על שינויים, מהפכים, ועוד ...

על שינויים, מהפכים, ועוד ...

הי לכולכם, אמנם הרבה זמן לא כתבתי פה, אבל זה לא אומר שלא ביקרתי. הייתי, קראתי, וחשבתי שזה יהיה נכון להביע עמדה בוויכוח הרציני שהתפתח פה בימים האחרונים. אז שמתי לב שישנם לא מעט חברי פורום, שחושבים שעברתי מהפך או שינוי קיצוני. פרובוקטיבית, לא צנועה ... (ואלו עוד התיאורים ה"עדינים") אז קודם כל - אפשר להירגע. אני אותה רוני, רק שבדיוק כמוכם, גם אני גדלה. כולנו מתבגרים ומשתנים. הטעם שלנו בבגדים משתנה, לפעמים אנחנו כבר לא רוצים להישאר עם אותם חברים, רוצים לנסות דברים חדשים, ועוד. זה לא אומר שזה רע. זה טבעי ואי אפשר ולא צריך להילחם בזה. הרי אם כולנו היינו נשארים כל הזמן אותו הדבר, זה היה ממש משעמם. לא? תארו לכם שכל שנה הייתי מוציאה "עולם שלם בחוץ" אחר (הראשון, השני, השלישי...). הרי הייתם זורקים עלי ביצים מרוב שעמום. גדלתי, התבגרתי, התגייסתי לצבא, ו"גרסת 2005" שלי נראית ומתנהגת אולי קצת שונה. אבל מבחינת מי שאני כאדם, לא השתניתי ואני מקווה שגם לא אשתנה (אלא רק לטובה). אני חושבת, שאסור לקפוא על השמרים. חשוב כל הזמן לחדש וליצור דברים שונים. זה נעים, זה משנה אווירה וזה כיף. כמובן, כל עוד הבסיס המוכר של מה שאוהבים נשאר. לכן, זה טבעי שחלק מהשינוי שחל בי כרוני בא לידי ביטוי גם בשירים שלי, בקליפים, ובכל מה שאני עושה. אבל חשוב שתזכרו, שקליפ או פרסומת בהם שאני מופיעה מציגים סיפור מסוים. אני משחקת בהם דמות שהיא חלק מהעלילה ועושה את המיטב להשתנות בהתאם לדמות המתוסרטת. זה לא אומר שזו אני במציאות. לשמחתי, יצא לי לפגוש את רובכם בהופעות ובמפגשים שונים שהיו לנו, ונראה לי שמי כמוכם יכול למצוא את ההבדלים בין רוני של הקליפים, של הפרסומות ושל השירים, לבין רוני האדם, שיצא לכם לפגוש לא פעם בהופעות או במפגשים. אז שיהיה לכולנו קיץ חם, עם הרבה שירים וקליפים מהדיסק החדש (כן כן, סופסוף בשבוע הבא...), ואני מקווה שניפגש בקרוב. לילה טוב, אוהבת ומיליון נשיקות רוני

ayala 13

New member
רוני../images/Emo99.gif

מה קורה
כמה זמן לא היית פה... אנחנו יודעים שאת לא כזו במציאות.. אבל בכל זאת, זה קצת מוזר לראות אותך מתנהגת שונה פתאום... נתרגל גם לשינוי הזה
אוהבת אותך המון
איילה

רוני../images/Emo99.gif את כאן,זה לא חלום../images/Emo35.gif

קודם כל את ממש צודקת לגבי מה שאמרת
חחח...תיאורים "עדינים"..
"מותק 2" זה הקליפ הכי מושקע ויפה ואני רוצה לאחל לך רק בהצלחה עם "לא עוצרת" והלוואי שתגיעי לאלבום זהב ואל תדאגי,כולנו כאן בשבילך,תמיד,ותומכים בך בכל החלטה שרק תקבלי
דבר שני,אני ממש שמחה שכתבת סופסוף,ממש התגעגענו
ודבר שלישי,אנ'לא יודעת אם את זוכרת..אבל לפני שבועיים בערך הגיע לך מכתב עם תמונות,אז זאת אני
מקווה שאהבת אותן ותודה שענית לי.. אל תשכחי להיכנס להציץ באתר:http://www.roni-superstar.up.co.il אוהבת מאוד מאוד מאוד מאוד, מור.

בחיים לא היינו זורקים עלייך ביצים!

השתגעת
אולי היינו משתעמים אבל בחיים לא זורקים עלייך משהו..חחח...
גם אם ייענו אותנו לא נזרוק עלייך אפילו פרור של ביצה!! את יקרה לנו מדיי

vitush

New member
רונקל'ה...חח

ואיי הרבה זמן לא היית בפורום!! ולזרוק ביצים?בחיים לא!! לי לא משנה איזה קליפים יהיו לך איזה שירים אני תמיד ותמיד יעריץ אותך! את זאת את..ואין עוד אחת אחרת כמוך... ושלחתי לך מסר אני מקווה שתעני לי....אוהבת המון ויטה..

נסיכת pop

New member
../images/Emo79.gifמי אוהב אותך יותר ממני../images/Emo35.gif../images/Emo79.gif

אההה
[אף אחד
] שמנה שלי, אני מתגעגעת
וכרגיל אני לא אוסיף מילה על דבריך. חוץ מזה אולי זה יפתיע פה הרבה, אבל אני מאוד אוהבת את השינוי הזה.

yoooni

New member
כבוד ../images/Emo45.gif

אני מצטרף למה שאמירה אמרה אוהב את השינוי, ופרובוקטיביות, so what... אפשר לחשוב... תמשיכי לעשות מה שאת עושה בדרך שאת מאמינה בה כי את עושה את זה מצוין

רוני../images/Emo99.gif

טוב שחזרת אלינו וכתבת פה כי רוב ההודעות היו על הנושא שאת כרגע אמרת לנו
ואנחנו תמיד יודעים שרוני נישארת רוני במציאות ואף פעם לא משתנה
והקליפ [מותק 2] מהממם
נורא אהבתי
מחכה כבר לדיסקק בקוצר רוח....עוד 6 ימים
וממש לא ניזרוק עלייך ביצים..חח
אוהבת המוווון
, נעם

בסדר...

אבל אם היא לא הייתה כותבת כאן זה היה הולך ומחמיר...
אז אמרתי טוב שהיא כתבה.

למעלה