מכתב פרידה וממש לא השיר...

מכתב פרידה וממש לא השיר...../images/Emo24.gif

אני פשוט לא מאמינה שאני עושה את זה.. אני יושבת כאן,מול העמוד הראשי של הפורום,בדיוק כמו כל יום בשנתיים וחצי האחרונות. היום משום מה,קצת יותר קשה לעבור בין ההודעות ולראות את התמונות. כל הודעה מזכירה איך גדלתי כאן,איזה אנשים מדהימים הכרתי כאן וכמה,כמה שהשתניתי מהיום הראשון שלי כאן. אז כמו שאתם מבינים,ההודעה הזו חותרת להודעת פרישה מהניהול. קצת קשה לי למצוא מילים,אז זה כנראה יצא ארוך,מקווה שתסלחו לי. כן,עצוב לי לא פחות מכם. גדלתי כאן,את החברים הכי טובים שלי רכשתי כאן והזכרונות הכי נעימים של השנתיים וחצי האחרונות הגיעו רק מכאן. אבל זה הזמן להמשיך הלאה,להתקדם [וגם לחרוש קצת בבית הספר,כשהלימודים יתחדשו כמובן
] עכשיו,ברשותכם,כמה וכמה תודות לכמה וכמה אנשים..
אדווה,אהבת חיי,אשתי,אם ילדיי הדמיוניים[בעצם,זו גיתית
] והחברה הכי טובה שלי,תודה על כל הרגעים המדהימים. אין לך שום תחליף בשום מקום ובשום צורה ושלרגע לא תחשבי שאני נוטשת אותך. אני תמיד שם בשבילך. תמיד.
אמירה,אחד הדברים המדהימים שהפורום הזה נתן לי,זה אותך. תודה רבה.
אבישי,המנהל המסור והידיד [הכי טוב
] התומך כ"כ מתי שרק צריך. תודה.
תודה נוספת לאורלי ויניר,שכ"כ האמינו וסמכו עליי במשך כל הזמן הזה,תודה רבה. היה לי יותר מהעונג והכבוד להכיר אתכם.
גיתית,ירדן ושיר - אין עליכן.
וכמובן לרוני,שכל המילים בעולם שבעזרתן אפשר להודות לך ועל כך שהכרתי אותך יהיו חסרות משמעות,תודה. ותודה לכל חברי הפורום המדהימים,אחד אחד וגם לאלו שכבר לא כאן,על השנתיים וחצי הכי מדהימות בחיים שלי. באמת הכרתי אנשים מדהימים והיה לי לעונג להכיר את כולכם ו..אני מקווה שנישאר בקשר
תודה.

לאדם הכי חשוב לי עלי אדמות.. ../images/Emo38.gif

לו ידעת בכלל כמה קשה לי לכתוב את זה עכשיו. וגם אם ידוע לך, אני בטוחה שלא מספיק כדי להבין את העוצמות של הכאב שאני חווה עכשיו [ולא, אני לא מגזימה] בפעם הראשונה שסיפרת לי את זה, הייתי בטוחה שאת צוחקת איתי, בודקת אותי, איך אגיב שתגידי לי כזה דבר, ואח"כ לצחוק על הפרצוף המבוהל שלי.. אבל לא, לא צחקת. והנה, הגיע היום המקולל שבו אני צריכה ללמוד להסתדר לבד... ללכת לבד, להיות לבד, לפחות כאן בפורום או בכל מה שקשור ברוני... ואני יכולה להבטיח שקל לא יהיה לי. נכון, זו אמנם פרידה חלקית, ואת מספרת שתמיד תהיי שם ואת לא הולכת לשום מקום, אבל קשה לי להפרד אפילו מחלק קטן ממך... שהיה משמעותי מאד בשנתיים הללו, ככה הכרנו בעצם. איך נפרדים מההתחלה? הייתי שמחה להיות בתוך הסימס עכשיו {זה מה שקורה שאת משחקת 8 שעות ביום, עולם הדימויים שלך נהיה סימס.}, ולעצור את הזמן אתמול. ולא, לא לשחרר אותו אף פעם. אבל זה לא משנה מה אני רוצה, ואיך אני מרגישה או ארגיש מחר או מחרתיים, את הולכת.. ועוד מעט תגיע ההודעה המקוללת של תפוז שתודיע שהם מודים למור נסיכת הפופ... הייתי מעדיפה לא להכנס לפורום יומים או שלושה כדי לא להתקל בהודעה הזו, להכנס כשהיא תעבור עמוד או משהו, אבל זה לא ישנה את המציאות.. לצערי. טוב.. אני לא רוצה לבכות על המסך, או לגרום לך לעשות את זה, חבל. אחרי הכל מתחילה תקופה חדשה שאולי תהייה טובה יותר בעתיד, צריך להתחיל ברגל ימין.. מור שלי, לא אכפת לי כמה קיטצ'י זה נשמע, אבל הייתי נותנת הכל כולל השמים והכוכבים כדי שתשארי פה. שייעלם היום הארור, שיימחק מהלוח שנה, שלא יקרה. פשוט תגידי לי שזה לא קורה.. אבל לא משנה כמה אני אתחנן ואבקש ואתכחש לזה שזהו.. מור הולכת מפורום רוני, את הולכת... ואני רוצה לאחל לך בהצלחה איפה שלא תהיי, וכמובן.. אני פה, ותמיד אהיה פה, ושלא תהססי להתקשר אליי סתם בשביל להציק לי אפילו, לך אני מרשה הכל. להתראות לך כחולה שלי.... אוהבת אותך.
נ.ב, אם נשאר לי משהו נוסף לעשות כדי שתתחרטי.. תגידי, כן גם אם זה לקנות לך כרטיס לארה"ב.... בכל אופן – את מוזמנת לחזור בהחלט.

