסיק לאהוב את רונק.
יש הודעה שאתה כתבת שזכורה לך במיוחד?אממ נראה לי כמו ירדן, ההודעה אחרי המפגש..:] וגם ההודעה אחרי שפגשתי אותה בפעם הראשונה.:] איך אתה מרגיש בפורום בכללי?מ=מ=ש כיף לי פה.
האנשיפ מקסימים, ורוני..
יש משהו שהיית רוצה לשנות/לתקן? [הארות והערות יתקבלו בברכה..אין ממה לפחד או משהו
]
אממ לא חושבת..:] רק הארה-מור ואבישי אתם מנהלים מצוין את הפורום
אנחנו מאחלים לפורום שיזכה לעוד שנים רבות וטובות
-אאאאאאאאאאמן.
@#$%^&* א נ י צילמתי.

עונה../images/Emo65.gif

כמה זמן אתה חבר בפורוני? במאי שנה מי החבר הכי טוב שלך מהפורום? כולם כאן מדהימים
אבל ספיר(רוני סופרסטאר המלכה)חברה ממש טובה שלי אנחנו חברות מגיל קטן יחסית... למה הצטרפת לפורום?כי אני ממש אוהבת את רוני וגם בגלל מה שספיר כתבה(רוני סופרסטאר המלכה)! איך הגעת לפורום?בזכות ספיר (אתם בטח כבר יודעים איזה)כי בהתחלה לא ידעתי בכלל שקיים פורם לרוני!!! ממתי התחלת להעריץ[או:להעריך] את רוני?מאז שהיא היתפרסמה--מאז שיצא סופרסטאר-- מהי ההודעה הראשונה שכתבת בפורום? [אתם מוזמנים לחפש ב'חיפש' של הפורום שנמצא למעלה..]ההודעה הראשונה שכתבתי היתה אם אני לא טועה "אני חדשה"
כמה ניקים החלפת במהלך השנים בהם אתה חבר בפורום? לא החלפתי
בכמה מפגשי מעריצים של הפורום היית נוכח?היתי ב-1 ב25.10
והיה הכי כיף בעולם האם אי פעם בכלל פגשת את רוני בזכות הפורום?בטח במפגש מעריצים
וגם אחרי הקוסם
יש הודעה של רוני ע"ג הפורום שאהובה עלייך במיוחד? את כולם אני אוהבת מאוד מאוד מה אתה מאחל לפורוני לכבוד 'יום הולדתו' ה3? שהפורום ימשיך להיות פעיל עוד הרבה שנים וכמובן מזל טוב
יש הודעה שאתה כתבת שזכורה לך במיוחד?לא איך אתה מרגיש בפורום בכללי? כיף כיף כיף יש משהו שהיית רוצה לשנות/לתקן? [הארות והערות יתקבלו בברכה..אין ממה לפחד או משהו] את האמת...אין לי

עונה../images/Emo9.gif

כמה זמן אתה חבר בפורוני? לא'דעת
מי החבר הכי טוב שלך מהפורום? לא'דעת
למה הצטרפת לפורום? כדי לדעת מה קורה בקשר לרוני, אם יש כתבות חדשות וכו' איך הגעת לפורום? חיפשתי את הפורום הרשמי ומצאתי
ממתי התחלת להעריץ[או:להעריך] את רוני? לפני 3 שנים... מהי ההודעה הראשונה שכתבת בפורום? [אתם מוזמנים לחפש ב'חיפש' של הפורום שנמצא למעלה..] אין לי זמן לחפש
כמה ניקים החלפת במהלך השנים בהם אתה חבר בפורום? משהו כמו 4... בכמה מפגשי מעריצים של הפורום היית נוכח? 0
האם אי פעם בכלל פגשת את רוני בזכות הפורום? לא יש הודעה של רוני ע"ג הפורום שאהובה עלייך במיוחד? כולן
מה אתה מאחל לפורוני לכבוד 'יום הולדתו' ה3? שיהיה עוד מלא מלא זמן
יש הודעה שאתה כתבת שזכורה לך במיוחד? לא
איך אתה מרגיש בפורום בכללי? טוב אני חושבת... יש משהו שהיית רוצה לשנות/לתקן? [הארות והערות יתקבלו בברכה..אין ממה לפחד או משהו] כלום

