שרשור חוויות מההופעה בפתח תקווה

חחח לפי כל ברכה אפשר לנחש מי כתב.. ../images/Emo6.gif

במיוחד בברכה של אדווה XD ואבישי, יש לך כתב מהמם יחסית לבן (בנים, אל תעלבו! זאת האמת..) ד.א-שלט, ברכה, איך שתרצו, מהמם!!!!

Red Daniel

New member
רוווווני!../images/Emo99.gif

איזה כיף לנו שבאת לכתוב פה!
אני בטוח שלמי שהיה בהופעה היה כיף. אני
אותך!=]

mor93

New member
לילה טוב :)

שמחה שנהנת לי זה היה נורא רחוק אז לא הייתי, אוהבת 3>

mor93

New member
לילה טוב ! ( :

שמחה שנהנת לי זה היה נורא רחוק אז לא הייתי, אוהבת 3>

udig7

New member
החוויה מההופעה של רוני! (לפחות שלי)

תראו אני לא ממש חדש אבל אני לא מעדכן אני ממש גולש קבוע פה! ציטוט :"היום התחיל בשחור קשה לעצור מה עובר עלי" חח הכל התחיל מתי שבאו לרחת אותי להופעה דרך הלהקה שאני מופיע איתה .. וחזרנו ב-5 וחצי הגעתי הביתה מהר הר לקחתי כסף ונסענו לפתח תקווה לספורטן . .כמובן עם הזמל שלי היה פנצ'ר אחרי שעה הוא הצליח לסדר את זה .. אחר כך:בשעה 7 וחצי משהו כזה ניכנסתי ואמרו קבלו את רוני סופרסטאר....הייתי שם נירא לי הילד בן15 וחצי היחיד שאוהב את השירים של רוני ואותה . ורציתי לשאול אותה משהו ובסוף לא יצא .. התבעסתי מאוד...... כי היא יצאה מהצד השני וכבר לא יכוליתי לעשות כלום רוני עם את שומעת אותי פה או קראת את התגובה בבקשה מתחנן תדברי תכתבי פה תגובה ואני יביא לך את האיסיקיו ושם אני שיאל אותך משהו חשוב ביחידות ! וכמובן שאחר כך הלכתי לאכול גלידה ב-11 בלילה . חח היה מצחיק ! והמערכת גם היתה מקולקלת ולא זיהיתי אף אחד .. מהפורום אולי כי אני לא מכיר ממש אבל ראיתי כמה ילדות מרזיכות שלת בשורות הראשונות .! חחח בקרוב תמונות ואלי סירטון חמוד !!!! ביי שיהיה לכם את הקית היה קריר בעולם!
אוהב אודי! 3> תיזהרו מ-
בניתי אתר גדול לרוני בקרוב יתפרסם!

שכחת לספר עוד משהו..../images/Emo3.gif

רוני הצטלמה עם לא אחר מאשר שון פול.. הוא נכנס לבית קפה שהיא הייתה בו זה נקרא מזל! אולי תעלי ת'תמונה?!

X SapSap X

New member
רוני../images/Emo24.gif../images/Emo99.gif

אני כל כך שמחה שנהנת. חבל לי כל כך שלא הייתי חלק מזה
אבל אני בטוחה שיהיו עוד הזדמנויות
. כפעלייך
אין ספק שפורוני = שליטה
רוני, אני...אוהבת....אותך
. תודה שנכנסת
. איזו דרך כיפית לפתוח את הבוקר

MaRiNa DuANi

New member
רוני../images/Emo24.gif../images/Emo99.gif

איזו חמודה את
עדי תתלהבי שרוני הגיבה לך
וכל הכבוד לכל מי שהיה והשקיע (אני רוצה גם !!!)
רוני שמחה שנהנת ובהצלחה בהמשך הקיץ.. מחכה כבר לעיר ערוץ הילדים ותחרות הריקודים פיספסתי משהו
תודה רבה שכתבת לנו

למעלה