יפה שלי,

בפעם השלישית שאני אבכה תצטרכי להביא לי גלידה. תזכרי
עד היום לא ראיתי תמונות מההופעה ההיא,אלוהים,זה קרה כ"כ מזמן
איזה נוסטלגיה.

מור,

היה לי כיף להכיר אותך, ואני בטוחה שנישמור על קשר. את ילדה מ=ד=ה=י=מ=ה. קשה לי לעכל את זה שאת כבר לא תהיי המנהלת.. בהצלחה בהמשך. אוהבת אותך .

אנו מודים למור נסיכת הפופ

על הזמן וההשקעה בניהול הפורום ומאחלים לה בהצלחה בהמשך הדרך
המשך גלישה נעימה בתפוז
אנשים

X SapSap X

New member
וואו, מור.

אני מודה שקצת קשה לעכל. מהרגע שהגעתי לפורום את תמיד היית שם. תמיד היית מנהלת מדהימה, ותמיד הערכתי אותך על זה. עשית עבודה מעולה - וכולנו פה יודעים את זה.
גם אני, ואני בטוחה שכולנו, רוצים להודות לך על כל תקופת הזמן הזו, שניהלת כאן. עשית את זה בצורה הכי טובה ויסודית שיכולה להיות, ובאמת... כל הכבוד.
וזהו. יהיה לי כל כך מוזר לראות אותך שחורה.
אבל נתרגל... אז שיהיה לך בהצלחה בהמשך, ואני מקווה שאת לא עוזבת לגמרי, הא? אני אתגעגע. ספיר
.

X SapSap X

New member
או שבעצם... את אדומה!../images/Emo8.gif

עדיף לך כחול, אבל גם אדום הולם אותך.
.

Titush Black

New member
בייבי,

אני יודעת כמה זמן דיברת על זה וחשבת על זה, ולמרות שזה היה קשה עשית את זה ואני גאה בך שהלכת אם מה שאת מאמינה בו. הייתה לי תקופה מדהימה איתך כמנהלת, ואפילו לפני זה. את ילדה מדהימה, ואם יש משהו שאני מודה עליו לאלוהים זה היום שהתחלנו לדבר בו, ואני יודעת שלפורום היה קטע מאד גדול בזה. אני יודעת שאת לא נעלמת לנו, (תראי אותך, זיקית מדהימה שכמותך. שחור-כחולה ועכשיו אדומה.) את ואבישי עשיתם המון לפורום, ונתתם מעצמכם בדרך שלעולם לא ממש תעזבו אותנו, ואני בטוחה שעכשיו אדווה תעשה בדיוק את אותו דבר. דיר בלאק עם אני לא שומעת על עלילות מור בעיר הגדולה לפחות כל יום! אוהבת אותך, יותר ממה שאת מסוגלת לתאר. תיתה שלך

sHiR TaDmOr

New member
../images/Emo187.gifמוריק שלי..../images/Emo24.gif

יפה שלי, אין לי ממש איך להתחיל לתאר אותך.. את ילדה מדהימה, אני כ"כ שמחה שיצא לי להכיר אותך! מאוד עצוב לי שאת עוזבת, היית פה כ"כ הרבה זמן ועכשיו זה די "הסוף".. אז אני מקווה שיהיה לך בהצלחה בכל מה שתעשי
אני אוהבת אותך המון!
כמובן שנמשיך לשמור על קשר ^^ מתה עלייך
שיר :) אגב, הולך אותך אדום!

Safiaa

New member
../images/Emo24.gif../images/Emo105.gif

עשית עבודה מדהימה! תודה על הכל.
בהצלחה בהמשך!

לאהדורה

New member
../images/Emo85.gif../images/Emo221.gifמור../images/Emo24.gif../images/Emo23.gif

וואי , אני זוכרת כשרק נכנסת לניהול , כאילו שזה היה רק אתמול. והנה , כבר עברה יותר משנה שניהלת בכבוד רב את הפורום הזה , פשוט בלעדייך , בלי הניהול שלך , יהיה חסר, כי ניהלת אותו הכי טוב בנתיים שאני מכירה. את יודעת שאני אוהבת אותך , כחולה , אדומה , שחורה , ואפילו ירוקה[למרות שאין צבע כזה בתפוז
]. בהצלחה בהמשך הדרך , אוהבת מלא , לאה

ilana39

New member
זות לא אני כתבתי את זה זות חברה שלי../images/Emo46.gif

מור,
עשית עבודה מדהימה! בהצלחה בהמשך!

papashdon

New member
../images/Emo24.gifמשוש חיי../images/Emo23.gif ../images/Emo8.gif

את פשוט מושלמת, ואני מאחל לך הצלחה בכל אשר תפני
. אל תשכחי שהחיים עוד לפנייך ויהיו עוד המון הפתעות
פה בשבילך תמיד, אבישי