רוני מגיעה להתארח בפורום- שרשור שאלות

היי דיאנה

מה שלומך? אחלה תמונה!! היה לי מאד כייף בבננה 4 שנים, לרגע לא היה נמאס אבל אחרי 4 שנים הרגשתי שצריך להמשיך הלאה ולהתפתח לכיוונים שונים עם הזדמנויות חדשות... לגבי ה- DVD - הרעיון היה לתת לאנשים מושג על שיעורי היפ הופ וסטריט-ג'אז שמידי יום מתמלאים בסטודיו לריקוד

מלכה../images/Emo47.gif../images/Emo99.gifחח התמונה באמת ייצאה יפה ו

תודה רבה שענית מחכה מאוד כבר לבלוג TV ואני רואה שאת עדיין ממשיכה לענות אז...
כשתתפני ואם תוכלי תוכלי לענות על השאלות על ראש גדו?
ושוב תודה רבה ואוהבת המון

sHiR TaDmOr

New member
../images/Emo187.gifרונייי../images/Emo99.gif.

אני שיר בת 14 וחצי מראשון..
אני מתה עלייך ועל המוזיקה שלך..:) ועכשיו לשאלות. 1.יש לך מודל לחיקוי? ואם כן, אז את לוקחת ממנו השראה לחיים או למקצוע[שירה, ריקוד ואפילו משחק]? 2.מה התכנית האהובה עלייך?
אוהבת אותך הכי שיש
שיר

sHiR TaDmOr

New member
../images/Emo187.gifיש לי עוד שאלההההה! |:

3.אדוני בגרסה האקוסטית יהיה בדיסק השלישי? אני מאוד מקווה, הוא כ"כ יפה..ואת כזו מתוקה..
מקווה שתעני

תשובה

אין לי ממש מודל לחיקוי, אני אוהבת מאוד לראות הופעות מחול של אמנים כמו קיילי מינוג , גוון סטפני וכו, ואני לוקחת מהם השראה מבחינה מקצועית בעיקר. כשאני אני רואה טלויזיה אז אני אוהבת מאוד לראות "הפמלייה" או האנטומיה של גריי

YAACOVM6

New member
לרוני

שלום מה קורה? רציתי לשאול אותך איך אני יכול להגיע לצוות הרקדנים שלך אני מאד אוהב לרקוד את הסגנון שלך במיוחד!אשמה אם תעני תודה ואני בן 21

הי מה קורה

אני עובדת עם הכראוגרף עומר שטייר , יש לו את הסטודיו דאנס סיטי אם שמעת בהרצליה. יש לו בהחלט סגנון מיוחד שגם לי לקח זמן להבין ולקלוט, אבל מאוד כייף לרקוד את החומרים שלו, וגם הרקדנים מאוד נחמדים ומוכשרים, אני חושבת שהדרך הכי טובה זה להגיע לסטודיו לאחד השעורים של עומר ושם עומר יכול לראות אם אתה מתאים ..

../images/Emo85.gif../images/Emo221.gifשלום רוני../images/Emo9.gif.

שמי לאה , בת 13+ מעכו
. 1.כמה זמן בערך צילמתם את הקליפ "צפוף"? 2.האם נהנת לצלם אותו? 3.ידוע לנו שאת עובדת בימים אלו על האלבום השלישי , האם תוכלי לגלות לנו מה יהיה באלבום השלישי? אוהבת , ומאחלת הרבה בהצלחה עם האלבום החדש , לאה
.

הי לולי

הצילומים של צפוף מהיו כמה ימים מעוד קשים שבהם עבדנו כל הצוות מאוד קשה, אבל בשבילי זו היתה חוויה מאוד מיוחדת וכפית בנוסף, מאוד אהבתי לגלם את הצלמת בקליפ... אני בשלבים מאוד ראשוניים לגבי האלבום שלישי, אבל אל תדאגי אתם תהיו הראשונים לדעת.

X SapSap X

New member
לרוני שלנו../images/Emo140.gif,

קודם כל, אני חייבת להחמיא לך על הקליפ לסינגל החדש 'צפוף'. הוא ממש בוגר, וממש שווה את הצפייה שחיכינו עד לסינגל החדש שלך. אני מאחלת לך המון בהצלחה איתו, ועם העבודה על איסוף החומרים לאלבום החדש שלך. טוב, אז גם לי יש כמה שאלות להפנות אלייך, אני מקווה שהן בסדר
1) שמענו כי בימים הקרובים תצא מהדורה נוספת ל-DVD שתקרא "על קצות האצבעות – The Dirty Version". את יכולה לספר לנו מה בדיוק יהיה שונה בין שתי הגירסאות, והאם באמת זה שמה של הגירסא החדשה? 2) לא קשה לראות שאת מאוד עסוקה. יש לך הרבה מאוד על הראש ואת באמת לא עוצרת. לאחרונה גם סיפרת שהתחלת ללמוד. את לא חוששת שיהיה לך עמוס מידי ושיהיה לך קשה מבחינת לוח הזמנים שלך? 3) לאחר שראינו את עטיפת הסינגל של 'צפוף', לא היה קשה להבחין בשוני שבינו לבין עטיפות הסינגלים הקודמים. הצבעים כבר לא ורדרדים, אין אפקטים של פוטושופ, וגם אין תמונה שלך שמופיעה על הרקע. מה גרם לך להחלטה הזאת – לעשות את השינוי הזה? האם את רואה הזה עוד חלק מההתבגרות שלך? [העטיפה
] מאחלת לך את כל ההצלחה שבעולם
. אוהבת [ומתגעגעת
], ספיר
.

