סכמ"ש !

sHiR TaDmOr

New member
../images/Emo73.gifסכמ"ש ! ../images/Emo13.gif

מה שיר השבוע שלכם (של רוני):
מה שיר השבוע שלכם (לא של רוני):
בילוי השבוע שלכם:
סרט-תוכנית-סדרת השבוע שלכם:
סקופ השבוע שלכם:
תמונה שראיתם לאחרונה ברשת ואהבתם (אתם מוזמנים להוסיף אם יש):
משהו אחד שעשה לכם את השבוע, ואתם רוצים להמליץ עליו:
משהו שהרס לכם את השבוע:
משהו שאתם מחכים שיקרה שבוע הבא:
פגשת את רוני השבוע? איך היה: שבת שלום פורוני!

sHiR TaDmOr

New member
../images/Emo9.gif

מה שיר השבוע שלכם (לא של רוני):
כל הדיסק של מיילי
We'll Be A Dream-We The Kings Ft. Demi Lovato
הסאונדטרק של האנה מונטנה פוראבר
בילוי השבוע שלכם:היום באירוע של המשפחה ^^
סרט-תוכנית-סדרת השבוע שלכם:האנה מונטנה, צחוק מעבודה, מועדון לילה, כאן גרים בכיף, תנו לסוני צ'אנס, CSI. מחקתי די הרבה..היה שבוע די שומם
שבת שלום פורוני!

Gilital8

New member
הסכמ"ש

מה שיר השבוע שלכם (של רוני): חכם בשמש מה שיר השבוע שלכם (לא של רוני): קצת אחרת-רוני דלומי בילוי השבוע שלכם: הערב אני הולך לבד להצגת בידור "מי מפחד מנישואין" סרט-תוכנית-סדרת השבוע שלכם: יפה לך סקופ השבוע שלכם: זרקו אותי אחרי כמה שעות של בימי תמונה שראיתם לאחרונה ברשת ואהבתם (אתם מוזמנים להוסיף אם יש):
משהו אחד שעשה לכם את השבוע, ואתם רוצים להמליץ עליו: דיאט ספרייט בפחית משהו שהרס לכם את השבוע: חברה מאוד טובה שלי השתחררה מהצבא משהו שאתם מחכים שיקרה שבוע הבא: לראות את הקליפ של חכם בשמש בטלוויזיה פגשת את רוני השבוע? איך היה:
שבת שלום פורוני!

Safiaa

New member
../images/Emo20.gif../images/Emo105.gif

מה שיר השבוע שלכם (של רוני): חכם בשמש, יצא חמוד. מה שיר השבוע שלכם (לא של רוני): -- בילוי השבוע שלכם: מופע של הווקה פיפל~~
מדהימים! סרט-תוכנית-סדרת השבוע שלכם: pretty little liars, עבודה ערבית. סקופ השבוע שלכם: -- משהו אחד שעשה לכם את השבוע, ואתם רוצים להמליץ עליו: המופע וגם עשיתי קעקוע.
משהו שהרס לכם את השבוע: חוסר התחשבת מצד כל מיני אנשים. משהו שאתם מחכים שיקרה שבוע הבא: סופ"ש בקיבוץ עם ההורים. ראיון אחרון לתפקיד בצבא.:S פגשת את רוני השבוע? איך היה: לא. שבע טוב!

למעלה