הופעהה של רוני היום

הופעהה של רוני היום ../images/Emo99.gif

כל מי שהולך להופעה של רוני שיהנה מאודד תספרו איך היה ובעיקר תצלמו הרבהההה אז בקיצור תהנווווו ביושש

יש לרוני הופעה היום../images/Emo35.gifמתי../images/Emo35.gif../images/Emo12.gif

בכל אופן.. אני הולכת להופעה שלה ביום חמישי בעכו
ישש... אני מבטיחה להביא תמונות

Lea Duani

New member
איפה תעמדי?!

אני יעמוד מצד שמאל של הבמה..
כי שם הם עולים אבל מהצד השני הם ניכנסים למאחורי הקלעים...[כששי גבסו היה הוא לא הביא חתימות,אוף
] אני מקווה שרוני תביא ,היום הכיתה שלי התארגנה למחר..
בקיצוררר מחר הולך להיות שמייח

לא יודעת איפה אני אעמוד../images/Emo9.gif

אולי ננסה (אני הולכת עם טל - חולה על רוני1) בצד שמאל כדי לראות אותה עולה לבמה ואם לא ננסה בצד ימין
ויש מצב שיתנו לילדים להכינס מאחורי הקלעים?

Lea Duani

New member
היא עולה מצד ימין אבל בכלל ../images/Emo42.gif

היא ניכנסת מצד שמאל...אני עומדת בצד ימין
....אני באה ב-6 כדיי להיות ראשונה חחח..

אני חושב שראיתי אותך

היית ליד האוטו ואמרת לילדים המשוגעים שקפצו עליה לאוטו אל תדפקו לה על החלון זו היית את כי ראיתי פה כמה תמונות שלך וראיתי אותך שם

היה הופעה פגז כמו תמיד

וגם כמו תמיד הצלחתי להכיר לי שם אנשים שעזרו לי להגיע לשורה הראשונה לא שבגדר הראשונה הראשונה איפה שיושבים במרצפות אני לא אספר הכול אין לי כוח אבל זוכרים שאמרתי שהיום יש לי יום הולדת אז אמא שלי הצליחה להשיג לי חתימה לכבוד היומהולדת רוני חתמה לי בכבודה ובעצמה ולא ידעתי על זה וכשראתי את האוטו ושהיא חתמה היה מוכר לי הפנקס אבל לא ידעתי שזה בשביליוחשבתי בלב איזה מניאק הילד שחותמים לו וזה ואז אמא שלי באה והביא לי את הפנקס וזה היה מה זה מלהיב הייתי בשוק קבלו מה היא רשמה 5.9.06 למתן המקסים! תודה שעשית את כל הדרך אלי! המון המון מזל טוב ב-ואז יש לב ואזS ואז ד ואז רוני קבלו את החתימה תראו איזה יופי סתכלו תמונוה

טוב העלתי כמה תמונות שנראות די טובו

ת http://www.tapuz.co.il/Albums/album/userAlbum.asp?a=389036 ויש לי שאלה אם אני אשלח לרוני במסר אישי תמונה שלי היא תקבל את המסר? כי אני רוצה שהיא תזהה אותי כי אני גורר את המשפחה להופעות שלו בכל מיני מקומות ותדע למי היא חתמה אז מה אתם אומרים לשלוח או לא?

למעלה