מי הם חברי פורום רוני?

rain9

New member
עונה

-שם: טל -גיל: עוד שבוע 16 קצת על עצמי: ילדה שמחה שאוהבת את החיים ((= (אני יודעת?) -תאריך לידה: אוגוסט -משהו מצחיק שקרה לכם: אני לא ממש זוכרת משו מיוחד -דברים שאני מפחד מהם: יש לי פחד מוות מזריקות -כמה זמן אני חבר בפורום רוני: שלוש שנים (לא ממש כותבת אבל תמיד קוראת) -כמה פעמים פגשתי את רוני: 9 פעמיים (לא כולל הופעות) -תוכניות טלוויזיה אהובות: האלופה השמיניה חברים -אתרי אינטרנט אהובים: לא יודעת... -זמרים אהובים: קרן פלס רוני -שיר אהוב במיוחד: אם אלה החיים -מאכל אהוב: שניצל -חג אהוב: שבועות תמונה אהובה: [אתם מוזמנים להוסיף] - אן -אם הייתי חיה, הייתי..: חתול -מסר לאומה: העולם מצחיק אז צוחקים

אני עונהה../images/Emo13.gif

-שם: ספיר -גיל: 12 וכמה חודשים. קצת על עצמי: אממ...אני מעריצה את רוני [מן הסתם
] ואני אוהבת לרכב על סוסים ,להיפגש עם חברות וכל מיני דברים... -תאריך לידה: 10.3.94 - התאריך של רוני! איזה כבודד
-משהו מצחיק שקרה לכם: -דברים שאני מפחד מהם: אני מפחדת מהמוות ומכל מיני חרקים מגעילים כמו ג'וקים.. -כמה זמן אני חבר בפורום רוני: פחות משנה...בערך 6-7 חודשים. -כמה פעמים פגשתי את רוני: רק פעם אחת [טוב גם משהו. לא?] -תוכניות טלוויזיה אהובות: השיר שלנו, אבודים, ראש גדול... -אתרי אינטרנט אהובים: הרשמי של רוני (שאני נכנסת כל יום) וחוץ מזה אין לי אתרים קבועים שאני נכנסנת אליהם..כל פעם אני רואה אתרים חדשים
-זמרים אהובים: רוניייייי
אבריל לאבין ועוד כמה שאני מידי פעם שומעת את השירים שלהם אבל אני לא מגידרה אותם כ'זמרים אהובים'... -שיר אהוב במיוחד: כל השירים של רוני ובעיקר : 'סוכריה', 'מכתב פרידה' ו'מותק 2' ועוד כמה שירים כמו 'כשאתה כאן' , 'Where'd You Go' , 'Hips Dont lie' 'Beep' ועוד כמהה -מאכל אהוב: קוסקוס
-חג אהוב: אני אוהבת 2 - את פורים ופסח. תמונה אהובה: [אתם מוזמנים להוסיף] יש מלא אבל בחרתי בזו
-אם הייתי חיה, הייתי..: כלבבב
-מסר לאומה: תהיה עצמך

../images/Emo126.gif../images/Emo221.gifאאאאאאאני../images/Emo9.gif../images/Emo85.gif

-שם: ירדן
אני מתה על כדורסל ומחשבים, אני מאוד אוהבת לשחות, יש לי כלבה ו-2 אחים [בנים
] אחד בן 9 ואח בן 5 ימים
-תאריך לידה:12.5.94 -משהו מצחיק שקרה לכם:נפלתי לבריכה שלי בבית
-דברים שאני מפחד מהם:חלומות רעים
-כמה זמן אני חבר בפורום רוני:10 וחצי חודשים - אני יודעת בעל פה
-כמה פעמים פגשתי את רוני:שתיים
-תוכניות טלוויזיה אהובות:הישרדות
ודריק וג'וש
-אתרי אינטרנט אהובים:טיפו - tipo.co.il והאתר שלי בטיפו חיחי tulip1.tipo.co.il -זמרים אהובים:רוני
, קרן פלס
, דניאל זילברשטיין
וקלי קלארסון
-שיר אהוב במיוחד:"מנגינה שקטה" - רוני
ו"שיהיה לנו בית" - קרן פלס
-מאכל אהוב:שניצל
-חג אהוב:פסח
תמונה אהובה: [אתם מוזמנים להוסיף]
-אם הייתי חיה, הייתי..:דובי
-מסר לאומה:יש לי אח ויש לי אח

