מי הם חברי פורום רוני?

papashdon

New member
מי הם חברי פורום רוני?../images/Emo132.gif../images/Emo20.gif../images/Emo8.gif

חשבתי שיהיה נחמד אם נעשה היכרות קצרה
. כל חבר פורום יענה על השאלות שנמצאות בהמשך ההודעה, וכך נוכל להכיר אחד את השני טוב יותר
. אז שנתחיל?
-שם: -גיל: קצת על עצמי: -תאריך לידה: -
משהו מצחיק שקרה לכם: -דברים שאני מפחד מהם
: -כמה זמן אני חבר בפורום רוני: -כמה פעמים פגשתי את רוני: -תוכניות טלוויזיה אהובות: -אתרי אינטרנט אהובים: -זמרים אהובים: -שיר אהוב במיוחד: -מאכל אהוב: -חג אהוב: תמונה אהובה: [אתם מוזמנים להוסיף
] -אם הייתי חיה, הייתי..: -מסר לאומה:

ראשונהה

-שם:שי -גיל:11 קצת על עצמי:אני עולה לכיתה ו' ואוהבת את רוני מסוף כיתה ג' -תאריך לידה:21.5.1995 -משהו מצחיק שקרה לכם:אני לא זוכרת עכשו.. -דברים שאני מפחד מהם:בתי קברות, השטן. -כמה זמן אני חבר בפורום רוני:אני חושבת בערך שנתיים..(עם הפסקות אורוכות מרוד) -כמה פעמים פגשתי את רוני:1 דיברתי 2ראיתי -תוכניות טלוויזיה אהובות:זואי 101 דרייק וג'וש -אתרי אינטרנט אהובים:מלודי וroni-pop.co.il -זמרים אהובים:רוני ברטני ספירס -שיר אהוב במיוחד:מכתב פרידה -מאכל אהוב:ספגטי -חג אהוב:לא זוכרת כרגע.. תמונה אהובה: [אתם מוזמנים להוסיף]אינלי אותה על המשב... -אם הייתי חיה, הייתי..:ציפור/פרפר..זה נראה ממש כיף לעוף.. -מסר לאומה:תחשבו חיובי יהיה חיובי, תחחשבו שלילי יהיה שלילי

עונהה...../images/Emo140.gif

שם:שני עמוס -גיל:12 וחצי.. קצת על עצמי:אוהבת לרקוד ולשיר אני עולה לכיתה ז' וגרה בנתניה. -תאריך לידה:11.01.94 -משהו מצחיק שקרה לכם:לא יודעת קרו הרבה.. -דברים שאני מפחד מהם:כל האמונות התפילות האלה..אין לי מושג אם הם אמיתיות.. -כמה זמן אני חבר בפורום רוני:לא יודעת..ניראה לי שכמה חודשים?! -כמה פעמים פגשתי את רוני:5 פעמים. -תוכניות טלוויזיה אהובות:השיר שלנו,וראש גדול. -אתרי אינטרנט אהובים:האתר של רוני הרשמי..האתר שלי ושל בתאל-www.shani1batel.tipo.co.il וניראה לי שזהו.. -זמרים אהובים:רוני,בריטני ספירס,ושירי מימון,ונינט.. -שיר אהוב במיוחד:יש המון!-סוכריה-רוני. -מאכל אהוב:מנה חמה.ופיצה. -חג אהוב:פורים. תמונה אהובה: [אתם מוזמנים להוסיף]-אין לי במחשב כרגע.. -אם הייתי חיה, הייתי..:ציפור ואולי נחליאלי. -מסר לאומה:אם אתה חושב שאתה שווה משהו-לך איתו עד הסוף ונסה להגשים אותו..

:]

שם:נעם גיל:13 קצת על עצמי:אני עולה לח' מן הסתם
וגרה בחיפה. תאריך לידה:13.3.93 משהו מצחיק שקרה לכם:הלכתי עם הכלבה שלי ונתקעתי בעמוד:S דברים שאני מפחד מהם:עכברים ומוות. כמה זמן אני חבר בפורום רוני:מעל שנתיים בערך
כמה פעמים פגשת את רוני:6 תוכניות טלוויזיה אהובות:'זואי 101', 'דרייק וג'וש', ו'האלופה'. אתרי אינטרנט אהובים:תפוז, האתר הרשמי של רוני, והאתר הרשמי של הבלאק אייד פיז. זמרים אהובים:רוני כמובן, בלאק אייד פיז, הראל סקעת, הילארי דאף, פוסיקאט דולז, קרן פלס, מירי מסיקה, נינט טייב, ריינה וזהו ניראלי
שיר אהוב במיוחד:ואו יש כ"כ הרבה
ממש אבל יש לי שניים
'סוכריה' של רוני ו'WERE IS THE LOVE' של הבלאק אייד פיז מאכל אהוב:פיצה חג אהוב:פסח ופורים. תמונה אהובה:אין אם הייתי חיה, הייתי..:זבוב
מסר לאומה:תאמינו בעצמכם:]

