מי הם חברי פורום רוני?

RoNi BeAt GiRl

New member
עונה../images/Emo54.gif

-שם:אירנה -גיל:11 קצת על עצמי:אני שרופה על רוני ואוהבת חתולים:) -תאריך לידה:1.2.95 -משהו מצחיק שקרה לכם:בפעם הראשונה שהתקשרתי למיספר של רוני של הסטאר פארטי אז לא ידעתי שזה מוקלט. אז רוני אומרת שם:שלום זאת רוני,ואני כזאת ''הלו רוני''
-דברים שאני מפחד מהם:נחשים חושך ומים עמוקים -כמה זמן אני חבר בפורום רוני:לא יודעת..היו לי 3 כינויים.. -כמה פעמים פגשתי את רוני:1.. -תוכניות טלוויזיה אהובות:השיר שלנו,ראש גדול -אתרי אינטרנט אהובים:האתר שלי על רוני,האתר רישמי של רוני,פורום רוני,ואתר אחד של עדי הימלבלוי
-זמרים אהובים:רוני...
-שיר אהוב במיוחד:סוכריה מנגינה שקטה ובא לי -מאכל אהוב:במבה,מקדונל'ס... -חג אהוב:פורים
תמונה אהובה: [אתם מוזמנים להוסיף]
-אם הייתי חיה, הייתי..:חתולה
-מסר לאומה:אין..

RoNi BeAt GiRl

New member
תיקונים../images/Emo54.gif

זמרים אהובים:רוני
עדי הימלבלוי אושרי כהן אניה בוקשטיין בר רפאלי..אבל הכי את רונע
דברים שמפחידים אותי:מוות,מים עמוקים,חושך,נחשים,ג'וקים
,מדוזות
סלעים ועצות..

ShIr LoVe RoNi1

New member
../images/Emo42.gif../images/Emo23.gifאממ תקשיבי משהו ../images/Emo6.gif

עדי הימלבלוי, אניה בוקשטיין, אושרי כהן ובר רפאלי הם ל=א זמרים
יש לך טעות "קטנה"

עונהה../images/Emo80.gif

-שם:עדי
-גיל:בנובמבר 12 קצת על עצמי:אממממ..לא נעים להגיד אבל אני חברה טובה ואמיתית,אני אוהבת לשיר ולרקוד ואני ממש אוהבת את רוני-עד כדי כך שאין מישהו שקרוב אלי ולא יודע את זה..
-תאריך לידה:28.11.1994 -משהו מצחיק שקרה לכם:מממ..אני צריכה לחשוב על זה.. -דברים שאני מפחד מהם:אמממ..חרקים ומוות-בייחוד עכשיו.. -כמה זמן אני חבר בפורום רוני:אממ חצי שנה בערך..פחות או יותר -כמה פעמים פגשתי את רוני:פגשתי רק במפגש האחרון,וראיתי פעמיים בפסטיגל..לא הזדמן לי ללכת להופעות -תוכניות טלוויזיה אהובות:"זואי 101" "לא מדהימה" "ראש גדול"...זהו נראלי -אתרי אינטרנט אהובים:אממ..תפוז,הפורום הרשמי של רוני(ואף אחד כאן לא ידע את זה
),ואלה..ונראה לי זהו.. -זמרים אהובים:רונוש כמובן
קצת בריטני קצת הראל סקעת וקצת נירית מיליס(ואני יודעת שלא כולכם מכירים אותה) -שיר אהוב במיוחד:
קצת יותר מכולם..אבל אני מאוד אוהבת את כל השירים של רוני.. -מאכל אהוב:אממ ביצה קשה/חביתה..וגבינה בולגרית וזיתים ירוקים דפוקים ועוד כל מיני
-חג אהוב:חנוכה-היומולדת שלי תמונה אהובה: [אתם מוזמנים להוסיף]אממ אין לי אחת -אם הייתי חיה, הייתי..:לא יודעתת -מסר לאומה:אממ תהיו אתם ותהינו ממה שיש לכם.... איזה שאלון מעניין יצא לי

