"כי יצאנו למסע אל הקוסם מארץ עוץ.."

"כי יצאנו למסע אל הקוסם מארץ עוץ.."

אתם באמת רוצים לדעת למה פתחתי את זה? טוב,אז היום בפעם הראשונה בחיי-הרגשתי מיוחדת
דיברתי עם אורלי [שלה אני עוד אודה בהמשך] לפני כמה ימים וביקשתי ממנה להפגש עם רוני בהצגה שאני הולכת אליה כדי לצלם ברכת חג שמח לפורום. אורלי אמרה לי שאני יכולה לבוא ביום שבת [שזה היה בעצם היום,הצגת הבכורה] לפני ההצגה ולצלם את רוני. שמחתי מאוד ואכן היום התייצבתי בהאנגר 11 המפורסם. היה קור אימים,קפא לי המוח ועוד שנייה התחלתי לדבר כמו קשקש[
]. אחרי כמעט שעתיים מייגעות של המתנה בחוץ,המפיק הגיע והכניס אותי. הגעתי עם אדווה ואבישי אבל עקב בעיות שאני לא ארחיב עליהן כאן,נכנסתי רק אני בהתחלה. הגעתי עם אורלי,שהגיעה עם הבת המקסימה שלה ליב
וראיתי חלק מהחזרות. אחרי זה הלכנו לחדר איפור עם רוני והיא התחילה להתארגן לקראת המופע הגדול
החדר הדי נחמד שהיה לה,היה קצת חסר אורות [דבר שגרם לנו לחפש מנורות ולחבר לחשמל] ובנוסף היא גם הייתה צריכה להתחלק איתו עם גיא אריאלי,אבי יופה ועוד כמה מהקאסט. גיא אריאלי וליאור שמש מ-מ-ש חולים והם לוקחים סירופים וכדורים בכמויות מסחריות פשוט
רוני הייתה קצת לחוצה,אז לא רציתי להפריע לה ויצאתי והנחתי לעצמי ש"חג שמח" כבר לא יהיה בשבילכם. אבישי,שכבר התייאש והיה צריך לחזור לירושלים,הלך. ואדווה נשארה בחוץ. יצאתי אליה ודיברנו קצת,בכ"ז,לא רציתי להשאיר את השיבוט הקטן שלי לבדה
ואז אורלי הגיעה והכניסה גם את אדווה. זהו,הכל מסודר,הכל בשליטה
ואז..אורלי אמרה שנשאר עד אחרי שתסתיים ההצגה ואז נצלם אותה,שזה אומר-נשארנו לבכורה
גאד,כמה שהדבר הזה יפה
התפאורה,התלבושות,השירים,הריקודים,פשוט הכל מ-ו-ש-ל-ם!
לכל מי שקנה את הכרטיס-זה שווה את הכסף ברמות מטורפות. אחרי שההצגה המדהימה נגמרה,בדיוק בשנייה הזו,נכנסנו לרוני וחיכינו לה,מרוב התרגשות היא פשוט חנקה אותנו מחיבוקים
היא מאוד התרגשה ואמרה שזה היה מפחיד ומלחיץ ומרגש והכל ביחד,היא כ"כ רעדה והתרגשה-חמודה שכמותה
ואז הקלטנו את הברכה,היא אמרה שהיא מאוד מתרגשת ושממש שווה לבוא לקוסם וחג שמח לכולם. החלפנו עוד כמה מילים ובדרך גם פגשתי את דפנה,יעל ועידו שבאו להגיד שלום לגברת המתוקיזה הזו
אמרנו שלום לדפנה,שהייתה מדהימה כהרגלה
ואני ואדווה חזרנו הביתה [עם ההורים המושלמים של אדווה
]. עכשיו אתם שואלים למה אין סרטון? למה אין תמונות? המצלמה החכמה מאוד שלי
מחקה את הכל! כן כן-את הכל! אוהו כמה שאני בכיתי על זה. אבל לא נורא,אתם יודעים שרוני אוהבת אתכם עם או בלי ברכה
ואני בטוחה שכולכם,או לפחות רובכם תהיו בהצגה ותחוו את הקסם בעצמכם
וחוץ מזה,אל תדאגו,אני אשתדל לפצות אתכם,מבטיחה!
ועכשיו ל
תודות
:
אורלי- תודה רבה רבה רבה ואין לך מושג עד כמה היא רבה
הפכת עולמות בשבילי,אין לי מושג איך הייתי יוצאת משם מחייכת אם את לא היית שם,תודה רבה רבה רבה!
כל צוות ההפקה של הקוסם שהיה צריך לסבול אותי מתרוצצת שם,למרות שלא תקראו את זה,אני מקווה שלא הפרעתי ואני מצטערת
לכל המאבטחים והשומרים שכבר הפכו לסוג של חברים שלי
וכמובן לאחת והיחידה שבשבילה אני בעצם כאן- רוני. מדהימה שכמותך,מסתבר שאדם עם טוב לב ונחמדות כאלה,אפשר באמת למצוא רק באגדות כמו "הקוסם". רוני,תודה על הכל הכל הכל,את יודעת כבר שכל חיוך שלך פשוט גורם לי לבכות מאושר
אני בחיים לא אפסיק להודות לך,פשוט אין כמוך. אני אוהבת אותך
לסיום אני יכולה להגיד,שזה היה אחד הימים הכי מושלמים בחיים שלי! חנוכה 2006 שליטה!
שיהיה לכולכם לילה מושלם,מצטערת אם חפרתי,הכל מאהבה
מור.

S H O O G I E

New member
יווו ../images/Emo99.gif../images/Emo105.gif

אני כ"כ שמחה שנהינת
איזו חמודה אורלי, וגם רוני ^^. אני בטוחה שהיה ויהיה מדהים!

S H O O G I E

New member
אגב, היכן אדווה? ../images/Emo12.gif../images/Emo105.gif

שמתי לב שהיא לא כתבה פה כר כמה ימים. בדרך- כלל גם יש סיכום שלה אחרי דברים כאלה
.

Roni My Star1

New member
../images/Emo110.gifאיזה כיף לה שיפוצים../images/Emo3.gif

כבר חשבתי שקרה משהו
איך הקלת על ליבי

Henush Duani

New member
זה כל כך מושלם...../images/Emo99.gif

איזה כיף לכםם
שמחה שנהנתם
ורוני...פשוט אין עליה
ואני הולכת לקוסם
אני כל כך מחכה לזה ועכשיו עוד מה שאמרת אז בכלל!!

dhtu

New member
איזה כיף לך!

ואני לא צריך תמונות ולא כלום כדי שנדע שרוני אוהבת אותנו

dhtu

New member
מור שכחתי משהו קנית את הדיסק של

הקוסם? עם כן איך הוא?

לפי מה שאני ראיתי,

לא מכרו לא את הדיסק ולא את הDVD. מה שהיה קצת מוזר. אולי לא ראיתי טוב. או שההצגה שהיינו בה היא ההצגה שצילמו לDVD,אין לדעת. אבל אדווה קנתה תוכנייה ופוסטר. והתוכנייה מדהימה

dhtu

New member
אני איקנה על בטוח גם

את התוכניה גם את הפוסטר וגם את הDVD והייתם בהופעה שצילמו בה!

../images/Emo79.gif../images/Emo220.gifיש מצב לקנות תוכנייה,

פוסטר, ושאר הדברים מחוץ למחזמר? כי אני לא אגיע... מקסימום אני אבנה על מישהו שיקנה לי ואני יחזיר לו.

למעלה