מכתב פרידה וממש לא השיר...

שושון שלי../images/Emo24.gif

הכל בזכותך. בלי העידוד והתמיכה מזמן הייתי נופלת אחורה ולמטה. המון תודות. ו... תעשה לי ילדים. דאמט.

x טלטול x

New member
מור../images/Emo24.gif

כל הזמן הזה שהיית כאן בתור מנהלת השקעת הרבה ודאגת שהכל יהיה בסדר. כשקראתי את ההודעה שלך תאמת הייתי בשוק, לא האמנתי. היה לי כיף מאוד להכיר אותך המון המון הצלחה בהמשך אוהבת המון ואתגעגע טל

מור,../images/Emo140.gif

את אדם מדהים. היית למנהלת מקסימה,ולחברת פורום מקסימה עוד מלפני שהפכת למנהלת. בלעדייך,הפורום יראה אחרת. יהיה שונה. מאוד. אבל זו החלטתך ואלו רגשותייך,ואם לנקודה זו רגשותייך מובילים אותך,אז בבקשה.. אני לא אמנע ממך לעזוב. אני רק אשמח בשבילך שהחלטת את ההחלטה המתאימה לך, וגם הצלחת לבצע אותה. שתהיה לך הרבה בהצלחה בכל מקום אליו תפני ותלכי. מקווה לשמור על קשר, עדי.

מור בהצלחה בהמשך הדרך

מור עשית עבודה מדהימה בפורום תודה רבה לך על הכל ושיהיה לך בהצלחה בהמשך הדרך ובכל אשר תפני

x Marina x

New member
מור.../images/Emo201.gif

ידעתי שזה יקרה בקרוב ולא בתאריך שאמרת לי, ככה הרגשתי.
אני אמשיך עם המחמאות: את יודעת איך כל אחד פה אוהב אותך ומקבל אותך תמיד! כי את מקסימה,מה לעשות? את מנהלת מדהימה אין עלייך עשית עבודה כל כך אבל כל כך טובה .
והיה לי כיף לשוחח איתך ולצחוק איתך ובכלל .
חבל שאת עוזבת אבל בהצלחה בכ"ז .
ואנחנו תמיד כאן נקבל אותך בחזרה.
אני מקווה שתישארי כשחורה או יותר נכון יותר מתאים לך אדומה.
ותבואי למפגשים..?
תודה על הכל .

בהצלחה במה שתתרצי

בהצלחה במה שתתרצי וזכרי הפורום תמיד פתוח פה:) תיכנסי מתי שתרצי היה מאוד כיף ככשניהלת וגם בכלל כל המנהלים היו ועידין סבבה ונחמדים

מוריק יפתי../images/Emo24.gif

למרות שידעתי שזה אומר להגיע...ולמרות שדיברנו על זה לפחות 50 שעות כוללות במסנ חחח... לא שבתי שזה באמת ייקרה כי זה לקח זמן ואני גם מבינה למה....היית מנהלת מדהימה!
אני מעריכה אותך אוהבת אותך ומה לא!מצחיקה חמודה אופטימית ופשוט תשארי כמו שאת! מנהלת כמוך בטוח לא תהיה שוב בזמן הקרוב או בכלל לא אני בטוחה שנשמור על קשר למרות שאת בקושי מתחברת למסנ חח אז ממש יפה לך אדום
המון המון המוןןן הצלחה בהמשך הדרך! ודיר באלקקק אם את לא באה למפגשים
מ ת ה עלייך ומקווה לשמור על קשר לנצח! דיאנה שלך...