ספירוש7

New member
../images/Emo41.gifעונהנהנה

-שם: ספיר -גיל: 11 וחצי -קצת על עצמי: אני מתה על רוני (ברור) ואני עולה לכיתה ו'.. -תאריך לידה: 9.2.1995 -משהו מצחיק שקרה לכם: אחותי נוחרת.. -דברים שאני מפחד מהם: נחשים וג'וקים.. -כמה זמן אני חבר בפורום רוני: לפני בערך חודשיים או שלוש.. -כמה פעמים פגשתי את רוני: פעם אחת לצערי!! -תוכניות טלוויזיה אהובות: פלוריסיינטה,השיר שלנו,בצפר,דרייק וג'וש,זואי 101 -אתרי אינטרנט אהובים: שום דבר מיוחד.. -זמרים אהובים: רוני שירי מימון,רן דנקר,הראל סקעת וכו'.. -שיר אהוב במיוחד: של רוני?? מכתב פרידה.. -מאכל אהוב: כמעט הכל..-חג אהוב: פורים תמונה אהובה: [אתם מוזמנים להוסיף] -אם הייתי חיה, הייתי..: אין לי שמץץ.. לא רוצה להיות חיה.. -מסר לאומה: חח.. אן לי..

עונה..

-שם:אילנה -גיל:12.5 קצת על עצמי:שחיינית טובה.. (ולא משוויצה יש לי מדליות),כותבת שירים,רוקדת טיפה שרה [במקלחת],יש לי אחות קטנה קרציה.. אני תלמידה טובה אבל מדנית טיפה וזהו. -תאריך לידה:25.12.93 -משהו מצחיק שקרה לכם:אני לא אמורה לדבר על זה אבל כשהייתי בת 7.5 אכלתי המון ספגתי עם רוטב ואז התעטשתי וכל הראש עם הנזלת נכנס לי לכל הספגתי.. וזה היה ארוע משפחתי.. -דברים שאני מפחד מהם:אה..חושך ואני לא מפחדת אלא נגעלת מג'וקים,תולעים ונחשים אבל כשאני רואה אותם אני צועקת אימל'א -כמה זמן אני חבר בפורום רוני:לא יודעת..בערך שנה -כמה פעמים פגשתי את רוני:4 -תוכניות טלוויזיה אהובות:האלופה,השמיניה,רוקדים עם כוכבים וזואי 101 בניקולודיאון -אתרי אינטרנט אהובים:אה בעיקרון רק הפורום.. אבל אני אוהבת אתרי בדיחות,ויש אתר אחד להלבשת כוכבים הוליוודיים.. הנה הוא: http://www.stardoll.com/stardolls.php אבל זה סתם בשביל הצחוקים. -זמרים אהובים:
רוני
ואת השירים של הראל מויאל טיפה -שיר אהוב במיוחד:כולם של רוני -מאכל אהוב:סלט יווני ועוף של אמא -חג אהוב:פסח בגלל החופש ול"ג בעומר בגלל הבילוי עם החברה תמונה אהובה: [אתם מוזמנים להוסיף]-יש לי המון -אם הייתי חיה, הייתי..:בדקתי באתר כזה שנותנים שם ושם משפחה ואומרים איזו חיה אתה אז יצא לי אריה אבל אני יותר דולפין -מסר לאומה:אומה יקרה...:::אין לי מסר בשבילך

roniyana

New member
../images/Emo192.gifעונה

-שם: יאנה -גיל:13 קצת על עצמי:חולה על רוני! מתה על השיר שלנו -תאריך לידה:1.7.1993-היום הראשון של החופש הגדול {קול אה!?} -משהו מצחיק שקרה לכם:כלום -דברים שאני מפחד מהם:שיפול טיל ליד הבית שלי -כמה זמן אני חבר בפורום רוני:לא יודעת היה לי עוד כינוי -כמה פעמים פגשתי את רוני:אף פעם
-תוכניות טלוויזיה אהובות:השיר שלנו..ברור -אתרי אינטרנט אהובים:האתר שלי,האתר הרשמי של רוני,וואלה -זמרים אהובים:רוני,ריהאנה,הראל סקעת,כריסטינה אגילרה,ביונסה,ועוד... -שיר אהוב במיוחד:UNFAITHFUL -מאכל אהוב:פיצה -חג אהוב:אמממ פורים תמונה אהובה: [אתם מוזמנים להוסיף] -אם הייתי חיה, הייתי..:לא דעת -מסר לאומה: נסראללה אן שתמות חלאס כבר!!

