שאלון פורום מורחב

papashdon

New member
../images/Emo20.gifשאלון פורום מורחב../images/Emo98.gif../images/Emo65.gif

אז כמו שכבר כתבנו, בגלל שהפורום שלנו חוגג 3
[קולולולולולולוללולו
] הנה לכם שאלון פורום אישי מורחב
כמה זמן אתה חבר בפורוני?
מי החבר הכי טוב שלך מהפורום?
למה הצטרפת לפורום?
איך הגעת לפורום?
ממתי התחלת להעריץ[או:להעריך
] את רוני?
מהי ההודעה הראשונה שכתבת בפורום? [אתם מוזמנים לחפש ב'חיפש' של הפורום שנמצא למעלה..
]
כמה ניקים החלפת במהלך השנים בהם אתה חבר בפורום?
בכמה מפגשי מעריצים של הפורום היית נוכח?
האם אי פעם בכלל פגשת את רוני בזכות הפורום
?
יש הודעה של רוני ע"ג הפורום שאהובה עלייך במיוחד?
מה אתה מאחל לפורוני לכבוד 'יום הולדתו' ה3
?
יש הודעה שאתה כתבת שזכורה לך במיוחד?
איך אתה מרגיש בפורום בכללי?
יש משהו שהיית רוצה לשנות/לתקן? [הארות והערות יתקבלו בברכה..אין ממה לפחד או משהו
]
זהו, אנחנו מאחלים לפורום שיזכה לעוד שנים רבות וטובות
מור ואבישי.

אנייי. [דהה]../images/Emo3.gif

כמה זמן אתה חבר בפורוני?כמו שאמרתי,סוג של שנתיים. מי החבר הכי טוב שלך מהפורום?אאא..בלי הפליות,רוני
למה הצטרפת לפורום?כי אני אוהבת את רוני[?]:| איך הגעת לפורום?חברה הביאה לי קישור ממתי התחלת להעריץ[או:להעריך] את רוני?לפני כשנתיים וחצי ב-ד-י-ו-ק. מהי ההודעה הראשונה שכתבת בפורום? [אתם מוזמנים לחפש ב'חיפש' של הפורום שנמצא למעלה..]-א-י-ן לי עצבים! כמה ניקים החלפת במהלך השנים בהם אתה חבר בפורום?אחד את האמת,אבל ישר חזרתי לזה-אדוולה דואני נו באמת מה יותר מתאים? בכמה מפגשי מעריצים של הפורום היית נוכח?אחד.. האם אי פעם בכלל פגשת את רוני בזכות הפורום?אאאאא לאזוכרת:| יש הודעה של רוני ע"ג הפורום שאהובה עלייך במיוחד?שהיא כתבה תודה לאדווה
מה אתה מאחל לפורוני לכבוד 'יום הולדתו' ה3?שלא יזדקן
יש הודעה שאתה כתבת שזכורה לך במיוחד?כתבתי כ"כ הרבה..
איך אתה מרגיש בפורום בכללי?ממש My Family
יש משהו שהיית רוצה לשנות/לתקן? [הארות והערות יתקבלו בברכה..אין ממה לפחד או משהו]-חחחחח כן בטח! אני?לפחד ממכם?
טוב נו את האמת,המנהלים לא משהו..קרציות כאלה. ובכלל,הנושא של הפורום..עשו לי טובה מה זה!?
סתם נו כפרעל מור ואבישי שעוד שניה אני עושה לכל אחדמהם שלישיה חופשי. ורוני השמנה שלי כמובן,כפרעלייה.פליצה קטנטנה ומתוקה.

עונה ראשונה[?]

