רוני מגיעה להתארח בפורום- שרשור שאלות

../images/Emo20.gifרוני מגיעה להתארח בפורום- שרשור שאלות../images/Emo20.gif

סופסוף זה קורה- רוני מגיעה להתארח בפורום
. ביום שלישי הקרוב, ה23.10, החל משעה 17:30. אתם מוזמנים לשרשר לשרשור הזה בלבד שאלות לרוני, אשר עליהם היא תענה ביום האירוח
.
כדי שנוכל לשמור על הסדר, על הרצף של האירוח, וכדי שרוני תספיק לענות לכל אחד מכם- אנא הקפידו על הכללים הבאים:
כל גולש יכול לשאול עד 3 שאלות בלבד.
אנא הקפידו על שאלות ענייניות, ובדקו שאתם לא חוזרים על שאלות שכבר נשאלו.
מור ואבישי.

Red Daniel

New member
רוניייי ../images/Emo99.gif

הייי קוראים לי דניאל אני בן 15 ואני מאוד אוהב ומעריך את המוזיקה שאת עושה, ואת היחידה שיכולה לגרום לי לשמוח לי כשאני עצוב, ואת גרמת לי להתאושש ממערכת יחסים ארוכה לאחרונה, אז...תודה!!!
שאלות 1) מה את חושבת על הסטיגמה שהמוזיקה שלך פונה בעיקר לילדות עד גיל 14, והאם בעינייך זה נראה מוזר שיש באמת בנים מעגל גיל 14 במאזינים ומתחברים למוזיקה שלך? 2)מה את מרגישה עם ה"הטרדות" ברחוב, שמבקשים ממך תמונה או חתימה כשסה"כ ירדת למכולת? 3)מי מהאמנים הישראליים את מתחברת אליו? בכל מקרה הייתי מאוד רוצה לראות שיתוף פעולה שלך עם קרן פלס, אבל אני אוהב אותך בכל מקרה
יש לי את הסינגל "מכתב פרידה" ואת הדיסק "עולם שלם בחוץ", והם מתנגנים אצלי בלי הפסקה במערכת סטריאו
שלך, לעוד המון שנים של עשייה ומוזיקה טוב, אוהב
דניאל

liel li

New member
היי רוני ../images/Emo140.gif

מכיון ששאלו כבר הכל רציתי לשאול מה דעתך על הרמיקס של צפוף והאם יהיו עוד שירים בסגנון באלבום ?

היי ללי

אני נורא אוהבת את הרמיקס של צפוף והאלבום בשלבים נורא ראשוניים אז אני עדיין לא יודעת מה יהיה אבל זו תמיד אפשרות

היי דניאל

קודם כל תודה ואני מאד שמחה שיכולתי לעזור, וכיף לי לדעת שאתה אוהב את המוסיקה שלי אני חושבת שאתה שובר את הסטיגמה כי אתה גם לא ילדה וגם לא בן 14
אני אוהבת להצטלם ולחתום וזה לא משנה לאן אני הולכת. זה כייף שמכירים ומתייחסים למה שאני עושה בעצם. אני מאד אוהבת ומתחברת לאריק ברמן ....

Mor Bitton

New member
היי,אני מבקשת../images/Emo11.gif לא רק הוא שובר את הסטיגמה.

אז אולי אני ילדה,אבל אני בת 16 וחצי

OoO gali OoO

New member
רוני!

איך היה לעבוד על הסינגל 'צפוף'?נהנית? איך את מתמודדת עם הביקורות של "היא סתם מנסה לחקות את בריטני"וכ'ו..? חח זהו,אינלי עוד
אוהבת,גל

היי גלי!!!

היה כייף לחזור לאולפן ההקלטות אחרי כל כך הרבה זמן, ואני לא חושבת שההשוואות לבריטני ספירס בשלב הזה רלוונטיות לאור המצב

CapitanSparrow

New member
מה את חשה? מכרת דיסק וחצי ולא נאה לך

שישוו אותך לבריטני? XD אולי היא עוברת דברים קשים, אבל אפילו האלבום החדש והמעפן שלה יותר טוב מכל אלבום שאי פעם הוצאת.

הו רוני ../images/Emo99.gif

היי שמי רז בת 13 מראשל''צ
אני מאוד אוהבתותך ומעריכה אותך
אוקיי אז הנה השאלה : 1.צפוף פונה לקהל בוגר יותר,למה החלטת שצפוף יפנה לקהל יותר בוגר ?

היי רז

זאת לא היתה החלטה, הכייף בקריירה שלי שהיא מתפתחת יחד איתי (ויחד איתכם! גם אתם קצת התפתחתם מאז שיצא סופרסטאר). אני חושבת שזה היה משעמם אם כל הזמן הייתי עושה את אותו הדבר

כפרעליך !!

אין אין עליך 3> אוהבת אותך ומאחלת לך רק הצלחה ! =) תודה שענית
דרך אגב,נהנתי לפגוש אותך בהפועה בתעשיה אוירית[לטקס בני ובת מצווו/ת] שאני ומור[
] היינו
. יצאתי זוועעה.

hagarbls

New member
אוקיי אז שאלה לרוני=]

היי רוני =] אני מאוד שמחה שאת באה להתארח כאן בפורום כי אף פעם לא הייתי פה באירוח שלך=] ואני שמחה שחתמת לי על הדי וי די באשקלון=] חח... בכל אופן רציתי לשאול : 1) האם יהיה מפגש איתך ועם המעריצים ביחד בקרוב, ואם כן איפה? 2) מתי יוצא לך דיסק חדש? 3) איזה זמרים את אוהבת ? ומה את אוהבת לעשות בשעות הפנאי ? והאם ייצא לך קמפיין חדש בקרוב? תודה, הגר =]

הגרוש!!

לגבי מפגש מעריצים- אני מניחה שיהיה בקרוב - מור תודיע לכם על זה בפורום... בינתיים אני שמחה להגיד שאני אגיע להתארח גם ב- blogtv בחודש הבא ככה שתוכלו גם לראות אותי עונה לכם על שאלות
אין לי שעות פנאי!!!
עכשיו כשהתחילו הלימודים אני משקיענית וחרשנית!!!

כמה שאלות:)

סוף הסדרה מגיע....ונעמה בנתיים עם קוזו...האם לדעתך קוזו באמת מתאים לנעמה?או לירון הוא הנפש התאומה שלה?מי לדעתך יותר מתארים לנעמה מבנהים? העונה ה4 של בננה הסתיימה...האם היית שמחה להמשיך לגמן את "בננה" או שכבר חיכית לסוף? ושאלה אחרונה
האם חשבת שהDVD יצליח ברמות כאלה?שאפילו מי שלא מעריץ ו"מחבב"אותך במיוחד יעמוד בתור וייקנה אותו?
ובגלל שזהו נגמרו לי שלוש שאלות חח אממ רציתי לומר לך כמה דברים 1)היה מדהים מדהים מדהים לרקוד איתך בהופעה אפילו שלא ניצחתי זו חוייה מדהימה
2)צפוף הוא פשוט מדהים ולא ייתאור איך השתנית והתבגרת מאז סופרסטאר 3)אני אוהבת אותך המון ומקווה לפגוש אותך בקרוב
אוהבת דיאנה|חיבוק

למעלה