על שינויים, מהפכים, ועוד ...

shaked b

New member
רוני!!!!!!../images/Emo23.gif

רוני
איזה כיף שאת כותבת
"השינוי" לא לרעה! לטובה.... את ממש נחמדה/יפה/מתוקה ועוד גם עם השינוי הקטן! הקליפ מותק 2 מדהים!!!
פשוט שובר לבבות
אל תשכחי להכנס לאתר שלי ושל נועם: www.roni.tipo.co.il השקנו בו מלא!!! ושתדעי שהאתר מקום 32 בתחרות אתרים שיש בה יותר מ-1000 אתרים! אבל בקשה שלי אל תכתבי בפורום אם תכנסי כי אנחנו לא נדע אם זאת את באמת! ביי שקד

שלום,רוני סופרסטאר../images/Emo70.gif קוראים לי שיר

ואני מעריצה גדולה שלך
אני
אותך ואת השירים שלך
את שרה מאוד יפה
ואני חוזרת ואומרת שאני
אותך
שיר

../images/Emo13.gifאיזה חמודה!!

והיא צודקת זה לא כיף להיות אותו דבר תמיד צריך לפעמים להשתנות בייחוד שזה לטובה... נטלי

איזה כיף../images/Emo70.gif התגעגענו../images/Emo70.gif

כרגיל עשית לי את היום כשכתבת פה ובטוח שגם לכולנו
אישית אני תמכתי בדמות החדשה והנועזת שהופיעה לה ב"מותק 2". אהבתי מאוד ומקווה לעוד קליפים כאלה
אין סוף אהבה, שלך...מאי

אהההה...

אוקי. כמובן שאני לא מכיר את האישיות שלך, אבל אני מתאר לעצמי שמה שאת בקליפ ז לא מה שאת בחיים ומשקף את האישיות האמתית KL/ זה ברור לכולנו!|| [נדמה לי...]. וכמובן שהאנשים שפגשת מהפורום יכולים להעיד שאת מקסימה, מהמהמת ועוד אינסוף תיאורים... יאללה, יום עים פורום [כנראה שהשתקעתי אצלכם...] גד

רוני../images/Emo99.gif!!

נו זה ברור כל מה שאמרת
.. בשביל לשווק ולפרסם את מה שאת מוכרת את צריכה את ההופעות והקליפים, שבהם זו רק הדרך של העבודה, לא מה שאת באמת
שיהיה לך קיץ נעים

ttmatan

New member
חשבתי על משו

אם זה רק מה שאת משחקת בקליפ אז את ממש משחקת טוב.... תחשבו על זה(חחחח משפט שחלמתי להגיד חחח)

../images/Emo45.gifמסכימה איתך!!

ותודה שנכנסת לפורום לכתוב לנו=] ואני חושבת שהשתנת רק לטובה!
והקליפ החדש מהמם כמובן
בהצלחה!!

רוני פה? גדוול

רוני אני מת עליך יש לך אופי פצצה בשונה מכול הבלונדיניות... והעיקר תמשיכי להתארח בתפוז בייי אוהב ומעריץ

../images/Emo79.gifרוני../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif רוני שתדעי לך שאני מתה עלייך, את שרה מדהים ואני מקווה שתכתבי כאן עוד המון../images/Emo70.gif אני כבר מחכה ל-24.6.05 שתבואי לקניון בת ים (העיר שבה אני גרה)../images/Emo70.gif אז רוני, ../images/Emo25.gif../images/Emo25.gif../images/Emo25.gif ו../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif אוהבת, לי../images/Emo23.gif

m o r s h

New member
כמו שאמרתי לכל מי שהסכים לשמוע..

שינוי לגמרי לטובה
קצת פרופקטיביות לא תזיק לפופ הישראלי.. זה סקסי

sh86776602

New member
../images/Emo24.gifלרוני המהממת

היייייייייי אני מתה עליך ואיך שאני מכירה אותך אני מבינה אותך ולדעתי את צודקת בכל מילה שאמרת ודרך אגב הסינגל האחרון שיצא (מותק 2) פשוט מהמם ומאחלת לך בהצלחה באהבה ענקית ציונה סיסאי המעריצה שלך :-* .

למעלה