כמה זמן אתה חבר בפורוני?-עוד כמה ימים שנה :] מי החבר הכי טוב שלך מהפורום?-אין לי חבר הכי טוב. כולם פה חברים שלי למה הצטרפת לפורום?כי אני אהבתי את רוני (טוב גם עכשיו אני אוהבת) ורציתי למצוא מקום שבו אפשר יהיה להתעדכן בכל מה שקשור אליה ומצאתי פורום זה. איך הגעת לפורום?- לא זוכרת.. נראה לי חיפשתי אותו, ומצאתי ממתי התחלת להעריץ[או:להעריך] את רוני?-בערך חודש לפני שהצטרפתי מהי ההודעה הראשונה שכתבת בפורום? [אתם מוזמנים לחפש ב'חיפש' של הפורום שנמצא למעלה..]-אני לא אצטט אותה, אבל אני זוכרת שזו ההודעה על ההצטרפות, ולדעתי היא הייתה טיפה מטומטמת. נו לא נורא כמה ניקים החלפת במהלך השנים בהם אתה חבר בפורום? היו לי רק 2 בכמה מפגשי מעריצים של הפורום היית נוכח?-1 האם אי פעם בכלל פגשת את רוני בזכות הפורום?-בטח.במפגש, וטכנית בחתימות אבל ידעתי מהפורום. יש הודעה של רוני ע"ג הפורום שאהובה עלייך במיוחד?-לא, כולן מדהימות מה אתה מאחל לפורוני לכבוד 'יום הולדתו' ה3?-אווו חפרתי על זה מספיק בהודעה של היומולדת יש הודעה שאתה כתבת שזכורה לך במיוחד?-כן. ההודעה שרשמתי שאנחנו צריכים להצביע יותר.. וזה. ועוד היא נכנסה לטאגליינס איך אתה מרגיש בפורום בכללי?-ממש טוב. כבר אמרתי כולם מדהימים יש משהו שהיית רוצה לשנות/לתקן? [הארות והערות יתקבלו בברכה..אין ממה לפחד או משהו]-חח.. אני חושבת אולי היחס. למרות שהיחס פה מדהים, יש ילדים שמקבלים יותר יחס מהמנהלים כי הם מכירים אותם באופן אישי (ואני לא אנקוב בשמות), למרות שלי זה לא ממש מפריע אבל אולי לאחרים כן.

../images/Emo187.gifאני ראשונה[אלא אם מישהו יעקו

*יעקוף אותי
]
הנה השאלון[האמת שרציתי לפתוח דומה ביום ראשון לסיכום שנה אזרחית,אבל מזל שלא פתחתי].
כמה זמן אתה חבר בפורוני?שנה ושלושה חודשים.
מי החבר הכי טוב שלך מהפורום?אני לא חושבת שיש אחד/אחת,כולם כאן מדהימים,באמת.
למה הצטרפת לפורום?כי אני אוהבת את רוני וחברותיי לא[רק השנה פגשתי כאלו שכן בחטיבה-אבל רובן הפסיקו] ורציתי להיות חלק/בתוך קהילה שאוהבת את רוני.
איך הגעת לפורום?האמת שהייתי רשומה לתפוז ולאידעת איך הגעתי לפורום-אולי חיפשתי,אולי ראיתי שפורסמה איזו תחרות-לא יודעת..
ממתי התחלת להעריץ[או:להעריך] את רוני?להעריץ התחלתי בשבועות אחד[אני לא זוכרת איזו שנה
],בו ההורים קנו לי את האלבום "עולם שלם בחוץ".נראה לי שזה היה השבועות האחרון לפני שהצטרפתי לפורום.
מהי ההודעה הראשונה שכתבת בפורום? [אתם מוזמנים לחפש ב'חיפש' של הפורום שנמצא למעלה..]אני בהוספת תגובה מלאה,לכן אני לא רואה את זה.אני זוכרת שזאת הייתה הודעה רגילה ולא הודעת "חדשה",משום מה לא כתבתי אחת אלא אחרי כמה הודעות שלי
כמה ניקים החלפת במהלך השנים בהם אתה חבר בפורום?זה השלישי.הראשון-"5עדידוש5",השני-"RoNi ThE SuPeRsTaR" וזה האחרון.
בכמה מפגשי מעריצים של הפורום היית נוכח?שני האחרונים,לשמחתי הרבה.
האם אי פעם בכלל פגשת את רוני בזכות הפורום?כן,במפגשים האחרונים..
יש הודעה של רוני ע"ג הפורום שאהובה עלייך במיוחד?ההודעה בקיץ האחרון בו היא דברה על "ראש גדול 3".אני אהבתי מאוד את ראש גדול עוד מהעונה הראשונה,ועכשיו יש לי עוד סיבה טובה לאהוב[וגם להשוויץ בפני ההוטניקיות שראש גדול יותר טוב מהשמינייה
].
מה אתה מאחל לפורוני לכבוד 'יום הולדתו' ה3?עד 120..
ועכשיו ברצינות:שימשיך לפרוח ולהיות אחד הפעילים,שנמשיך להיות בכזה קשר טוב,ושלפורום יהיה על מה להתבסס[ז"א שרוני תמשיך בעבודתה ולא תוכל להפסיק (מהבחינה החיובית כמובן)] אה ו..שיהיו כאן הרבה דיונים טובים ויפים על רוני ועל עיסוקיה.
יש הודעה שאתה כתבת שזכורה לך במיוחד?אממ..לא..
איך אתה מרגיש בפורום בכללי?כיף לי מאוד בפורום.הכרתי דרך הפורום המון חברים[וחברות] שללא הפורום לא הייתי מכירה[אולי חלק דרך מקומות אחרים,אבל לא את כולם..].חוץ מזה,הפורום מתעדכן הרבה וזה מאוד כיף שכל יום יש על מה לדבר והפורום מתחדש כמעט כל יום.
יש משהו שהיית רוצה לשנות/לתקן? [הארות והערות יתקבלו בברכה..אין ממה לפחד או משהו]ממש ממש ממש לא. עדי