orbu7

New member
רעיון טוב

שם:אור גיל:16 קצת על עצמי:זמר,כרגע עדיין עובד על השחקן שבתוכי,אני אדם מאוד רגיש,מת על סרטים וגם על מוזיקה. תאריך לידה:3.3.1990 משהו מצחיק שקרה לי:שום דבר דברים שאני מפחד מהם:אני אומר שאני חסר פחד ואני לא כמה זמן אני חבר בפורום רוני:כמעט שנה כמה פעמים פגשתי את רוני:פעמיים ראיתי אותה תוכניות טלוויזיה אהובות:דיג'ימון,טוטלי ספייס 3,סוניק X,ילדות רעות,וזהו בערך.... אתרי אינטרנט אהובים:YOUTUBE,תפוז,וואלה!!,ו-MSN. זמרים אהובים:אווווווווווווו הרבה-לפי סדר האלף בית-איה כורם,איריס פרחי,בקסטריט בויז,הדג נחש,טיפקס,מירי מסיקה,סאבלימינאל,עברי לידר,קרן פלס,רוני,שירי מימון. שיר אהוב במיוחד:בקסטריט בויז EVERYBODY מאכל אהוב:לא יודע חג אהוב:חנוכה
תמונה אהובה
אני אם הייתי חיה הייתי-
או
מסר לאומה:תהיו חזקים!!!

papashdon

New member
../images/Emo26.gif../images/Emo24.gif../images/Emo152.gif../images/Emo44.gif../images/Emo27.gif

-שם:
אבישי -גיל: 14 וקצת קצת על עצמי: גר באיזור המרכז, עולה לכיתה ט'
-תאריך לידה: 7.5.92 -משהו מצחיק שקרה לכם:
וואו...אני ממש לא זוכר. -דברים שאני מפחד מהם: מלחמות.
-כמה זמן אני חבר בפורום רוני: שנתיים וחצי. אני חושב
-כמה פעמים פגשתי את רוני: פעם אחת -תוכניות טלוויזיה אהובות: השמינייה, האלופה, ארץ נהדרת, כוכב נולד
-אתרי אינטרנט אהובים: תפוז, ישראבלוג -זמרים אהובים: רוני [כמובן], קרן פלס, מירי מסיקה, שי גבסו, קלי קלארקסון. -שיר אהוב במיוחד: המ..אני חושב ש-'שיהיה לנו בית'/קרן פלס. -מאכל אהוב: המבורגר
-חג אהוב: פסח -אם הייתי חיה, הייתי..: אין לי תשובה על זה
-מסר לאומה: תאמינו במי שאתם

עונהה..../images/Emo9.gif

-שם:אדווה -גיל:13 קצת על עצמי:אממ אני סתם בנאדם יבש 0__O -תאריך לידה:23.9.93 -משהו מצחיק שקרה לכם:אני מעדיפה לא להביך את עצמי בציבור
-דברים שאני מפחד מהם:הראל סקעת
-כמה זמן אני חבר בפורום רוני:חצי שנה
-כמה פעמים פגשתי את רוני:10 או יותר אם אני לא טועה
-תוכניות טלוויזיה אהובות:זואי 101,השיר שלנו,חברים. -אתרי אינטרנט אהובים:www.roni-pop.co.il -זמרים אהובים:רק ורק ורק...רוני
-שיר אהוב במיוחד:סוכריה
-מאכל אהוב:פיצה
-חג אהוב:אני לא סגורה על זה תמיד יש משהו שהורס.. תמונה אהובה: [אתם מוזמנים להוסיף]הדבר הכי מדהים ברוני
-אם הייתי חיה, הייתי..:ציפור
-מסר לאומה:אין לי:-\

