על שינויים, מהפכים, ועוד ...

רוני../images/Emo9.gif../images/Emo42.gif

איזה כיף שאת סוף סוף כותבת לנו
מזמן לאמ ראינו את הניק שלך מתנוסס בעמוד עם הודעה חדשה. אז שיהיה המון המון בהצלחה עם הדיסק החדש
ומותק 2 יהיה להיט אני מבטיחה לך
וולגביי מה שרשמת אני איתך ב100%
אוהבתת תמיד תמיד
ליאור.

אני דווקא אוהב ת'שינוי הזה...

"עולם שלם בחוץ" זה דיסק מדהים עם שירים יפים מאוד אבל רוני התבגרה אי אפשר לעשות כל פעם את אותו קונספט(=נושא של הדיסק) צריך להשתנות... אני מסכים עם רוני ב120%

Sweety Shiri

New member
רוני../images/Emo70.gif../images/Emo23.gif

כמה התגעגעתי אלייך...
איזה יופי שנכנסת סופסוף לפורום. ובקשר למה שכתבת (למרות שאני לא בטוחה שתראי את זה
) אני מסכימה איתך, והמשכנו להגיד כל הזמן (חלקנו...) שאם את לא משתנה מהאדם המדהים שאת בפנים לא איכפת לנו השינוי החיצוני והבוגר יותר יותר שלך
, העיקר שמבפנים תישארי כמו שאת, מדהימה, מקסימה, נהדרת ומושלמת
אז המון המון בהצלחה בדיסק החדש
אני בטוחה שהוא יהמם אותנו כמו הקודם
בהמון אהבה, שירי

britney4u

New member
היי!

איזה נחמד שאת קופצת לבקר
לא נראה לי שיש הרבה זמרים שעושים את זה למעריצים שלהם. עוד משהו שאני חייב לציין - את כותבת ממש יפה. בכל מקרה... אני ממש אהבתי את השינוי הזה! בקליפים, במוזיקה, בתדמית... בהכל. לדעתי את ממש השתבחת. (ואני מקווה שזה יימשך..) "אדוני" ו-"מותק 2" הם שירי פופ מעולים!!! פשוט סחטיין עלייך, גרמת לי להיות גאה בפופ הישראלי... (
) קיצר, אני שמח שאת כתבת את מה שכתבת שכמה פה כבר יקלטו שרוני שמשחקת בקליפים היא לא אותה רוני שבמציאות.. ועוד משהו שרציתי לציין - הייתי בהופעה שלך בסופרלנד ונהניתי מכל רגע.. אז רוני - כל מה שנותר לי לאחל לך שתמשיכי להשתבח שתמשיכי לעשות את מה שאת עושה כי את פשוט מעולה בזה. יום טוב!

רוני איזה מדהימה!

את באמת מדהימה! את בכלל לא השתנית לפי דעתי את אותה רוני בתדמית שונה וכמו שאני יוכלה להשתנות (בדיוק כמו שאמרת) אז אני מקווה שהצבא לא כל כך קשה... פתחתי לך ולהילארי אתר ביחד בקרוב יהיה פורום (קומונה בתפוז) תוכלי להיכנס ולכתוב שם ואני בטוחה שתאהבי אותה... הינה הכתובת ותוכלי לשלוח מייל לכתובת שם ולהגיד לנו איך הוא! לאתר ואם הוא לא נכנס לפה

0533

New member
יוו רוני אני חולה עלייך!!!!!!!!

אה ובקשר לוויכוח הזה אני ידעתי שלא צריך לחשוש על כולם עוברת תקופת שינוי (אצל רוני זה רק בקליפים) נ.ב אני חדשה פה..............

ttmatan

New member
רוני

ואלה יש משו במה שאת אומרת הרבה דברים.... בכל זאת מקווים שמה שאמרת היה...

|בהצ אני חושב שהשינוי הוא רק לטובה

ואני שמח שהחלטת לכתוב מה שכתבת. זה מראה שאת קשובה למעריצים שלך ואכפת לך גם מהם וגם ממה שהם אומרים.

SuPeR pRiNcEs

New member
../images/Emo99.gifרוניייייייייייייי../images/Emo99.gif

יש כאלה שאולי לא הבינו אבל את צודקת..כולם משתנים..ואני מבינה בהחלט מה עובר עלייך..:) תדעי שכולם פה אוהבים אותך ואנחנו יודעים מי רוני האמיתית שאנחנו אוהבים ושומעים..|נשיקותתת| מזל טוב על הדיסק שיוציא..אחלה קליפ יש לךך ואני שמחה שכתבת לנו..התגעגענוווו אלייךךךך...חח ובחיים לא הינו זורקים עלייך ביצים..!!!

אממ אני דווקא מבין אותה והיא צודקת

כל אחד צריך להתבגר מתי שהוא גם הצבא הופך את הבנאדם לבנאדם אחר אם תירצו או לא תרצו אז תחשבו אל זה :)

doronilluz

New member
לרוני

שלום רוני אני רציתי להגיד לך שהתחברתי לפה רק בגללך אני מכור לקולך היפה וליופייך היותר יפה

6 סיבות למה כדאי להצטרף לפורום../images/Emo70.gif

למרות שלא צריך סיבות הנה הם: 1.כי זה הפורום הרשמי 2.כי כולם פה אחלה 3.כי רוני גם כותבת פה שיש לה זמן 5.כי יש לרוני אחלה שירים ושווה להעריץ אותה 6.וכי סתם כיף פה... יש עוד מלא סיבות אבל אין מספיק מקום אז ברוך\ה הבא\ה אני לירון
.

וואי רוני!!סופסוף היא כתבה והיא כל

כך צודקת העיקר שהיא תשאר אותה רוני שבגללה התחלנו לאהוב אותה הקליפ מהמם וגם השירים מחכה בקוצר רוח לדיסק!!

PiNk Shadow

New member
:)

ולפי דעתי השינוי שחל הוא רק לטובה.כמו שאת מתבגרת כך גם המעריצים יחד איתך אז מאחלת לך שתמשיכי להשתפר ולהתקדם מאלבום לאלבום:]

olsen cool

New member
רוני!!!!!!!!!!!../images/Emo99.gif

האמת שבאמת חשבתי ככה שהקליפ הוא קצת פרובוקטיבי,אבל אחרי הכל האופי שלך לפי איך שאני רואה אותך הוא ממש לא דומה לזה שראיתי בקליפ אז את יכולה להרגע ובכל זאת הקליפ הוא ממש יפה.

למעלה