עונה../images/Emo24.gif

כמה זמן אתה חבר בפורוני? - בחודש הבא שנה
למרות שגם הייתי בהתחלה קוראת סמויה... מי החבר הכי טוב שלך מהפורום? - כולם פה מדהימים
וכולם חברים שלי למרות שאני לא מכירה את כולם אישית... אבל טל (חולה על רוני1) היא גם חברה מאוד טובה שלי מחוץ לפורום כבר איזה 9 שנים
למה הצטרפת לפורום? - כי אני אוהבת מאוד את רוני וחשבתי לעצמי שזה יהיה כיף לבלות עם עוד ילדים שאוהבים את רוני, וצדקת
איך הגעת לפורום? - דרך האינטרנט... ממתי התחלת להעריץ[או:להעריך] את רוני? - ממתי שיצא הסינגל של "סופרסטאר"..אני זוכרת שפשוט הייתי חולה על השיר זה (שיר מדהים
) ואז ראיתי אצל טל ראיון איתה ושתינו התלהבנו ממנה חבל על הזמן
ומאז הכל התחיל... מהי ההודעה הראשונה שכתבת בפורום? [אתם מוזמנים לחפש ב'חיפש' של הפורום שנמצא למעלה..] - עזבו, ניסיתי לחפש אבל לא הצלחתי... כמה ניקים החלפת במהלך השנים בהם אתה חבר בפורום? - לא החלפתי. נרשמתי עם "רוני סופרסטאר המלכה" ונשארתי איתו. בכמה מפגשי מעריצים של הפורום היית נוכח? - במפגשי מעריצים פעם 1. ב-25.10
זה היה יום מדהים ואני בחיים לא אשכח אותו. האם אי פעם בכלל פגשת את רוני בזכות הפורום? - כן, כמו שאמרתי: במפגש המעריצים האחרון. וגם ב-23.12 אחרי "הקוסם" שבלי מור ואדווה [
] לא הייתי מחכה עד שהן יוציאו אותה. יש הודעה של רוני ע"ג הפורום שאהובה עלייך במיוחד? - לא, אני אוהבת את כ-ל ההודעות שרוני כותבת לנו
מה אתה מאחל לפורוני לכבוד 'יום הולדתו' ה3? - קודם כל המון המון מזל טוב. ושיזכה לעוד המון שנים..ו...זהו
יש הודעה שאתה כתבת שזכורה לך במיוחד? - לא, לא ממש
איך אתה מרגיש בפורום בכללי? - מדהים. אני כל כך אוהבת להיות פה ולדבר עם כולכם
כולכם מדהימים. יש משהו שהיית רוצה לשנות/לתקן? - ממש לא. הפורום טוב איך שהוא עכשיו

x N O A M x

New member
עונה..