עונה../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif|!!|../images/Emo70.gif

-שם:בתאל -גיל:12 קצת על עצמי:אני אוהבת לשיר, ולרקוד ,לאכול, ולישון, -תאריך לידה: -משהו מצחיק שקרה לכם:יש על מיני... -דברים שאני מפחד מהם:גו'קים ומווות, -כמה זמן אני חבר בפורום רוני:אין לי מושג... -כמה פעמים פגשתי את רוני:3 פעמים -תוכניות טלוויזיה אהובות:ראש גדול,השיר שלנו,ופלוריסינטה, -אתרי אינטרנט אהובים:האתר של רוני,וואלה,תפוז,והאתר שלי ושל שני.. -זמרים אהובים:רוני,דניאל זילברשטיין,בריטני,רן דנקר, -שיר אהוב במיוחד:אדוני של רוני -מאכל אהוב:ה-כ-ל! -חג אהוב:כולם אבל במיוחד פורים...:))) תמונה אהובה: [אתם מוזמנים להוסיף]יש אבל כלל מיני בעיקר של רוני ודניאל.. -אם הייתי חיה, הייתי..:ציפור,ויתוש... מסר לאומה:עם יש לך חלום לך עליו...ואל תוותר אפילו עם זה יהיה קשה לך...

מיתרוש12

New member
עונהה ../images/Emo204.gif

-שם:מיתר -גיל:12 קצת על עצמי:אני אוהבת לשיר ,לרקוד ולשחק בדרמה.. אני מתה על רוני ודניאל המושלמים שלי
לא סובלת שקרנים וצבועים -תאריך לידה:31.5.94 -משהו מצחיק שקרה לכם:לא נזכרת עכשיו -דברים שאני מפחד מהם:חרקים,זחלים,מעופפים,כל המפשחה שלהם
-כמה זמן אני חבר בפורום רוני:במשתמש הזה אולי כמה חודשיים אבל לפני זה היה לי משתמש אחר אז אני בערך שנה ומשו בפורום -כמה פעמים פגשתי את רוני:לא פגשתי
-תוכניות טלוויזיה אהובות:השיר שלנו,האלופה,אממ וזהו.. -אתרי אינטרנט אהובים:הפורום של רוני
,האתר של רוני,הפורום של דניאל זילברשטיין,וואלה ווואלה כיף -זמרים אהובים:רוני
דניאל זילברשטיין
והראל מויאל -שיר אהוב במיוחד:אממ יש הרבה אבל הכי הרבה זה מנגינה שקטה,זמן וכשאתה כאן -מאכל אהוב:פיצה וצי'פס -חג אהוב:פורים תמונה אהובה: [אתם מוזמנים להוסיף] -אם הייתי חיה, הייתי..:חתול.. -מסר לאומה:תושבי הצפון-תהיו חזקים