XkookiX

New member
עונה../images/Emo70.gif

כמה זמן אתה חבר בפורוני?אממ...באפריל אני אהיה שנה,אבל קראתי לפני זה הרבה. מי החבר הכי טוב שלך מהפורום?לא יודעת כול מדהימים!
למה הצטרפת לפורום?רגע בואו נחשוב למה הצטרפתי לפורום...אההממ.....אה כי אני אוהבת את רוניק נראה לי...
רוניי
איך הגעת לפורום?הייתי הרבה זמן בתפוז אז החלטתי לראות איזה פורומים יש בכול האותיות ואז ראיתי את הפורום המושלם הזה ונכנסתי ממתי התחלת להעריץ[או:להעריך] את רוני?בערך יומיים אחרי שהקליפ 'סופרסטאר' יצא,אחרי כול תוכניות הארוח האלה נדלקתי עליה ברמות...קודם כול אמרתי לעצמי 'ואו' כשראיתי את הקליפ ושחכתי מזה אבל אחר כך אחרי כול התוכניות ארוח האלה נדלקתי עליה. מהי ההודעה הראשונה שכתבת בפורום? [אתם מוזמנים לחפש ב'חיפש' של הפורום שנמצא למעלה..]אויי...לא זוכרת ואני עכשיו לא במצב של לחפש כמה ניקים החלפת במהלך השנים בהם אתה חבר בפורום?1 בכמה מפגשי מעריצים של הפורום היית נוכח?1 ב-'בר גיורא' האם אי פעם בכלל פגשת את רוני בזכות הפורום?ברור! יש הודעה של רוני ע"ג הפורום שאהובה עלייך במיוחד?כולן אין איזו שהיא מיוחד כולן מדהימות מה אתה מאחל לפורוני לכבוד 'יום הולדתו' ה3?שניהיה פה עוד הרבה זמן ושנמיך ליהיות כול כך מדהימים,וכמובן להמשיך לאהוב את רוני! יש הודעה שאתה כתבת שזכורה לך במיוחד?כן,של היום הולדת 3 כי זה היה אתמול איך אתה מרגיש בפורום בכללי?ממש כיף לי פה!!!כי יש פה אנשים כמוני שאוהבים(חולים,מתים,מטורפים)על רוני יש משהו שהיית רוצה לשנות/לתקן? [הארות והערות יתקבלו בברכה..אין ממה לפחד או משהו]כלום,רק להגיד לכם שאתם מקסימים!

מזל טוב!!!!

אני חברה בפורום כמעט שנתיים אבל רוב הזמן רק קראתי החברה טובה אם אפשר לקרוא לזה ככה זאת אדווה הצטרפתי לפורום כי אני מאוד אוהבת את רוני לא זוכרת איך הגעתי לפורום התחלתי להעריך את רוני מהיום שיצא הקליפ סופרסטאר ההודעה הראשונה שכתבתי ואין לי כוח להתחיל לחפש היא בטח לפני שנה לא החלפתי ניק הייתי ב-3 או 4 מפגשי פורום בכל המפגשים האלה פגשתי את רוני בזכות הפורום אני אוהבת את כל ההודעות של רוני ובמיוחד כשהיא נכנסת לכתוב לנו כי זה מראה על אכפתיות אני מאחלת לפורום שנמשיך לגדול שיהיו עוד הרבה הרבה מפגשים ושייצאו הרבה חברויות בינינו לא זכורה לי הודעה בפורום אני מרגישה סבבה לגמרי אין משהו שהייתי רוצה לשנות או לתקן הפורום מושלם מבחינתי איזה כיף שחוגגים כבר 3 שנים!!!

עוננהה.. ../images/Emo13.gif

כמה זמן אתה חבר בפורוני? אממ..שנה וחצי מי החבר הכי טוב שלך מהפורום? ליאת למה הצטרפת לפורום? כי אני מעריצה של רוני איך הגעת לפורום? ניכנסתי לתפוז ושמעתי על המפגש וככה הצטרפתי.. ממתי התחלת להעריץ[או:להעריך] את רוני? פעם הראשונה שראיתי את הקלים סופרטסאר ב-24 מהי ההודעה הראשונה שכתבת בפורום? [אתם מוזמנים לחפש ב'חיפש' של הפורום שנמצא למעלה..]- ניראה לי..חדששה... כמה ניקים החלפת במהלך השנים בהם אתה חבר בפורום? 2 בכמה מפגשי מעריצים של הפורום היית נוכח?2 האם אי פעם בכלל פגשת את רוני בזכות הפורום? ברור פעמיים..:]] יש הודעה של רוני ע"ג הפורום שאהובה עלייך במיוחד? כ-ו-ל-ם..
אבל אהבתי אז זאת שפעם הראשונה ראיתי הודעה שלה בפורום..כי הייתי חדשה.. זה היה כייףף..!
מה אתה מאחל לפורוני לכבוד 'יום הולדתו' ה3? שתיהיה עוד שנה מדהימה עם הרבה דברים כמו תמיד.. שתמשיכו להיות כמו שאתם [חברי הפורום] כי אתם באמת מדהימים..וכמובן... מזל טוב לרוני שהפורום שלה חוגג 3..חח.. המוווןן
עד 120 ואפילו יותרר..!! יש הודעה שאתה כתבת שזכורה לך במיוחד? אממ.. לא ניראלי..כתבתי הרבה.. איך אתה מרגיש בפורום בכללי? סבבה..
יש משהו שהיית רוצה לשנות/לתקן? [הארות והערות יתקבלו בברכה..אין ממה לפחד או משהו]-ממש לא.. הכל מדהים..באמת..אם היה משהו הייתי אומרת..
נופר..

למעלה