כמה זמן אתה חבר בפורוני?לא זוכרת ממש..אבל הרבה. מי החבר הכי טוב שלך מהפורום?כולם מדהימים
למה הצטרפת לפורום?כי אני אוהבת בורקס [??] איך הגעת לפורום?דרך האתר של אורנג' ז"לXD ממתי התחלת להעריץ[או:להעריך] את רוני?בעיקרון התחלתי מאז שיצא 'סופרסטאר' אבל ממש התחלתי שפגשתי אותה לפני 3 שנים
מהי ההודעה הראשונה שכתבת בפורום? [אתם מוזמנים לחפש ב'חיפוש' של הפורום שנמצא למעלה..]:עעעעעעדיף שלא תראוו. =// כמה ניקים החלפת במהלך השנים בהם אתה חבר בפורום?1..2..3..4..4!! בכמה מפגשי מעריצים של הפורום היית נוכח?2=] האם אי פעם בכלל פגשת את רוני בזכות הפורום?כאילו שאמרו תאריכים איפה היא מחלקת חתימות והכל אז אפשר לומר שכן..כאילו אם זו הכוונה.
יש הודעה של רוני ע"ג הפורום שאהובה עלייך במיוחד?נממ..לא
כולן אהובותXD מה אתה מאחל לפורוני לכבוד 'יום הולדתו' ה3?שיגשים כל משאלה וייגע בכל כוכב [האמ.
] יש הודעה שאתה כתבת שזכורה לך במיוחד?חחח אממ..לא..אבל אפשר לומר שלפני שנתיים הייתי כ"כ פקאצהה
אדווה מודעת לזה
] איך אתה מרגיש בפורום בכללי?מצויין. D: יש משהו שהיית רוצה לשנות/לתקן? [הארות והערות יתקבלו בברכה..אין ממה לפחד או משהו]לא..אחלה מנהלים..אחלה אנשים..אחלה פורום.

S H O O G I E

New member
עונה../images/Emo65.gif../images/Emo105.gif

כמה זמן אתה חבר בפורוני? שנתיים וכמעט שלושה חודשים. אבל אם זה נחשב שרק קראתי איזה חצי שנה, אז בערך שלוש שנים. מי החבר הכי טוב שלך מהפורום? כולם. למה הצטרפת לפורום? כי אני מעריצה את רוני. כמו כולם כאן. איך הגעת לפורום? לא זוכרת Oo' ממתי התחלת להעריץ[או:להעריך] את רוני? מ"סופרסטאר" כמובן. מהי ההודעה הראשונה שכתבת בפורום? עזבו, הודעה מפדחת ביותר. כמה ניקים החלפת במהלך השנים בהם אתה חבר בפורום? אחד. בכמה מפגשי מעריצים של הפורום היית נוכח? שלושה. האם אי פעם בכלל פגשת את רוני בזכות הפורום? כמובן, שלוש פעמים. [בעצם, אולי עם "פספוסים" זה ארבע פעמים]. יש הודעה של רוני ע"ג הפורום שאהובה עלייך במיוחד? ההודעה שנכתבה לפני הגיוס. מה אתה מאחל לפורוני לכבוד 'יום הולדתו' ה3? שיתפתח, יצליח, ישגשג וכו' וכו'. יש הודעה שאתה כתבת שזכורה לך במיוחד? אין הודעה מיוחדת. איך אתה מרגיש בפורום בכללי? סבבה ^^. יש משהו שהיית רוצה לשנות/לתקן? יש משהו שדי "עוקץ" בחודשים האחרונים, אבל אני באמת לא רוצה להיכנס לזה, ולא להעליב אף אחד. אני אשמור את זה לעצמי ואשתוק.
חוצמזה אין כלום, פורום מדהים שכמותכם