פוסה

New member
:)../images/Emo109.gif

אז שנתחיל? -שם:אפרת -גיל:11[באוקטבר] קצת על עצמי:קוראים לי אפרת ואני גרב בחיפה:S -תאריך לידה:14.10.95 -משהו מצחיק שקרה לכם:ממ..לא זוכרת כרגע -דברים שאני מפחד מהם:אמ,המלחמה הזאת,הבומים שיש פה כרגע
זהו -כמה זמן אני חבר בפורום רוני:שנתיים -כמה פעמים פגשתי את רוני:1 -תוכניות טלוויזיה אהובות:'כוכב נולד' 'זואי 101' זהו.. -אתרי אינטרנט אהובים:אין.. -זמרים אהובים:סקעת
-שיר אהוב במיוחד:של רוני סוכריה ואם של זמר אחר 'גאולה' -מאכל אהוב:אין.. -חג אהוב:סוכות שימחת תורה
תמונה אהובה: [אתם מוזמנים להוסיף]שלי?
-אם הייתי חיה, הייתי..:פרפר
-מסר לאומה:"העורף חזק"שמעתי את זה מלא עכשיו

AlOnA LoVe RoNi

New member
עונהה...../images/Emo192.gif

שם:אלונה -גיל:10 וחצי.. קצת על עצמי:עולה לה'
.....מבת ים ומשחקת כדור עף
-תאריך לידה:13.2.1996 -משהו מצחיק שקרה לכם:אויי אויי..היה המוןן
-דברים שאני מפחד מהם:יום השטן....ומוות כמה זמן אני חבר בפורום רוני:ניראלי לי חודש..משהו כזה..חיחיחי
-כמה פעמים פגשתי את רוני:פעמיים..בסך הכל...כי אני מעריצה אותה רק לפני כמה זמן -תוכניות טלוויזיה אהובות:"אלופה" -אתרי אינטרנט אהובים:פורום רוני...ותפוז -זמרים אהובים:רוני כמובן ועדי הימלבלוי... -שיר אהוב במיוחד:יש המון..אבל אחד מהם זה -מכתב פרידה של רוני.. מאכל אהוב:ספגטי -חג אהוב:פורים,וכיפורים תמונה אהובה: [אתם מוזמנים להוסיף]-יש המוןןן -אם הייתי חיה, הייתי..:אולי פרפר...אולי כלב גור..אין לי מושג -מסר לאומה:מממ.... עם יש לך חלום אל תיתן לו ללכת
חעחעח

Lea Duani

New member
עונה../images/Emo9.gif

-שם:לאה -גיל:12 חודשים ויום אחד קצת על עצמי:אני אוהבת לשמעו מוזיקה כאילו אני לא יכולה יום אחד בלי טיפת קצב אני אוהבת לירקוד ולהיות במחשב..
-תאריך לידה:10.6.1994 -משהו מצחיק שקרה לכם:שבשהיה שלי באשדוד(עכשיו) אז דודה שלי שלחה אותי לסגור תאוטו כי היא שחכה ליסגור אותו אז בטעות לרדת לקומה קרקע אז ירדתי במעלית לקומה שנייה והתחלתי לפתוח תדלת שמוציאה לחנייה ופתאום אני רוצה כאן גרים בכיף...(אני לא זוכרת תשמות חחחח
) -דברים שאני מפחד מהם:גבהים ,סרטנים,ומגלשות בפארקי מים שהם ממש אבל ממש גבוהות.....
-כמה זמן אני חבר בפורום רוני:שנה ויותר... -כמה פעמים פגשתי את רוני:אף פעם לצערי
-תוכניות טלוויזיה אהובות:השיר שלנו 3 שלצערי ב-17 לאוגוסט ניגמרת,כוכב נולד 4, Y בעשר ופלוריסיינטה אבל לא ממש -אתרי אינטרנט אהובים:האתר הרישמי של רוני,הפורום הרישמי של רוני וזהו ניראה לי...
-זמרים אהובים:רוני,הראל מויאל ומלי לוי... -שיר אהוב במיוחד:מכתב פרידה
-מאכל אהוב:פיצה
ושוקולד
-חג אהוב:חנוכה תמונה אהובה: [אתם מוזמנים להוסיף]
-אם הייתי חיה, הייתי..:
או
-מסר לאומה:מסר למי??...

