"כי יצאנו למסע אל הקוסם מארץ עוץ.."

Roni My Star1

New member
../images/Emo110.gifלמרות שלא ניראה לי שיש ..

אפשרות לקנות תוכניה מחוץ למחזמר..

Roni My Star1

New member
../images/Emo110.gif|נכון|כשהייתי בפסטיגל.....

כשקניתי את התוכנייה/דיסק אז איש אחד שילם עבור דיסק+DVD ואמרו שישלחו לו את זה הבייתה כי עדיין לא צלמו את הDVD.

../images/Emo187.gifאהה..לא ממש ראיתי אבל..

כשהייתי בתחנת הרכבת של האוניברסיטה היום [מי שלא יודע האוניברסיטה קרובה כמעט לכל הצגות החנוכה שמתקיימות בתל-אביב] אז היו שם מ=ל=א אנשים רובם כנראה מההצגות. אז קיצור היו שם ילדים קטנים שבטוח חזרו מההצגות לחלקם היו תוכניות של הפסטיגל ולחלקם של הקוסם. הם לא עיינו בהם אבל הצלחתי לראות את הכריכה והסיום של התוכניה-תמונות יפות בחרו. מחר יהיה פירוט שלם ומגילה אחת גדולה ממני[ותאמינו לי שתהיה כאן מגילה-אני כבר מוכרת בכתה בתור ילדת המגילות.]

x N O A M x

New member
שמחה שנהנתן. :]

היא כ"כ חמודה.
וגם אורלי כמובן. טוב, לפי הדברים שאמרת, אני בטוחה שזה יהיה מדהים. אללה שיגיע כבר יום שבתת

MaRiNa DuANi

New member
../images/Emo24.gif../images/Emo20.gif../images/Emo203.gif

כיף לך:]
אני שמחה שאת אבישי ואדווה נהנתם

Roni My Star1

New member
../images/Emo110.gifיואווו../images/Emo99.gifכמה מזל יש לך

בחיים
שמחה מאוד שנהנת
אורלי..
...ליב..
...רוני..
השתגעתי סופית
[מאהבה
]

יווו../images/Emo47.gif../images/Emo99.gifאיזה כיף לך!!!@^%$&

רוניייייי
איזה כיף לךךך!!! הלוואי עלייי
אני שמחה לשמוע שנהנתן וגם שמופע היה טוב, למרות שלא היה לי ספק בכלל שהוא יהיה יפה
אני כל כך מחכה להיות שם כבר
לראות את המופע
ואת רונייי

ווואיי שמחה בשבילכן..

חבל שנמחק לך מהמצלמה, אבל לא נורא גם בלי הסרטון והתמונות אני יודעת שרוני מוד מאוד אוהבת אותנווו.. עכשיו אני עוד יותר רוצה כבר ללכת להצגה הזאתת.

Roni My Star1

New member
../images/Emo110.gifאסור לנצלש להודעות נעוצות../images/Emo11.gif

וכבר היה שירשור לזה..

XkookiX

New member
../images/Emo99.gifואו!!!../images/Emo99.gif

מור אדווה ואבישי אני כול כך שמחה בשבילכם!!! מור לא נורא דברים כאלה קורים...יהיה טוב
איזו חמודה אורלי ורוני כמובן!!

הדיווח שלי מארץ עוץ..../images/Emo28.gif

אאז.נעלמתי לכם קצת,כן כן אח שלי החליט שמתחשק לו לשפץ לעצמו אתת החדר דווקא עכשיו. בקיצור אני מתנחלת אצל חברה קצת עד שהמחשב שלי יחזור. ...איך מסכמים ערב מדהים שכזה? בחלקו מדהים,בחלקו עצוב ומאכזב. לא,זה לא בגלל הילדה עם השמלה הכחולה והצמות..סתם התאכזבתי שנשארתי בחוץ לאחר כל מה שהשקעתי בשביל לבוא לשם אתמול. אבל לאחר דיכאון של שעה וחצי אורלי צצה לה משום מקום והכניסה אותנו.(וזו הזדמנות טובה לסגוד לאורלי.
) והתחלנו לראות את ההצגה המ ו ש ל מ ת הזאת. ולאחר שעתיים ורבע של זמן קסום הלכנו לרונקה מאחורי הקלעים. הילדה צצה לה והתחילה לחייך כמו..סמיילי מאושר[!?] וכל ההפקה,שאני אומרת אני מתכוונת ל-כ-ל ההפקה באה ואמרה לה שהיא הייתה נהדרתת..(איך לא?
) ורוני התרגשה..מאוד התרגשה.. והיא פשוט..חנקה אותנו בחיבוקים
ואני עדיין סוג של בהלם מהנשיקה והחיבוק המוחץ הזה..שנמשך כמה שניות מדהימות..אוף היא כזו חמודה עם צמות.
וגם לשם שינוי אבישי בא איתנו..אבל אחותו לקחה אותו הביתה לפני שנכנסנו..(אני מזכירה שישבתי איזה שעה בחוץ וקפאתי מקור,ולא אני לא רומזת לאיזה גביע או מדליה או לפחות חופשה באירופה על זה-סתם,החיבוק המדהים הספיק.
$#^) ואיך אני שחכתי,את ליב המדהימה הזו,הילדה הזאת פשוט מ-ש-ג-ע-ת ונתעלם מהעובדה שהיא התחילה לאכול לי את הטלפון להנאתה
ילדה מדהימה,בקיצור. ו..אין לי כ"כ הרבה מה לומר..חוץ מלמסור המון תודות לאנשים:
לאורלי,שאי אפשר להסביר כמה אני מודה לאישה הזאת.שעשתה מעל ומעבר לנסות ולהכניס אותי למרות שאני סתם ילדה.(רמז-שלא הורגת מכשפות בזמנה הפנוי..*שורק*)
לאיש אחד מרמת גן שהיה ממש נחמד וקנה לי פוסטר כי כנראה שבר לו את הלב לראות אותי בוכה בצד=\למרות שהוא לא יקרא את זה כנראה,אני ממש מודה לו. וכמובן לכל צוות הקוסם ואיך לא,לבלונדה הקטנה המשגעת המהממת המטרפת הזאת שאפשר להמשיך ולשבח אותה עוד הרבה זמן,
רוני, כמובן לא משנה מה יקרה שאת בסביבה אני תמיד אהיה מאושרת,אז כמו תמיד תודה.
מכל הלב. ו..מור, אני לא בטוחה אם אני יכולה להודות לך במלוא המילה למען האמת, אבל אני מודה על מה שעשית או לא עשית. ו..זהו, בקיצוש,לציטוט הברכה (ז"ל
)שרוני אמרה,תבואו לראות,יהיה שווה מהממם קסום ומומלץ בחום. אני מקווה שיחזור לי המחשב במהרה ושיתחילו למכור תדיסק של הקוסם כי אני מדקלמת שירים ב4 לפנות בוקר.

../images/Emo79.gif../images/Emo220.gifשמחה שנהנית../images/Emo24.gif.

אוחח.. אני מנסה לממצוא מישהו ללכת איתו ולא הולך לי
. עד שאני ימצא מישהו, הכרטיסים כבר יגמרו, אם הם לא נגמרו עד עכשיו.

למעלה