עונה.. ../images/Emo13.gif

-שם:נופר -גיל:13 -קצת על עצמי: אני רוקדת ואוהבת לרקוד-קלאסי מודרני וג'אז, אוהבת להפגש עם חברות,מסיבות,ים, בריכה,רוני, מוסיקה,מחשב וטלווזיה.. -תאריך לידה: 18.6.93 -משהו מצחיק שקרה לכם:אממ.. תפקתי את הראש שלי במשקוף של הדלת של החדר של אח שלי.. [זה לא היה כזה מציק-זה בעיקר כאב] אבל עכשיו שאני ניזכרת בזה זה מצחיק אותי.. -איך ניראתי-כל הפרצוף שלי היה מעוך כזה.. חחח.. -דברים שאני מפחד מהם: ג'וקים וכל החרקים הקטנים האלה,טיפה מחושך,נחשים. -כמה זמן אני חבר בפורום רוני:אממ.. ניראה לי ששנה\שנה וחצי בערך. -כמה פעמים פגשתי את רוני: 1..
-תוכניות טלוויזיה אהובות: האלופה,פלורסיינטה,כוכב נולד. -אתרי אינטרנט אהובים:תפוז,וואלה -זמרים אהובים:רוני
הראל,הראל,נינט,עידן יניב. -שיר אהוב במיוחד:"כאתה כאן"-נינט טייב "מנגינה שקטה" רוני -מאכל אהוב: שניצל ופירה. -חג אהוב:פורים..-הכי.. אבל אני אוהבת את כל החגים. תמונה אהובה: [אתם מוזמנים להוסיף]-אין -אם הייתי חיה, הייתי.. חברות שלי אומרות ש-ברווז..כי כיאילו אני עוזרת ודואגת לכולם. -מסר לאומה: החבר האמיתי זה החבר שיודע עלייך הכל,ובכל זאת נישאר חבר שלך.

sapi1212

New member
עונה ../images/Emo3.gif

-שם: ספיר -גיל: בדצמבר 15 קצת על עצמי: אממ.. עולה לט', אוהבת לרכב על סוסים, גרה בקרית מוצקין והרשימה עוד ארוכה. -תאריך לידה: 17.12.91 -משהו מצחיק שקרה לכם: יש מלאאא. -דברים שאני מפחד מהם: לא ממש מפחדת, אבל נגעלת מג'וקים. -כמה זמן אני חבר בפורום רוני: בנובמבר שנתיים =] -כמה פעמים פגשתי את רוני: 8 -תוכניות טלוויזיה אהובות: "השמינייה", "לרדת בגדול" וכל מיני תכניות ריאליטי אחרות. -אתרי אינטרנט אהובים: תפוז [כולל כל הפורומים שאני חברה בהם], האתר הרשמי של רוני, האתר שלי ושל חברה שלי על סימס..
-זמרים אהובים: רוני, עברי לידר, איה כורם, דניאל זילברשטיין.. -שיר אהוב במיוחד: יש המון. -מאכל אהוב: אוכל סיני בעיקר. -חג אהוב: חנוכה תמונה אהובה: [אתם מוזמנים להוסיף]- יש הרבה ואין לי כוח לעבור ל"הוספת תגובה". -אם הייתי חיה, הייתי..: ינשוף. -מסר לאומה: אין.

KATYUHA

New member
../images/Emo13.gifעונה......

שם:קטיה גיל:12 וחצי קצת על עצמי:אין לי מה לספר...אה בעצם יש לי! אני ממש ממש אוהבת את רוני!!! תאריך לידה:29.3.94 משהו מצחיק שקרה לכם:כשהייתי בבריכה החזקתי ביד את הפלאפון החדש שלי וביד שניה אבן אז החובה עליי הייתה לזרוק את האבן לבריכה ובטעות התבלבלתי וזרקתי את הפלאפון במקום האבן!
דברים שאני מפחד מהם:נחשים,לתאות
,חושך,זוחלים..... כמה זמן אני חבר בפרום:לא זוכרת..... כמה פעמים פגשתי את רוני:1..... תוכניות טלוויזיה אהובות:השמיניה,כוכב נולד! אתרי אינטרנט אהובים:תפוז,האתר הראשמי של רוני.! זמרים אהובים:רוני,הראל סקעת,מאיה רוטמן,רוני,רוני,רוני,רוני,רוני! שיר אהוב במיוחד:בוא וננסה שוב.. מאכל אהוב:ספגתי... חג אהוב:פורים
תמונה אהובה:
אם הייתי חיה הייתי:קיפוד
מסר לאומה:אל תוותר על החלום,לך איתו עד הסוף,ואת תעשה קיצורי דרך!!!

ספירוש7

New member
../images/Emo41.gifיוו איזה חיוך כובש יש לרוני!!!

יו אני מתה עליה היא פשוט מושלמת!!!!!!!!!!!!!!!!

למעלה