"כי יצאנו למסע אל הקוסם מארץ עוץ.."

S H O O G I E

New member
כפרעלייך D: ../images/Emo105.gif

שמחה שנהינת למרות הכל
מקווה שהאינטרנט יחזור בקרוב ^^".

Roni My Star1

New member
../images/Emo110.gifכפי שאת רואה שמנו לב

שאת לא פה
איפה התודה?
שמחהה שנהניתתת
הלוואי עליי

Titush Black

New member
נשמע קסום ../images/Emo8.gif

שמחה שנהנת! ואל תדאגו יהיו עוד הופעות של רוני
לא צריך להלחץ בגלל אחת

אני כול כך שמחה בשבילך ובשביל אדווה

שמחה שנהנתן
זה היה ברור שהקוסם יהיה מדהים ושהמחיר שווה אני כול כך מחכה כבר לראות את הקוסם ואת רונייי
חג שמח

ודרך אגב...מור כנסי

מה עם רונו?? איך היא מרגישה אחרי המכה שחטפה? מסכנה שלי אני כול כך מקווה שהיא בסדר עכשיו

../images/Emo11.gif

אין לילדה כלום
או שלא ראינו בגלל הכמות המסחרית של המייק אפ. בובה בובה
היא נראת בסדר בסה"כ לא קרה כלום.

משום מה לא ראיתי שום דבר על הפנים

וראיתי אותה לא מאופרת. אז כנראה שזה באמת לא קרה. לא שאלתי אותה אז ככה שאני לא יודעת.

איזה מחזמר מדהים

רוני הייתה כלכך יפה וזה היה קל לראות את זה משורה ראשונה ואחי הקטן הנג'ס כל הזמן שאל שאלות ואז בסוף ההצגה הכניסו אותי למאחורי הקלעים וחיפשתי את רוני ולא מצאתי וראיתי את שלום אסייג חתם לי ואת גיא אריאלי חתם לי וראיתי את ליאור שמש והוא דיבר איך שיגאל עדיקא נכנס הוא השתיק את כולם ועשה כאילו הוא ישן ואז יצאתי ואמרתי לשומרת שלא ראיתי אתרוני והיא היתה עצובה והכניסה אותי לצד השני איפה שהיו עוד שחקנים ושאלתי איפה רוני ואמרו לי היא ישנה אם אתה רוצה כנס לחדר שלה ותנסה להעיר אותה אבל לא רציתי כי מה אני לא יגרום לה סבל אחרי הכל עשתה הופעות מהבוקר עד הערב אז שתקתי והלכתי אבל ההצגה היתה מדהימה התפאורה קצת פחות אני זוכר שבקוסם הישן היה תפאורה הרבה יותר מושקעת אבל היא מצחיק אני ואחי הקטן הינו מעולפים עם ע ולא עם ל ומאולפים היה יפה שווה לכולם ללכת וקניתי תוכניה וdvd עדיין אין שאלתי את האחראי הוא אמר כנראה רק שיסיתיים המחזה ימכרו בספרייות הdvd את זה יש תוכנייה-10 שקל חוברת הפעלה-10 שקל ודיסק שירים-30 שקל בנתיים

שמחה שנהנת../images/Emo24.gif

אז מה...רואים טוב משורה ראשונה? ואיך נתנו לך להיכנס למאחורי הקלעים?
פשוט אני גם רוצה לנסות את מזלי

את באה עם אמא שלך

זה דרך שפועלת לי תמיד פועל רק עם אמא טוב תראי יש במה ובשני הצדדים יש שני שומרים שמחזיקים וילון כשנכסים לשם יש את חדר אז אצלי רוני הייתה בחדר בצד ימין של האולם הולכים עם אמא לשומרת לא לשומר שומרים קשוחים או לאחראי כזה שמן גדול עם שרשרת שחורה ותליון עגול וצריכים שהאמא לא את!! תבקש ושהיא תגיד שאת מהפורום שלה ואת מעריצה שלה חולה עליה שההצגה בכלל לא מעניינת אותך באת רק בגלל רוני ואם יהיה לך מזל ואני מקווה שכן תכנסי בהצלחה אמן סלה מקווה בשבילך חזק חזק לשאלה ששאלת כן רואים מעולה משורה ראשונה

תודה רבה, רק חבל שאני לא באה עם אמא

טוב, נראה... אולי אמא של חברה שלי (שאני הולכת איתה) תוכל להיכנס (כמו שעושים בפסטיגלים שמשאירים משהו אצל השומר..) והיא תעזור לנו... ואם לא-אז לא נורא..אולי ננסה בכל זאת. אבל תודה רבה בכל זאת
ולפחות רואים טוב משורה ראשונה

למעלה