אוקיי יש לי משהו להגיד

אוקיי יש לי משהו להגיד../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

טוב..בזמן האחרון שמתי לב שמשהו לא בסדר,שמהו מתדרדר אני מתכוונת לזה שבזמן האחרון רוני כאילו.. יורדת זאת אומרת משהו כאן לא בסדר.. דוגמא: * רוני לא נכנסה למצעד היפים הנכונים של פנאי פלום| בלונד| (אפילו יאיר לפיד נכנס לשם
!|!) * רוני במקום ה5(
|
) במצעד של ראש אחד.. מקום חמישי?????? הלו זאת רוני אנחנו מיקמנו אותה הרבה יותר. * רוני לא קיבלה מועמדויות בטקסי פרסים האחרונים.. [היו כמה] נכון שרוני עכשיו בצבא.. ונכון שזה קשה והיא הצטלמה לראש גדול והיא מדגמנת וכו' אבל זה תלוי הרבה הרבה בנו!! נכון שכל פעם נפתחים שרשורים נעוצים של הצבעות אבל לא כולם מצביעים.. לא כולם משתדלים
ראיתם לדוגמא את סקעת? המעריצים מצביעים לו כל הזמן,והוא זוכה גם כשלא מגיע לו אבל זו לא הנקדוה עם כל החפירות שאני חופרת פה ובטח מצאתי כבר את יהלומים..
עדיין צריך להשתדל יותר.. במיוחד כשעכשיו כל המצעדים.. פתרונות: הכי הכי חשוב להצביעה במצעדים.. ברדיו.. ואין כזה דבר כולם מצביעים אז קול אחד לא ישנה כלום.. הוא כן!! אדווה פותחת מדי שבוע ימי ראשון את שרשור המצעדים ושם תצביעו.. יש מצעדים שרוני נעלמה מהם ולא ברור למה.. אז אם יש פורום למצעד לשאול.. אפשר לשלוח E-MAIL, להתקשר .. ועוד ועוד.. אני מקווה שהבנתם את זה וחשוב מאוד לממש את זה כדי שרוני תחזור כמו פעם להיות בראש כל המצעדים.
אילנה

Lea Duani

New member
../images/Emo45.gif|צודקת ב100%../images/Emo85.gif

ולא,אני לא חולה[למי ששואל וברוך השם שאני לא חולה
] אני פשוט מתחילה בשעה 9:20

MaRiNa DuANi

New member
../images/Emo45.gifאת צודקת לפי דעתי...../images/Emo75.gif../images/Emo74.gif

אבל..אני אומרת שרוני לא היתה צריכה ללכת לצבא בגלל..כאילו יש לה עוד עבודות אחרות לעשות המון המון
אבל בכל זאת רוני תמיד יודעת מה היא עשה ואני בטוחה שהיא הלכה לצבא בגלל סיבות אישיות
ורוני תמיד תישאר רוני

נסיכת pop

New member
הטענה שלך ממש לא נכונה!

אם רוני לא עושה מוזיקה כרגע כמו שהזכרת[הצטלמה לראש גדול דיגמנה וכו'..] אין שום סיבה שהיא תכבוש מצעדים ! לא יודעת אם שמת לב שבזמן האחרון יש אמנים נורא נורא טובים כמו סקעת, נינט, קרן פלס ואי אפשר להתעלם מזה שכל שיר שהם מוציאים מתנגן ברדיו כל היום. מה לעשות,לרוני היו ימים טובים יותר וסינגלים מצליחים יותר! אבל את לא יכולה להאשים גולשים שהם לא מצביעים לרוני אם אין להם איפה ולמה להצביע לה... שיר שיצא לפני שלושה חודשים צריך להיות להיט היסטרי כדי שישיאר בין ה5 מקומות ראשונים עדיין... ברגע שרוני תחזור להתעסק במוזיקה אני מאמינה שהיא שוב תושמע ברדיו בדיוק כמו פעם.

לדעתי את לא ממש צודקת

רוני לא עובדת עכשיו על אלבום חדש או משו אז למה שהיא תצליח במצעדים?? צריך עכשיו לתמוך בה בקטע של המשחק ונראה מה יהיה..

papashdon

New member
תראי,

לכל אומן יש רגעים שבהם שומעים ממנו פחות. אבל זה לא אומר שזהו, שרוני "עוצרת". להפך! היא עובדת במרץ על המון דברים. אז נכון..עכשיו אין אלבום חדש, או שום דבר עדכני...אבל בקרוב הכל יגיע.. ותאמיני לי, יימאס לך לשמוע את השם 'רוני' ברדיו
. חוצמזה שאנחנו עובדים על פרוייקט קטן
.

יש לי הרגשה שלאיזה מפגש או איזה משה

*או איזה משהו שנעשה ביחד עם רוני[טוב זה הכי הגיוני
]

אני לא בטוחה שזה נכון ב-100%

תראי... ברור שהייתי רוצה שרוני תגיע למקומות הראשונים בצעדים ושהיא תיכנס לכל טקסי הפרסים וכולם פה בטח רוצים - אבל זה לא תמיד בשליטתינו. תראי, הייתי מאוד רוצה לראות את רוני מועמדת בטקסים האחרונים בתור זמרת השנה אבל מה לעשות
לא הכניסו אותה.. וזה למשל משהו שאין לנו מה לעשות בנידון.. כאילו, לא הכניסו אותה - אז לא... ולנו אין שום דבר שנוכל לעשות נגד זה. ונגיד במצעדים - אני חושבת שאנחנו דווקא מצביעים [אולי לא כולנו אבל אני חושבת שהרוב פה דווקא כן מצביעים] וזה ממש לא קשור. אחרי הכל בזמן האחרון שירים חדשים יוצאים בכמויות ואנשים מצביעים למבצעים של השירים החדשים. ולמשל זה לא שאנחנו לא מצביעים - אנחנו כן.. אבל יש עוד מלא מעריצים של זמרים אחרים שמצביעים להם. יש הרי מאות [רק מאות
אלפים
] מעריצים של נינט או של הראל סקעת שיצביעו להם בכל המצעדים. וככה גם לדעתי נינט זכתה בתור זמרת השנה ובתור כוכבת השנה במגזין "ראש1" אין לנו מה לעשות נגד זה...הרי גם לכל שאר הזמרים שהיו מועמדים הצביעו כל מאות המעריצים שלהם. שורה תחתונה. אני לא קוטלת את דעתך. אני גם חושבת שרוני נעלמת לנו מהמצעדים ומטקסי הפרסים בזמן האחרון. אבל לא תמיד יש לנו מה לעשות כי על כל הצבעה שלנו למצעד - יש הצבעה לנינט או להראל סקעת... וסורי על החפירה

למעלה