רוני מגיעה להתארח בפורום- שרשור שאלות

רוני, ../images/Emo24.gif

אני עדי בת 11 מזכרון יעקב אם את זוכרת הופעתי איתך בטירת הכרמל ..
[תודה לטל על התמונה] דבר ראשון אני רוצה להחמיא לך על הסינגל והקליפ צפוף שהיו מקסימים, נורא אהבתי
יש לי רק שאלה אחת: בימים אלו ידוע לנו כי את עובדת על האלבום השלישי, באלבום השלישי הביצועים יהיו יותר בוגרים כמו בשיר צפוף ? אוהבת אותך המון
עדי

I מ י ר ב I

New member
היי רוני../images/Emo140.gif

מה שלומך? קראתי שאת מאוד אוהבת את אריק ברמן ושבחרת את הדיסק שלו לדיסק השנה שלך. 1. לאיזה שיר שלו היא הכי מתחברת? 2.את רואה את עצמך שרה איתו או שיר שלו,לגיוון? המון תודה ובהצלחה בלימודים!

Roni Girl Is Me

New member
אריק ברמן../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif

דניתילה

New member
../images/Emo221.gif../images/Emo23.gifרונילה!

יש לי כמה שאלות: איך יקראו לסינגל הבא? מתי יצא האלבום השלישי? מדוע החלטת ללמוד תקשורת? למה את לא באה לבאר שבע? אוהבת דנית

mikey girl

New member
שאלות ../images/Emo140.gif

היי רוני, קוראים לי אפרת ואני בת 12 מחיפה. פגשתי אותך פעמיים בחיפה. 1. האם באלבום החדש יהיו סגנונות שונים של שירים? (למשל כמו בסגנון "מנגינה שקטה" שהוא שקט יותר בניגוד לשאר השירים הקצביים שלך)

אוקי.אז לי יש שאלה

לא מעצבן אותך שיש אנשים שרואים אותך כבובת פופ ריקנית ? את עושה משו כדיי לשנות את התדמית הזאת או שפשוט לא אכפת לך ? אני שואלת את זה כאחת שהייתה שם ועברה צד .. פעם לא סבלתי אותך ,היית בשבילי אייקון שמסמל טיפשות וריקנות .. עד שיום אחד במקרה יצא לי לראות אזה תוכנית שהתארחת בה או משהו כזה וממש נדהמתי לגלות אישיות אחרת לגמרי משתיארתי ,שנונה חמודה ותוססת. בהחלט הפתעת אותי לטובה :)

לרוני..

אני פה עם חברה שלי, במחשבים בבי"ס[שיעור חופשי], ויש לה כמה שאלות: 1. מה הדבר שהכי מאפיין אותך כאדם, שאפשר להגיד- זו רוני? 2. האם תוכלי לספר לי על התרומה שלך לקהילה כמפורסמת? (עזרה לחולים וכדומה) ועכשיו שאלה אחת שלי: 3. אחרי ששיחקת בסדרות רבות, הוצאת שני אלבומים[והשלישי בדרך
], הנחית סדרות, הופעת במחזמר[הקוסם] ובפסטיגלים, לאן את שואפת כיום? עדי ועדי, בנות 13 מפתח תקווה.

לרוני

קודם כל את זמרת מדהימה ויפה ועכשיו לשאלות איזה סדרה מצוירת אהבת שהיית קטנה? את אוהבת אנימה ? ואיך זה לשחק בראש גדול?

Just Anna

New member
רוני ../images/Emo13.gif../images/Emo221.gif

היי רוני . מה קורה ? שני דברים . ראיתי שאת הולכת למכללה למינהל , בהצלחה שיהיה לך
והשני : יש לי שאלה קטנה .. יש מצב לאיזה מפגש מעריצים בראשון ?

idan1402

New member
רוני,מדהימה בעלת כישרון מהפנט=] שאלה:

- האם בהפקות בעולם הבידור של הפירסום כמו "הפסטיגל" יש גם את המתח,התחרות,המריבות על תפקידים וסולואים מפורסם מול מפורסם? כי אצלנו במגמת תאטרון זה קורה הרבה =] נ.ב : למרות שלא נראה לי שתזכרי , את זוכרת את המפגש מעריצים בהתחלת הקריירה שלך ב"בולה באולינג" ? כי אני הייתי שמה :) מעריך אותך מאוד.

Volldemort

New member
היי!

היי רוני, יש לי שאלה:) אחרי שפרצת עם "אדוני" למצעד של MTV, את לא חושבת לפרוץ לחו"ל? לדוגמא- היית הולכת לאירוויזיון אם היו מציעים לך? באופן אישי נראה לי שאת ממש מתאימה לזה ועם שיר פופ כמו "צפוף" או "בוא כבר" יכלת ממש להצליח.

kampf

New member
פעם ראשונה שאני פונה אליך ../images/Emo47.gif

האם את גם כותבת שירים ואם כן אז יש לי בקשה אליך. אני אלמן מזה 3 חודשים אישתי נפטרה בפתאומיות לאחר מחלה של 10 ימים.(אוכל לפרט לך יותר במידה ותרצי) רציתי לדעת מכיוון שאני מעריך אותך מאד ואוהב את המוזיקה שלך
,האם ניתן באיזו שהיא צורה ליצור איתך שיר לזיכרה או כל צורה אחרת שאת חושבת שניתן לעשות.אני ממש לא מבין איך זה עובד בענינים האלו. אשמח מאד לתגובה
שגב קמפף

יהי זכרה ברוך... ../images/Emo16.gif

אני מציעה לך ליצור קשר עם המנהלים של רוני, הם יוכלו לתת לך פרטים מדוייקים יותר ולדון איתך על זה ברצינות.. אתה מוזמן לשלוח מכתב לרחוב המרכבה 7 בחולון, ותכתוב על המעטפה לידי אורלי אמגור-שפר\יניר דקל.

Mor Bitton

New member
שולחת לך את תנחומיי.

ושוב כמו שכבר אמרו,לשם כך אתה יכול לשלוח מכתב אל משרדי הליקון ובמידה ושתה"פ אפשרי,הם יצרו איתך קשר. לידי אורלי אמגור שפר\יניר דקל הליקון רחוב המרכבה 7 חולון

למעלה