מה קורה

הגירסה החדשה כוללת בתוכה גם את הקליפ צפוף, ויש שאומרים שהקליפ הוא קצת פרובקטיבי( נו טוב) ולכן החליטו בהליקון להפריד בין שני המהדורות ולקרוא למהדורה החדשה עם הקליפ צפוף THE DIRTY VERSION אני כבר עכשיו מתמודדת עם לוח זמנים קשה , אבל אני רגילה כי גם שיצא סופרסטאר היתי עוד תלמידת תיכון , ובאלבום השני היתי בצבא, והצלחתי לשלב הכל ולהנות , אז כמו שאמרת אני לא עוצרת ...:) חוץ מזה אתה לא מכיר את זה שמתפקדים הרבה יותר טוב תחת לחץ....

X SapSap X

New member
בהחלט לא עוצרת../images/Emo47.gif.

תודה רבה שענית לי, רוני. אוהבת אותך
.

שלום שלום../images/Emo24.gif

קודם, מה שלומך?
אני כבר מתחילה להתגעגע...
שמעתי שאת מתחילה ללמוד עכשיו תקשורת.. (בהצלחה
, נו באמת, את יודעת שאת מכניסה שם את כולם לכיס הקטן שלך.
) 1. למה בחרת דווקא בתקשורת? 2. איך את מסתדרת שם עם האנשים? כלומר, את מקבלת יחס שונה מכיוון שאת "רוני סופרסטאר"? (מבחינת תלמידים אחרים..) 3.ועוד שאלה:) כרגע את עובדת על אלבום שלישי הרי, ואני אישית מצפה בקוצר רוח לכיוון חדש... לדעתי 'צפוף' היה בהחלט במקום כדי לעשות קצת "סדר" בראש של הקהל הצעיר שלך, שלא יקבל את ההתבגרות שלך מבחינה מוזיקלית בבום של 12 שירים באלבום, אלא שיהיה את הסינגל שיכין אותם מראש..
[שהוא מדהים, ד"א.
] האם באלבום יהיו שירים שכתבת בעצמך, כמו "בוא וננסה שוב"? וזהו בסה"כ, רק רציתי לאחל לך בהצלחה בלימודים ובכל מעשיי ידייך
נשיקות!

הי אדווה

אל תתגעגעי יותר מדי..חח החלטתי ללמוד תקשורות כי זה ניראה לי מגניב ללמוד מה קורה מאחורי הקלעים, ולהבין כל מני תהלכים שקוראים בתוך התקשורות לאור העובדה שאני שם כבר כמה שנים, ועובד עם התקשורת כל הזמן... יש לי כבר חברים חדשים מהלימודים , מאוד כייף לי איתם הם מתיחסים אלי רגיל... באלבום הזה אני מעורבת בהכל מכתיבה ועד מוזיקה...

Miss Sapphire

New member
היי רוני.../images/Emo140.gif../images/Emo105.gif

מה קורה?
אני ספיר, בת 16 מקרית מוצקין. גם לי יש כמה שאלות שדי מעניינות אותי.^^ 1.מה את חושבת על הקשר בין יצירה, אומנות, ריקוד וכל האנרגיה שאת מוציאה על הבמה לשימוש בסמים? מקובל לחשוב שיש קשר הדוק, ושאמנים רבים נעזרים בחומרים שונים כדי "לשחרר" את הנפש, ולהיכנס לקצב, מה דעתך? 2.מהם היתרונות והחסרונות בלהיות "סלב"? האם יש מקרים מסויימים שבהם הפרסום ו"עולם הזוהר" עוזרים לך? האם יש פעמים שהם פוגעים בך? ובכלל, את רואה את עצמך כ"סלב"? 3.ושאלה שהיא די מתבקשת- את עוסקת בהמון תחומים: שירה, ריקוד, משחק ובימים אלה התחלת גם ללמוד תקשורת. מבין כל התחומים האלה, איפה את רואה, או היית רוצה לראות את עצמך בעוד 10 שנים? בהצלחה בהמשך דרכך, תמשיכי לעשות מוזיקה מאגניבה
ועבודה מדהימה!
אוהבת, ספיר.

הי ספיר

אני ממש לא רואה קשר בין סמים לאומנית..... אני באופן אישי עולה לבמה רוקדת ומשתוללת יחד אתכם בלי שום אלכוהול או סמים, ומצליחה להנות מאוד, מבחינתי לעלות לבמה לתת את כולי ולרקוד זה מה שמשחרר אותי מכל הלחצים, במשך 45 דק לא לחשוב על כלום חוץ מה לרקוד לשיר ולהנות! (יצא לי גם חרוז) כמו שלכל דבר יש יתרונות וחסרונות גם כאן יש , אבל מבחינתי יש הרבה יותר יתרונות שזה די מדחיק את החסרונות לפינה. שאלו אותי כאן אם זה לא מפריע לי ש"אני כולה יורדת למכולת ומבקשים להצטלם או שאני אחתום", יש אנשים שרואים בזה חסרון , אני רואה בזה יתרון זה סוג של פידבק לעבודה שלי...:)

Rihevenesims

New member
רוני. מה את חושבת על זה.?

http://bidur.msn.co.il/msnEntertainment/Music/Reviews/200710/20071023143548.htm

למעלה