Roni My Star1

New member
../images/Emo110.gifעונה../images/Emo8.gif

כמה זמן אתה חבר בפורוני?בפברואר שנה
מי החבר הכי טוב שלך מהפורום?כולם
למה הצטרפת לפורום?כעקרון הצבעתי לרוקדים עם כוכבים
ואז בדרך שמעתי על הפורום והערצתי את רוני
איך הגעת לפורום?כנ"ל ממתי התחלת להעריץ[או:להעריך] את רוני?לפניי 2 וחצי בערך
[הזיכרון לא טוב
] מהי ההודעה הראשונה שכתבת בפורום? [אתם מוזמנים לחפש ב'חיפש' של הפורום שנמצא למעלה..]"כפרה על רוני"
מה אני יעשה ,לא ידעתי מה לכתוב
|סמיילינבוך| כמה ניקים החלפת במהלך השנים בהם אתה חבר בפורום?3
בכמה מפגשי מעריצים של הפורום היית נוכח?לא
כי לא היה לי איך להגיע
יהיו עוד היזדמנויות
האם אי פעם בכלל פגשת את רוני בזכות הפורום?לאP: יש הודעה של רוני ע"ג הפורום שאהובה עלייך במיוחד?כולם
מה אתה מאחל לפורוני לכבוד 'יום הולדתו' ה3?את כל הטוב שבעולם
יש הודעה שאתה כתבת שזכורה לך במיוחד?נמנמ.........יש המון הודעות שזכורות לי,אבל אין כזאת שבמיוחד
איך אתה מרגיש בפורום בכללי?מאוד כיףף ומאוד נוח[לא יודעת למה זה קשור
]
יש משהו שהיית רוצה לשנות/לתקן? [הארות והערות יתקבלו בברכה..אין ממה לפחד או משהו]נמנמ....לא
שבת שלום ומזל טוב לפורוני שלנוו

orbu7

New member
עונה

כמה זמן אני חבר בפורום רוני-שנתיים מי החבר הכי טוב שלי מהפורום-אני אולי חבר פורום הרבה זמן אבל אין לי אפילו חבר/ה אחד מהפורום למה הצטרפתי לפורום-כי רציתי להיות חבר בפורומים איך הגעתי לפורום-דרך אתר תפוז ממתי התחלתי להעריץ את רוני-כשיצא האלבום "לא עוצרת" הראשון מהי ההודעה הראשונה שלי שכתבתי בפורום-"חדש" כשאני הצטרפתי כמה ניקים החלפתי-לא הרבה בכמה מפגשי מעריצים הייתי נוכח-3 מפגשים האם אי פעם פגשתי את רוני בזכות הפורום-בטח! יש הודעה של רוני ע"ג הפורום שאהובה עלי במיוחד-לא, הכל אותו דבר בשבילי מה אני מאחל לפורום רוני לכבוד יום ההולדת ה-3-שימשיך להיות פורום נהדר ושנמשיך כולנו לזכות לראות את רוני ולדבר איתה יש הודעה שאני כתבתי שזכורה לי במיוחד-לא איך אני מרגיש בפורום-בסדר גמור יש משהו שהייתי רוצה לשנות/לתקן-לא

Henush Duani

New member
../images/Emo29.gifעונה.

כמה זמן אתה חבר בפורוני?אני קוראת כאן בערך מתחילת הפורום
אבל נרשמתי לפני שנה וחודש. מי החבר הכי טוב שלך מהפורום?כולם
אין הכי למה הצטרפת לפורום?כי אני אוהבת [וה-ר-ב-ההההההה] את דורותי שלי
איך הגעת לפורום?כשהתחלתי להעריץ את רוני,חיפשתי עלייה באינטרנט וזה היה אחד האתרים שנכנסתי אליו
ממתי התחלת להעריץ[או:להעריך] את רוני?ממ מההתחלה... סתומרת בהתחלה לא ממש אבל עם הזמן,יותר ויותר...
מהי ההודעה הראשונה שכתבת בפורום? [אתם מוזמנים לחפש ב'חיפש' של הפורום שנמצא למעלה..]חח לא זוכרת
כמה ניקים החלפת במהלך השנים בהם אתה חבר בפורום?זה והראשון היה HenoSh12 בכמה מפגשי מעריצים של הפורום היית נוכח?לא הייתי בכלל
האם אי פעם בכלל פגשת את רוני בזכות הפורום?אממ אולי,לא זוכרת יש הודעה של רוני ע"ג הפורום שאהובה עלייך במיוחד?כולן אהובות עליי.
מה אתה מאחל לפורוני לכבוד 'יום הולדתו' ה3?יומולדת שמח
ושיימשיך לגדול המון. יש הודעה שאתה כתבת שזכורה לך במיוחד?לא איך אתה מרגיש בפורום בכללי?מאוד כיף
כולם כאן חמודים והפורום מתעדכן בתדירות גבוהה. יש משהו שהיית רוצה לשנות/לתקן? [הארות והערות יתקבלו בברכה..אין ממה לפחד או משהו]בכלל בכלל ל=א.

