אוקיי יש לי משהו להגיד

אני יודעת שכמעט כולם פה מצביעים

והרבה.. אבל תראי.. צריך לתת הרגשה לכוכב שמעריכים אותו ואת מה שהוא עושה.. אני יודעת שיכול להיות שהגזמתי אבל בהחלט רצוי הטוב ביותר

ברור שרצוי הטוב ביותר../images/Emo45.gif

רק חבל שלא תמיד אפשר להשיג את הטוב ביותר. אני בדיוק כמוך - אני רוצה אותה בכל המצעדים ושהיא תזכה בתחרויות ובטקסי פרסים ומה לא.. אבל יש גם לזמרים אחרים מעריצים שגם הם יושבים ומצביעים להם כל יום! אז כנראה שלהם מצליח קצת יותר...

Henush Duani

New member
דעתי..

אני חושבת שרובנו או כולנו כאן משתדלים(ואני יודעת שזה קשה עכשיו לימודים וזה..) להעלות את רוני למקומות הראשונים ובאמת חבל שלא הכי הצלחנו אבל צריך להשתדל קצת יותר ואם כל אחד כאן יצביע בכל יום נגיע למקום טוב

KATYUHA

New member
יש לי משהו להגיד

את בהחלט צודקת שזה מעצבן שעכשיו רוני לא בראש המצעדים אבל אני גם מצדיקה פה את האחרים שאמרו שבגלל שהיא מתמקדת מדברים אחרים כרגע ולא במוסיקה...וחוץ מזה בגלל שעכשיו זה החודשים האחרונים שרוני בצבא זה הרבה יותר קשה וגם שהיא הצטלמה לראש גדול זה לקח הרבה זמן וכוח של רוני....לדעתי לא צריך ליהיות עצבניים בגלל זה לכול אומן יש את הרגע בו שומעים ממנו פחות ורגע ששומעים ממנו יותר.ואנחנו כמעריצים צריכים להעריץ אותה גם כשלא ממש שומעים ממנה וכשהיא לא בראש המצעדים...אין מה לעשות עכשיו רוני עסוקה במשהו אחר תראי עוד כמה חודשים היא תחזור למוסיקה ויהיו המון מצעדים שרוני תיהיה בהם בין המקומות הראשונים!

Lea Duani

New member
אויש../images/Emo122.gif../images/Emo122.gif

אז טעיתי לגביי מה שאמרתי
אנשים טועים
וזהו,רק רציתי להגיד את זה

KATYUHA

New member
חח חמודה אפשר להבין

אותך כול מעריץ של לא משנה איזה אומן טועה בגלל שרוצה שהאומן יצליח בכול דבר!וטוב שאת דואגת לדברים חשובים כאלה! קטיה

../images/Emo79.gif../images/Emo220.gifטוב סליחה...

עכשיו אני יהיה איתכם יותר קבוע, חוץ ממחשב אין לי כ"כ מה לעשות, חוץ משיעורים כמובן
בקיצקץ חזרתי
טוב אז ככה, רוני עבדה נורא, אבל נורא קשה בקיץ, ובגלל זה לא שומעים ממנה סינגלים חדשים, או עבודה על אלבום חדש. היא גם הופיעה בהמון עיתונים ועשתה המון ראיונות בזמן האחרון. אז מן הסתם שאנחנו לא צריכים אפילו לצפות שפתאום יצא איזה סינגלון מתוק, בגלל שהיא עמוסה עד מעל הראש. אם יצא משהו, מן הסתם שאנחנו נהיה הראשונים לדעת, ותמיד אנחנו נופתע, מכל מיני דברים. לדעתי לא צריך להעמיס עליה, עד שהיא לא תהיה מוכנה כדי להוציא דברים חדשים...

ספירוש7

New member
../images/Emo41.gifזה ממש מעצבן אבל..

מה לעשות?? רוני עושה 2 דברים ביחדד!! גם צבא וגם ראש גדול!! חכי חכי.. אחרי הצבא היא תחזור להיות תותחית כמו שהיא היום!!

לפי דעתי את לא צודקת..

לפעמים רוני למטה ולפעמים למעלה בימים של החופש היא הופיעה יום יום! ועכשיו מותר לה קצת מנוחה.. היא בסך הכל בן אדם ולא רובוט שכל שבועעיים תיהיה עם שיר/אלבום חדש.. וזהו.. אהה אבל את צודקת במשהו אחד:שהיא לא ניכנסת למעדים שכחו אותה! זה באמת לא יפה! שני.

למעלה