Oo Jasmin oO

New member
מור!../images/Emo24.gif\../images/Emo201.gif, מור!../images/Emo24.gif\../images/Emo201.gif

וואו, מלא זמן היית מנהלת. היה כיף, באמת! למרות שמזמן לא דיברנו במסנ, אני יודעת שאת מדהימה, ושבאמת, היה שווה. היית מנהלת מקסימה, עשית תחרויות, שרשורים פעילים, ועוד, ועוד.. טוב, אני גרועה בהודעות פרידה, אבל מה לעשות? :p תמשיכי להיות כזו מדהימה, ולכתוב בפורום [כמובןP:], ובאמת, אולי טוב שנפרדת מאיתנו, כי עכשיו יש לך זמן לעצמך, ללימודים, להכל. אוהבת - יסמין
[שלא יכולה לכתוב עם האצבע כי היא כואבת.:(], וואו, מלא זמן היית מנהלת. היה כיף, באמת! למרות שמזמן לא דיברנו במסנ, אני יודעת שאת מדהימה, ושבאמת, היה שווה. היית מנהלת מקסימה, עשית תחרויות, שרשורים פעילים, ועוד, ועוד.. טוב, אני גרועה בהודעות פרידה, אבל מה לעשות? :p תמשיכי להיות כזו מדהימה, ולכתוב בפורום [כמובןP:], ובאמת, אולי טוב שנפרדת מאיתנו, כי עכשיו יש לך זמן לעצמך, ללימודים, להכל. אוהבת - יסמין
[שלא יכולה לכתוב עם האצבע כי היא כואבת.:(]

../images/Emo210.gif../images/Emo10.gif

אני בחיים לא אשכח כשאני רק הגעתי לפורום הזה. ואמירה אז הייתה המנהלת, והייתם נורא מגובשים וניסיתי להשתלב וזה לקח קצת זמן אבל בסוף, הצלחתי. אני רושמת את זה כי אני זוכרת אותך (נראה לי שזה היה גם באותו ניק=|) שעזרת לי
אני לא יודעת למה את עוזבת, אבל אשמח נורא לדעת... מקווה להישאר איתך בקשר...[?] בהצלחה בהמשך-וחסר לך שלא רואים אותך פה כן?!
) רעות

RoNi BeAt GiRl

New member
מור .. ../images/Emo201.gif

את היית כל הזמן הזה פשוט מ ק ס י מ ה . אין מילים עלייך. פשוט תמכת בכל אחד פה , וגם ברוני . יהיה קשה להפנים שעזבת , אבל לכל התחלה יש סוף
. המשך דרך צלחה לך .

../images/Emo79.gif../images/Emo220.gifכפרעלייך..../images/Emo23.gif

המשפט הידוע, "לפרוש בשיא", בהחלט מייצג אותך. היית מנהלת מדהימה, בן אדם מדהים. [זה בכל אופן, לא בלשון עבר.
] את אחת האנשים שלעולם לא ישכחו בפורום הזה, בנית פה כ"כ הרבה. נתת כאן את הנשמה שלך
ומרגישים את זה. אז, האדום הזה, צריך להיות פה, לעוד הרבה זמן. הרי...את לא מתכוונת לעזוב אותנו, נכון?
תייצגי אותו בכבוד, כי אדום, זה כמו כחול, רק יותר קל... (; אוהבת אותך.

Red Daniel

New member
מורי ../images/Emo10.gif

אמרתי לך כבר הכל. כמה שזה עצוב, כמה שתחסרי כאן, אבל קיבלת משהו בחזרה, והמשהו הזה יותר חשוב מהניהול. את עושה את ההחלטה, ואם עשית אותה כנראה שהיא הנכונה. אוהב, אני. נ.ב.-על הכותרת ותודה לרוני אני אחראי

Henush Duani

New member
וואי,אני לא מאמינה..../images/Emo12.gif

למרות שלא כל כך הכרתי אותך, היית מנהלת מצויינת,מעולה,השקעת כאן ה-מ-ו-ן וכולנו יודעים את זה.
תמשיכי להישאר כאן,כן?
שיהיה לך המון הצלחה בהמשך הדרך
אוהבים אותך, פורום רוני

נסיכת pop

New member
מורי,

היית מדהימה ועשית את העבודה שלך פשוט מצויין... אני שמחה שאת היית זו שבאה אחריי..ואין מה לומר המשכת את השושולת מעולה! אני בטוחה שגם אדווה תעשה זאת! שיהיה לך בהצלחה בהכול,מתה עליך ילדה

למעלה