עכשיו אניי

-שם:רוני -גיל: 13 וחצי קצת על עצמי: עולה ל'ח, אני גרה בראשון לציון, אני רוקדת מגיל 4 אממ. וזהו.. -תאריך לידה: 14.4.93 -משהו מצחיק שקרה לכם:אממ.. פעם אחת הייתי עם חברה שלי בסופר(כן בסופר..חח) ואיבדנו אחת את השנייה אז באתי לאיזה ילדה אחת וחשבתי שזאת חברה שלי אז קפצתי עליה ושאלתי לאן נעלמת ליי?! וזו לא הייתה היאא... -דברים שאני מפחד מהם: ג'וקים מקקים וכל החרקים הקטנים המעצבנים האלה! -כמה זמן אני חבר בפורום רוני: אממ.. שנה ניראלי -כמה פעמים פגשתי את רוני: פעם אחת -תוכניות טלוויזיה אהובות: האלופה -אתרי אינטרנט אהובים:?? -זמרים אהובים: רוני,שירי מימון ומירי מסיקה -שיר אהוב במיוחד: באה אליכם וסוד -מאכל אהוב: פיצצצהההה -חג אהוב: פסח תמונה אהובה: [אתם מוזמנים להוסיף] -אם הייתי חיה, הייתי..: כלב(הוא חברו הטוב ביותר של האדם אז מה יש לי להפסידד?! חח) -מסר לאומה:חייכו! זה לא עולה כסף..

Henush Duani

New member
../images/Emo79.gif../images/Emo90.gifעונה

-שם:חן
קצת על עצמי:חולה על רוני
ואוהבת לרקוד:)
-תאריך לידה:28.6.93
-משהו מצחיק שקרה לכם:
-דברים שאני מפחד מהם:ג'וקים וכל החרקים המגעילים האלו
-כמה זמן אני חבר בפורום רוני:בערך שנה..
-כמה פעמים פגשתי את רוני:פעמיים פגשתי ופעם אחת ראיתי:)
-תוכניות טלוויזיה אהובות:השיר שלנו
,ראש גדול,פלוריסיינטה,רבלדה,כוכב נולד ורוקדים עם כוכבים.
-אתרי אינטרנט אהובים:הפורום הרשמי של רוני=] רוני-פופ וואללה
-זמרים אהובים:רוני
-שיר אהוב במיוחד:מותק 2 וסוכריה
-מאכל אהוב:פיצה
,מקדונלדס
,עוגת שוקולד
וספגטי=]
-חג אהוב:פסח ויום העצמאות
תמונה אהובה: [אתם מוזמנים להוסיף]אין אחת
-אם הייתי חיה, הייתי..:אממ חתול
-מסר לאומה:תן חיוך
-הכל לטובה

ShIr LoVe RoNi1

New member
../images/Emo42.gif../images/Emo23.gif אני D:

שם:שיר -גיל:13 וחצי קצת על עצמי:אממ
אני אוהבת את רוני בערך שנתיים-שלוש, ואני גרה בראשון לציון.
-תאריך לידה:6.2.93 -משהו מצחיק שקרה לכם:לא זכור לי S: -דברים שאני מפחד מהם:מוות, חרקים למיניהם
-כמה זמן אני חבר בפורום רוני:שנה וחצי ניראלי O: -כמה פעמים פגשתי את רוני:4 פעמים, התאריכים בחתימה:] -תוכניות טלוויזיה אהובות:'השמינייה', 'זואי 101', ו-'האלופה' -אתרי אינטרנט אהובים:האתר הרישמי של רוני, וואלה :) -זמרים אהובים:רוני
, הראל סקעת, דיימונד'ז, דניאל זילברשטיין, קרן פלס ומאיה רוטמן[היא נחשבת, לא?
]
-שיר אהוב במיוחד:וואי המוןO___o אז שלושה שאהובים במיוחד-'סוכריה', 'מכתב פרידה' ו-'אם הוא ילך'. [אבל באמת שאני אוהבת מלאמלא
]
-מאכל אהוב:ספגטי D= -חג אהוב:סוכות [?!] תמונה אהובה: [אתם מוזמנים להוסיף]וואי אני אוהבת מלאמלאמלא תמונות
הנה אחת מהן P:
-אם הייתי חיה, הייתי..:מזה, שאלון סטייל יאיר לפיד
? שיהיה
-ארנב\כלב
סתם כי הם מתוקים.
-מסר לאומה: 'תשאיר מקום לעוד סוכריה
'

למעלה