ר ו ו נ י

New member
עונהנה../images/Emo3.gif

כמה זמן אתה חבר בפורוני? אממ.. ניראלי שנה וחצי.. מי החבר הכי טוב שלך מהפורום? כולם חברים שליי
למה הצטרפת לפורום? כי אני מעריצה את רוני במקרה?! חח.. איך הגעת לפורום? לא זוכרת.. ממתי התחלת להעריץ[או:להעריך] את רוני? לפני שנתיים
מהי ההודעה הראשונה שכתבת בפורום? [אתם מוזמנים לחפש ב'חיפש' של הפורום שנמצא למעלה..] אינלי כוח לחפש... חח.. כמה ניקים החלפת במהלך השנים בהם אתה חבר בפורום? אחד.. בכמה מפגשי מעריצים של הפורום היית נוכח? לא הייתי
האם אי פעם בכלל פגשת את רוני בזכות הפורום?לא..
יש הודעה של רוני ע"ג הפורום שאהובה עלייך במיוחד? כל ההודעות
מה אתה מאחל לפורוני לכבוד 'יום הולדתו' ה3? שיישאר כמו שהוא חח.. יש הודעה שאתה כתבת שזכורה לך במיוחד? לא ממש.. איך אתה מרגיש בפורום בכללי? הכי כייף בעולםם
יש משהו שהיית רוצה לשנות/לתקן? [הארות והערות יתקבלו בברכה..אין ממה לפחד או משהו] ממש לא..

ר ו ו נ י

New member
תיקון**

יש משהו שהיית רוצה לשנות/לתקן? [הארות והערות יתקבלו בברכה..אין ממה לפחד או משהו] ממש לא.. הפורום יהיה מושלם בכל מצב

MaRiNa DuANi

New member
אני../images/Emo24.gif../images/Emo20.gif../images/Emo203.gif

כמה זמן אתה חבר בפורוני?
שנתיים ביולי שלוש.
מי החבר הכי טוב שלך מהפורום?
ניראה לי כולם
.
למה הצטרפת לפורום?
כי אני אוהבת את רוני
,והבנתי שאני צריכה להיות פה[חח
].
איך הגעת לפורום?
זה היה ממזמן,לא זוכרת:p.
ממתי התחלת להעריץ[או:להעריך] את רוני?
מהקליפ הראשון:"סופרסטאר"
.
מהי ההודעה הראשונה שכתבת בפורום? [אתם מוזמנים לחפש ב'חיפש' של הפורום שנמצא למעלה..]
:פירסמתי פה את האתר שלי[הישן
].
כמה ניקים החלפת במהלך השנים בהם אתה חבר בפורום?
ניראה לי 4
.
בכמה מפגשי מעריצים של הפורום היית נוכח?
2.
האם אי פעם בכלל פגשת את רוני בזכות הפורום?
כן
.
יש הודעה של רוני ע"ג הפורום שאהובה עלייך במיוחד?
ת'אמת כולן
.
מה אתה מאחל לפורוני לכבוד 'יום הולדתו' ה3?
יש המון המון המון..
יש הודעה שאתה כתבת שזכורה לך במיוחד?
לא
.
איך אתה מרגיש בפורום בכללי?
הכי מצוין שיש
.
יש משהו שהיית רוצה לשנות/לתקן? [הארות והערות יתקבלו בברכה..אין ממה לפחד או משהו]
:ניראה לי אני צריכה לחשוב על זה
,אבל הפורום הזה מושלם
.
סקר ממש ממש נחמד

אני!!!!

