הסכמ"ש

../images/Emo248.gif הסכמ"ש

מה שיר השבוע שלכם (של רוני):
מה שיר השבוע שלכם (לא של רוני):
בילוי השבוע שלכם:
סרט-תוכנית-סדרת השבוע שלכם:
סקופ השבוע שלכם:
תמונה שראיתם לאחרונה ברשת ואהבתם (אתם מוזמנים להוסיף אם יש):
משהו אחד שעשה לכם את השבוע, ואתם רוצים להמליץ עליו:
משהו שהרס לכם את השבוע:
משהו שאתם מחכים שיקרה שבוע הבא:
פגשת את רוני השבוע? איך היה:
שבת שלום פורוני!

xamyx

New member
אני../images/Emo160.gif

מה שיר השבוע שלכם (של רוני): השיר מתוך המקום האמיתי חח מה שיר השבוע שלכם (לא של רוני): בואי בואי של חן אהרוני בילוי השבוע שלכם: שאריתי את החברות המקסימות שלי
סרט-תוכנית-סדרת השבוע שלכם: אין סקופ השבוע שלכם: לא יודעת תמונה שראיתם לאחרונה ברשת ואהבתם (אתם מוזמנים להוסיף אם יש): עם רוני
משהו אחד שעשה לכם את השבוע, ואתם רוצים להמליץ עליו: ישראל!! משהו שהרס לכם את השבוע: החזרה הביתה
משהו שאתם מחכים שיקרה שבוע הבא: לראות את המשפחה שלי מחדש
פגשת את רוני השבוע? איך היה: פעם ראשונה בחיי, אשפר להגיד שכן!!
(טוב...בעצם זה קרה בשבוע שעבר אבל לא משנה

Gilital8

New member
הסכמ"ש שלי

מה שיר השבוע שלכם (של רוני): אוהבת עוזבת (סינגל חדש שיצא לרוני השבוע). מה שיר השבוע שלכם (לא של רוני): רציתי להחליף-מיקיאג (שיר מפסטיגל 1991) בילוי השבוע שלכם: לשתות נביעות+ אנרגיה בטעם אגס עדין סרט-תוכנית-סדרת השבוע שלכם: אחד העם 101 סקופ השבוע שלכם: רוני דואני שינתה היום את הסטאטוס שלה בפייסבוק תמונה שראיתם לאחרונה ברשת ואהבתם (אתם מוזמנים להוסיף אם יש):
משהו אחד שעשה לכם את השבוע, ואתם רוצים להמליץ עליו: הספר "יומנו של חנון4": קיץ לוהט גמרתי את הספר ביומיים ולא הפסקתי לצחוק משהו שהרס לכם את השבוע: הלכה לי רשת האינטרנט בספריית האינטרנט משהו שאתם מחכים שיקרה שבוע הבא: ממחר ועד יום חמישי יש לי חופש פגשת את רוני השבוע? איך היה:

למעלה