dance girl1

New member
אני-

שם:גל
קצת על עצמי:יש לי חתולה לבנה אנגורה בשם תותי והיא מפגרת,אני שונאת בדם את ה2red_hot_chili_peppers ,אני אוהבת שקוראים לי גלי.
תאריך לידה:24.4.96 ה' באייר יום העצמאות.
משהו מצחיק שקרה לכם:לא זכור לי כרגע :S
דברים שאני מפחד מהם:נחשים,מוות,חרקים מגעילים.
כמה זמן אני חבר בפורום רוני:-שנה,עוד מעט שנתיים.
כמה פעמים פגשתי את רוני:2 ובהופעות 2
תוכניות טלוייזיה אהובות:זואי 101, פלוריסייטה, דרייק וג'וש,השמינייה .
אתרי אינטרנט אהובים:אין לי.
זמרים אהובים:רוני,ולהקות-BEP והתחלתי לחבב את הדיימונדז
שיר אהוב במיוחד:עולם דיגטלי-רוני ו-pump it בלק אייז פיז
מאכל אהוב:עוף בקנג'י [עוף בסגנון הודי]
חג אהוב:יום העצמאות
תמונה אהובה:אין לי
אם הייתי חיה הייתי:דולפין
משר לאומה:תאמין בעצמך זהו..

MaRiNa DuANi

New member
עונעע../images/Emo13.gif

-שם:מרינה -גיל:10 וחצי קצת על עצמי:אמ..אני שרופה על רוני בדם אני אוהבת לראות השיר ש'לנו מה עוד אני רוקדת ושרה -תאריך לידה:25.4.1996 -משהו מצחיק שקרה לכם:שלימדי את חברה ש'לי חן בדיחות השיעור ת'נך ועשינו כאילו אנחנו קוראות ובסוף קיבלנו 100
היה לי עוד אבל אני לא זוכרת את כולם
-דברים שאני מפחד מהם:יתושים נחשים ומוות ברור
-כמה זמן אני חבר בפורום רוני:המון שנים אבל שחכתי.. -כמה פעמים פגשתי את רוני:2 -תוכניות טלוויזיה אהובות:השיר שלנו וראש גדול -אתרי אינטרנט אהובים:פורום רוני -זמרים אהובים:רוני ויש לי עוד אבל כאילו אני אוהבת קצת טיפה.. -שיר אהוב במיוחד:ואוווו יש לי המון
-מאכל אהוב:המבורגר -חג אהוב:אמ..לא זוכרת.. תמונה אהובה: [אתם מוזמנים להוסיף]יש לי המון אני אוהבת את כולן כאילו של רוני.. -אם הייתי חיה, הייתי..:חתולה -מסר לאומה:אין

../images/Emo3.gif

-שם: מור -גיל: 15 וחצי -תאריך לידה:01.04.1991 -משהו מצחיק שקרה לכם: רוני הרביצה לי
-דברים שאני מפחד מהם: חושך,בדיקות דם,זריקות,ג'וקים ורוני
-כמה זמן אני חבר בפורום רוני: שנתיים בערך.. -כמה פעמים פגשתי את רוני: בסביבות ה12 פעמים.. -תוכניות טלוויזיה אהובות: השיר שלנו,The OC,מגרש ביתי,עכשיו טורי,My Own,Pimp My Ride ו-Y בעשר. -אתרי אינטרנט אהובים: תפוז שליטע
-זמרים אהובים:רוני,הילארי דאף,ג'וג'ו,אשלי סימפסון,לינדזי לוהאן,אבריל לאבין,ניק לאשיי,בריטני ספירס,ריאהנה,הראל סקעת,נינט,שירי מימון וכריסטינה אגילרה. -שיר אהוב במיוחד: Too Little Too Late-Jojo -מאכל אהוב:קוסקוס
-חג אהוב:פסח
תמונה אהובה: מחתימות בבת-ים ב24.06.05-תודו שהיא בובה פה
-אם הייתי חיה, הייתי..ג'ירפה,אני בגובה המתאים לפחות
-מסר לאומה: קח פרי ותהיה לי בריא

למעלה