כמה זמן אתה חבר בפורוני?אווקי חצי שנה!!! מי החבר הכי טוב שלך מהפורום?כולם!! למה הצטרפת לפורום?שאלה רטורית!כי אני ח=ו=ל=ה ע=ל רונעעעעע איך הגעת לפורום?אממ דרך האתר הרשמי שלה:) ממתי התחלת להעריץ[או:להעריך] את רוני?עוד בקליפ של סופר סטאר:) מהי ההודעה הראשונה שכתבת בפורום? [אתם מוזמנים לחפש ב'חיפש' של הפורום שנמצא למעלה..]חח מצחיק נראה לכם?!אין לי כוח יש לי מלא הודעות ועד שאני אמצע חעחעחע אני עצלנית!!! כמה ניקים החלפת במהלך השנים בהם אתה חבר בפורום?0 בכמה מפגשי מעריצים של הפורום היית נוכח?1 האם אי פעם בכלל פגשת את רוני בזכות הפורום?כן בבר גיורא:) יש הודעה של רוני ע"ג הפורום שאהובה עלייך במיוחד?מה זה ע"ג?!אהה על גבי הפורום..חעחעחע כן כול ההודעות שהיא כתבה לנו ועל זה שהיא מקום10 באמ טי וי מה אתה מאחל לפורוני לכבוד יום הולדתו' ה3?שלא יפסיק לעולם לפעול שרוני תכתוב כמה שיותר שתמיד נאהב אותה ושיהו לנו מנהלים מוכשרים כמו עכשיו!!! יש הודעה שאתה כתבת שזכורה לך במיוחד?אממ כן ההודעה שהגיבו לי הכי הרבה והסקופ הראשון שהבאתי זה היה על הליין איפור שדל רוני שייצא ואני הודעתי פעם ראשונה יההה!!! איך אתה מרגיש בפורום בכללי?מ=ו=ש=ל=ם! יש משהו שהיית רוצה לשנות/לתקן? [הארות והערות יתקבלו בברכה..אין ממה לפחד או משהו]חעחעחע אממ...שלא ייבחרו מנהלים לפי גיל או משהו כזה... וזהו חגיגת שנה 3 נעימה לכולם!!!

AlOnA LoVe RoNi

New member
גמאני עונה../images/Emo13.gif

כמה זמן אתה חבר בפורוני?ב-13 לפברואר שדרף אגב זה היומהולדת שלי אני יהיה שנה =] [= מי החבר הכי טוב שלך מהפורום?כולם
למה הצטרפת לפורום?כי אני מעריצה ואוהבת את רוני מאוד וגםכי היא מלאכית קטנה ומתוקה
איך הגעת לפורום?דרך מרינה כי תמיד שהייתי באה אליה היא הייתה בפורום רוני אז זה השפיע עלי...
ממתי התחלת להעריץ[או:להעריך] את רוני?מאז הקליפ סוד... מהי ההודעה הראשונה שכתבת בפורום? [אתם מוזמנים לחפש ב'חיפש' של הפורום שנמצא למעלה..]אני גם לא ימצא את זה...חח כמה ניקים החלפת במהלך השנים בהם אתה חבר בפורום? החלפתי 2 ניקים.. בכמה מפגשי מעריצים של הפורום היית נוכח? במפגש 1... האם אי פעם בכלל פגשת את רוני בזכות הפורום?כן...
יש הודעה של רוני ע"ג הפורום שאהובה עלייך במיוחד?אהבתי את כל ההודעות שלה
מה אתה מאחל לפורוני לכבוד 'יום הולדתו' ה3?אוקי יש רשימה ארוכה.. אבל הכי קצר המון הצלחה ומזל טוב
יש הודעה שאתה כתבת שזכורה לך במיוחד?ת'אמת לא...לא יודעת..
איך אתה מרגיש בפורום בכללי?כיף..
יש משהו שהיית רוצה לשנות/לתקן? [הארות והערות יתקבלו בברכה..אין ממה לפחד או משהו]-לדעתי לא צריך לשנות כלום ..הפורום מושלם כמו שהוא

../images/Emo79.gif../images/Emo220.gifאאאאאאני../images/Emo9.gif../images/Emo3.gif.

