רוני מגיעה להתארח בפורום- שרשור שאלות

Mor Bitton

New member
גם לי יש שאלות../images/Emo9.gif

התחלת עכשיו את הלימודים באוניברסיטה ואת עומדת לשלב אותם עם הקריירה שלך,דבר דומה קרה גם בתקופת "עולם שלם בחוץ",שבעצם שילבת את הקריירה עם הבגרויות והלימודים של כיתה י"ב.
האם זה היה קשה לשלב קריירה ותיכון יחד?
האם את מאמינה שיהיה לך יותר קל עכשיו,למרות שזו אוניברסיטה? אוהבת, מור

SeXy Devil100

New member
לרוני ../images/Emo140.gif

ראיתי את היום בחיי שלך את יצאת שם ממש מהממת ואדוני ממש מהמם באקוסטי!! ואת רוקדת מושלם!! מקווה שתגיבי!! נטלי3>

shakira5

New member
לרוני שלום../images/Emo140.gif

שמי נופר מאז שאני קטנה אני חולמת להיות דוגמנית מצליחה גם כן,ורציתי לשאול אותך מ'ס שאלות לגבי קריירת הדוגמנות שלך:
יש דברים מיוחדים כמו תרגילי ספורט מיוחדים,אמצעי טיפוח מיוחדים,או דרכים מיוחדות שבהן את שומרת על משקל ומראה טוב ביומיום
רוני דואני היא קודם כל-שחקנית,דוגמנית,זמרת או רקדנית
כדי לשמור על שיערך מדהים כל כך וזוהר ביומיום,את משתמשת בתכשירים מיוחדים או שחפיפה יומיומית מספיקה לדעתך
תודה רבה מראש

ilana39

New member
היי רוני

1.איך היה להצתלם בראש גדול? 2.באיזה בית הספר למדת יסודי ותיכוני? 3.ומתי תבואי להופיעה באשקלון? נורא אוהבת אותך אילנה

ב ר ו נ י

New member
רוני כנסי דחוף בבקשה ../images/Emo9.gif

עלה משחק חדש בשם "מסע בזמן" והוא נמצא בעמוד הזה אשמח בתור מקים המשחק שתגיבי למשחק ותגידי מה דעתך עליו
בר.

In Rehab

New member
גם לי יש שאלה....[חשבתי שזה יהיה וידאו../images/Emo12.gif]

מה אתה חושבת על הסינגל החדש GIMMIE MORE של בריטני?

Rihevenesims

New member
היא לא תענה על זה

האמת שאין הבדל בין הקליפ של רוני לשל בריטני. שניהם פרובוקטביים ומשדרים מיניות.

Shexy Peanut

New member
רק שאחד מהם טוב [פחות מהרגיל אבל] והשני פחות.

אני לא צריכה להגיד מי זה מי כן?

Mor Bitton

New member
האירוח הסתיים.

אנו מודים לרוני על הזמן שהקדישה לנו. לכל אלו ששאלותיהם לא נענו- באירוח הבא,שיצולם בוידאו וייערך ב2/12/07,השאלות שלא נענו כאן יועברו אל רוני והיא תשיב עליהן במהלך האירוח
שיהיה ערב טוב לכולם ונתראה באירוח הבא.

אביבא

New member
רוניייייייייייייייייייייייי ../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif

למה הלכת !!! אוףףףף... רציתי לשאול אותך שאלות...... ואפילו ראיתי את התוכנית הזו עלייך, "יום בחיי", בהוט בידור ישראליייי
בעססססססה... :/ את כזו יפה ...... :] את המודל לחיקוי בשבילי ! מקווה שנהנית בשירותך הצבאי, ועם החבר הדיי ג'י.... ומקווה לראות אותך שוב [את זוכרת שיצאת מהבית בבוקר ב6 לאוגוסט ראיתי אותך כי בדיוק ישנתי אצל אבי (ההורים שלי גרושים) שגר בראשוווון כפרה עליו.. וביקשתי ממך חתימה ואמרת לי שאני נורא יפה ושאני יכולה להיות דוגמנית..] אני ממש ממש ממש אוהבת אותך ! מחכה לראות אותך כבר שוב. (יש לך לוח הופעות לאלבום השני?) אוהבת המון.. אביההה.

למעלה