כמה זמן אתה חבר בפורוני? שנה וחודשיים. מי החבר הכי טוב שלך מהפורום? צריך לבחור?XD אממ... לא אפשרי. למה הצטרפת לפורום? כי אני מטורפת על רוני, דהה.. איך הגעת לפורום? אז ככה, לנעם [כן, כן, מהפורום] היה אתר על רוני, והייתי קבועה שם. באתר היא פירסמה כל מיני דברים על הפורום וכאלה, והחלטתי שאני חייבת להיות כאן. זהו. ממתי התחלת להעריץ[או:להעריך] את רוני? לפני שנתיים וחצי בערך. מהי ההודעה הראשונה שכתבת בפורום? [אתם מוזמנים לחפש ב'חיפש' של הפורום שנמצא למעלה..] אוהא... http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=925&msgid=63048664&archive=1 כמה ניקים החלפת במהלך השנים בהם אתה חבר בפורום? 2, רוני דואני בנשמה שלי והנוכחי. בכמה מפגשי מעריצים של הפורום היית נוכח? 1, המפגש האחרון, למרות שהייתי אמורה להיות גם במסיבת יומהולדת. האם אי פעם בכלל פגשת את רוני בזכות הפורום? בארור. יש הודעה של רוני ע"ג הפורום שאהובה עלייך במיוחד? כן, ההודעה לאחר המפגש, אין לי כוח לחפש אותה
. מה אתה מאחל לפורוני לכבוד 'יום הולדתו' ה3? שימשיך לגדול, להתפתח, להשתנות ולהינות. יש הודעה שאתה כתבת שזכורה לך במיוחד? ההודעה לאחר המפגש. http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=925&msgid=88084532 איך אתה מרגיש בפורום בכללי? מצויין, פה הרגשתי שייכת בפעם ראשונה בחיי ואין לי מושג למה [אני מוזרה ביותר :S], זה גרם לי לבטחון עצמי גדול הרבה יותר. יש משהו שהיית רוצה לשנות/לתקן? [הארות והערות יתקבלו בברכה..אין ממה לפחד או משהו] לא נראלי... לא מצאתי משהו שמפריע לפורום שלנו לתפקד כמו שצריך.

x N O A M x

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

אוייש. אל תזכירי ת'אתר הזה עינאל אבוק;[[

blue and pink

New member
עונה../images/Emo68.gif

אז כמו שכבר כתבנו, בגלל שהפורום שלנו חוגג 3 [קולולולולולולוללולו] הנה לכם שאלון פורום אישי מורחב כמה זמן אתה חבר בפורוני?שנתיים מי החבר הכי טוב שלך מהפורום?יש לי רק מעט ילדים מהפורום והכי הרבה אני מדברת עם ספיר[שוגי] ואדווה. למה הצטרפת לפורום?כי אני אוהבת את רוני איך הגעת לפורום?נרשמתי לתפוז וחיפשתי עם יש פורום של רוני ממתי התחלת להעריץ[או:להעריך] את רוני?שהייתי בסוף כיתה א' הייתה הופעה שלה בחיפה. מהי ההודעה הראשונה שכתבת בפורום? [אתם מוזמנים לחפש ב'חיפש' של הפורום שנמצא למעלה..] כמה ניקים החלפת במהלך השנים בהם אתה חבר בפורום?2 בכמה מפגשי מעריצים של הפורום היית נוכח?0 האם אי פעם בכלל פגשת את רוני בזכות הפורום?כן,בהופעות הייתי ב4 אבל פגישה פגישה רק 1. יש הודעה של רוני ע"ג הפורום שאהובה עלייך במיוחד?לא,כולם. מה אתה מאחל לפורוני לכבוד 'יום הולדתו' ה3?שנזכה לעוד הרבה שנים טובות והשגים של רוני יש הודעה שאתה כתבת שזכורה לך במיוחד?לא. איך אתה מרגיש בפורום בכללי?בסדר.. יש משהו שהיית רוצה לשנות/לתקן? [הארות והערות יתקבלו בברכה..אין ממה לפחד או משהו] לא זהו,

למעלה